XRP balinaları hareketli! Yükseliş sinyali veriyor

  Üretici şirketi Ripple ve SEC arasında başlayan dava sürecinden önemli ölçüde etkilenen XRP yükseliş sinyali veriyor. Dava sürecinden bu yana fiyat hareketliliği sürekli takip edilen kripto paranın yatırımcısına kar ettireceğine yönelik veri ve yorumlar gündemde yer almaya başladı.

  Ripple şirketinin yerli kripto parası XRP, son dönemlerde fiyat değişikliği ile sık sık gündeme gelmeye başladı. Dava sürecinin başlaması ile sert bir düşüş yaşayan kripto para, son dönemlerde davada Ripple lehine gelişmelerin yaşanması ile yeniden hareketlenmeye başladı. Bu süreçte XRP’nin sıkı takipçisi olan analistler ise fiyat beklentileri ile ilgili yeni açıklamalar yapıyor. Ünlü analist Ali Martinez XRP’nin alım sinyali verdiğini ve yükselişe geçeceğini iddia etti.

  XRP’nin yeniden yatırımcısına kazandırmaya başlayacağına yönelik farklı veriler de kripto para araştırma şirketi Santiment tarafından ortaya konuldu. Şirket paylaştığı son verileri ile XRP balina hesaplarının yeniden artmaya başladığını ortaya koydu. SEC ile Ripple arasındaki dava sürecinden olumsuz etkilenen XRP yeniden toparlanmaya başladı.

  Ünlü analist Ali Martinez XRP’nin satın alma fırsatı yarattığını düşünüyor

  Ünlü analist Ali Martinez XRP pazarı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. SEC ile başlayan dava sürecinde yatırımcısına kaybettiren XRP’nin fiyat analizini ve yaşadığı değişimi yorumlayan ünlü analist kripto paranın alım için sinyal verdiğini belirtti. Ali Martinez XRP’nin yatırımcısına kazandıracağını düşünüyor. Ünlü isim yorumunu MVRV 30D endeksine dayalı olarak açıkladı.

  Ali Martinez XRP ile ilgili yorumlarında MVRV 30D endeksinin %-91’e düştüğünü belirtti. Bu düşüşü satın alma sinyali olarak değerlendiren analist, düşüş trendinin sonuna gelindiğini belirtti. Martinez önceki yıllarda da endeksin eksiye düşmesi ile beraber XRP için satın alma döneminin oluştuğunu hatırlattı. Analist XRP’nin yeniden yükseleceğini ve satın alan yatırımcılara kazanç sağlayacağını düşünüyor.

  XRP balina hesaplarında artış yaşanıyor

  XRP’nin yükselişi ile ilgili umut veren diğer gelişme de araştırma şirketi Santiment’in verileri oldu. Santiment şirketi dava sürecinin başlaması ile beraber XRP balina hesaplarında büyük azalma olduğunu açıklamıştı. Bununla beraber şirketin yeni verilerinde XRP balina hesaplarında yüzde 4’ün üzerinde artış yaşandı.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 XRP fiyatı %ripple+try% TL. Döviz cinsinden ise %ripple+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ripple 24 saatte %ripple+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle