Kripto Para

2 Uzmandan KarenCoin (KAREN) Coin Geleceği, 2 Uzman Tahmini

  Piyasa sürüldüğün ilk günden beri ilgi odağı olmayı başaran KarenCoin (KAREN), özellikle sahiplerini ödüllendiren ve balinaları cezalandıran bir akıllı sözleşme olarak yeni nesil bir finans çözümü sunmaktadır. Geleceğin finans dünyası inşa edilirken birçok probleme çözüm üreten KarenCoin (KAREN), bir süredir uzmanların da radarında yer alıyor.

  KarenCoin (KAREN) hakkında analistlerin gelecek tahminlerini ve proje detaylarını bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. 

  KarenCoin (KAREN) Coin Geleceği

  KarenCoin (KAREN) projesinin gelecek dönemde göstereceği performans belirlenirken yol haritasında yer verilen unsurlar dikkate alınmıştır. Projenin resmi yol haritasında 4 aşamalı bir süreç belirlenmiştir. 2023 yılı ve sonrasında aşamalı bir şekilde gerçekleştirilecek bu hedefler projenin geleceğinde de önemli bir rol oynayacak. KarenCoin (KAREN) yol haritasında yer verilen hedeflerden bazıları kısaca şöyledir:

  • Gelecekte ev tipi DeFi – token sağlamlaştırmak için tüm kanallarda pazarlama genişletmeye devam edecektir. 
  • Coinbase ve Binance gibi ek borsalar için fon toplamak amacıyla topluluk tarafından yönlendirilen bağışlara başlanabilir ve yardım projeleri başlatılabilir. 
  • 2023 yılı sonrası takip eden uzun döneme ilişkin piyasa beklentileri karmaşık bir seyir izlemektedir. 

  KarenCoin (KAREN) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda KarenCoin (KAREN) fiyatı rull olduktan sonra bile hala inip çıkan bir eğilim göstermesi KAREN üzerinde ciddi bir baskı yaratmıştır. Topluluğun bir araya gelerek projeyi yeniden canlandırması halinde fiyatlarının fırlaması beklenmektedir. Karmaşık bir seyir izlenmesi nedeniyle gelecek dönem hareketlerine ilişkin KarenCoin (KAREN) hakkında ciddi riskler bulunmaktadır. Mevcut formasyonda ise piyasa belirsizliklerinin de eklenmesiyle fiyatında sert dalgalanmalar yaşanabilir. İşlem yapmadan önce güncel direnç ve destek noktalarının belirlenerek yeni dönem grafik hareketine göre doğru pozisyon alınması gerekecektir. 

  KarenCoin (KAREN) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  KarenCoin ile yapılan her işlemden %8 ücret alan, ardından sahiplerine dağıtılan %4 likidite ve %4 ödül üreten deflasyonist bir DeFi tokenidir.  KarenCoin, dünya çapında en çok aranan meme olarak da kendini tanımlanmaktadır. Ne kadar çok tutulursa, o kadar çok kazanç fırsatı sağlamaktadır. Bu çalışma sisteminin temel hedefi ise yatırımcıları balinalar olarak tanımlanan büyük piyasa manipülatörlerini tutmaya teşvik etmek ve cezalandırmaktır. 

  Binance Smart Chain (BSC) üzerinde inşa edilen, sahiplerini tuttukları için ödüllendiren ve balinaları cezalandıran bir akıllı sözleşme olarak çalışmaktadır. Her işlem üzerinden %8 vergi ile deflasyonist özellikleri projeyi önde çıkarmaktadır. KarenCoin (KAREN) hakkında daha fazla teknik bilgiye sahip olmak için rehber sayfamızı ziyaret ederek ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz.  

  KarenCoin (KAREN) Kullanım Alanları Nelerdir?

  KarenCoin (KAREN) hakkında kullanım örnekleri oldukça geniş bir kapsamda değerlendirilmektedir. Son birkaç ayda, meme tabanlı belirteçlerin sadece birkaç hafta için 10.000x ile ve daha fazla duyulmamış getiri ile kripto endüstrisinde fark yaratması dikkat çekmiştir. Bu kapsamda son derece işlevsel hale getirilen KAREN Coin’in başlıca kullanım alanları şöyle sıralanabilir:

  • Yapılan işlemlerde %8 oranında uygulanan işlem vergisinde,
  • Likidite havuzlarında,
  • Staking ile KAREN sahiplerine verilen ödüllerde,
  • Hızlı ve düşük ücretlerle cüzdanlar arasında yapılacak para transferlerinde,
  • Piyasalarda yatırım amacıyla kullanılabilir. 

  KarenCoin (KAREN) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  KAREN sahibi olmanın birçok yönden avantajlı olacağını iddia eden proje hakkında yatırımcı ve uzmanların da beklentileri benzer bir doğrultuda ilerlemektedir. Platformdaki pazarlama, denetim, güvenlik gibi tüm araçlar KAREN Coin ile ödeme yapılarak kullanılacaktır. Platformun daha fazla kişi tarafından kullanılması sayesinde de varlıkların değerinin artması sağlanır. 

  Meme belirteçlerinin küresel olarak piyasa sürülmesi ve takas edilmesinde devrim yaratmayı planlayan KarenCoin (KAREN), şimdilik piyasalarda devam eden riskler ve belirsizlikler nedeniyle kötü bir görünüm sunmaktadır. Uzun vadede ise piyasa beklentileri çok daha olumlu bir seyir izlemektedir. 

  KarenCoin (KAREN) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  KarenCoin, en hızlısı ve dünyanın en tanınmış meme üzerine kurulu ölçeklendirme kripto para birimi olarak öne çıkarılmaktadır. Çoğu projenin aksine Karen ekibi tarafından web sitesinde tamamen duyurulmaktadır. Topluluğa aktif olarak katılır. Şeffaf bir ekip olarak öne çıkarılmıştır. Mülkiyetten feragat etme, kilitli likidite daha düşük giriş – çıkış ücretleri, tutma ödülleri gibi özellikleriyle birleştiğinde KarenCoin (KAREN), en dinamik pazarlama programıyla birleştiğinde proje en temiz ve şeffaf, topluluk tabanlı kripto para birimi haline gelmektedir.  

  KarenCoin (KAREN) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Kripto sektörü için yenilikçi birçok çözüm üretmeyi başaran KarenCoin, benzersiz proje hedefleri ve altyapısıyla dikkat çekmektedir. Temel hedefi balinaları cezalandırma olmasıyla da kripto endüstrisi için önemli bir soruna dikkat çekmektedir. Gelen özelliklerine bakıldığında ise KarenCoin (KAREN) projesini öne çıkaran ve benzersiz yapan unsurlar kısaca şöyle sıralanabilir:

  • Sözleşme başlatıldıktan sonra, Karen ekibi sözleşmenin mülkiyetinden vazgeçti. Bu durum tek bir kişinin ya da kuruluşun sözleşmeyi kontrol etmesini ortadan kaldırmış ve merkeziyetsiz hale getirmiştir. 
  • Karen Coin sahipleri sadece KAREN tutarak ödüllendirilebilir. Her işlemin %4’ü otomatik olarak hesaplara dağıtılarak tokenomics bir yapı sunar. 
  • Tamamen topluluk odaklı ve finanse edilebile projelere tam odaklanma seçenekleri sunar. 

  KarenCoin (KAREN) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  KarenCoin (KAREN) avantajları:

  • İlk ve sürekli yakma fırsatına sahiptir. 
  • Tokenomics yapıdadır. 
  • Şeffaf bir ekibe sahip ve topluluk odaklıdır. 
  • Mülkiyetten vazgeçilerek tamamen merkeziyetsiz hale gelmiştir. 
  • Balinalara izin vermemektedir. 

  KarenCoin (KAREN) dezavantajları:

  • Dalgalı fiyat hareketleri yatırım için olumsuzluk teşkil eder. 
  • Yüksek bir arza sahip ve rekabet gücü düşüktür. 

  KarenCoin (KAREN) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  KAREN, kripto para piyasalarında sınırlı bir erişime sahiptir. Sınırlı sayıda platformda işlem görmesi değerinin de nispeten sınırlı bir artış yaşamasına neden olmaktadır. KAREN Coin satın almak için MetaMask ve TrustWallet gibi cüzdanların kullanımına olanak verilmektedir. KAREN satın almak için tercih edebileceğiniz borsalardan bazıları ise şunlardır:

  • PancakeSwap
  • Bitmart 

  KarenCoin (KAREN) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  KarenCoin (KAREN) hakkında analistlerin son dönemde öne çıkan tahminleri karmaşık bir yapıdadır. Uzmanların fiyat tahminleri mevcut kötü piyasa değerleri nedeniyle bulunmuyor. Ancak proje hakkında beklentileri dikkat çekicidir. 

  • Tech News Leader analistleri tarafından 2022 – 2030 yılları için KarenCoin fiyat tahminleri yükseliş yaşayacağına işaret etmektedir. 10 yıl sonunda hedefini 0,00000003 dolar olarak belirlemiştir. 
  • Digital Coin Price analistlerinin ise 5 yıllık vadede ise 0,000000005 dolar olarak bir hedef görülmektedir. 

  Sonuç 

  Piyasa görünümü yüksek bir arzı bulunması nedeniyle risk teşkil etse de projenin ortaya çıkış hedefi beklentileri büyük ölçüde karşılamaktadır. Balinalara izin vermeyen yapısı ve şeffaf topluluk – yönetim odaklı hedefleri dikkat çekicidir. Uzmanların da uzun vadede olumlu beklentileri projeyi öne çıkarmayı başarmaktadır. Şu anki görünümde ise KarenCoin (KAREN) riskli yapıda olduğu için yatırımcıların temkinli davranmaları gerekecektir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle