Kriptopara

4 Uzmandan YGG Coin Geleceği, Yield Guild Games Fiyat Tahmini

  Yield Guild Games (YGG) Coin kısa sürede popülerlik kazanmayı başararak metaverse coin yatırımcılarının radarına takıldı. Düşen trendi kırdığı ifade edilen YGG Coin’in 4 uzman tarafından yapılan gelecek değerlendirmesi ve paylaşılan fiyat tahminlerini gelin yatırım öncesi hep birlikte inceleyelim.

  4 Uzmandan YGG Coin Geleceği

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği uzmanlar, YGG Coin’deki potansiyele işaret etmektedirler. Mevcut fiyatları uygun olarak değerlendirdikleri bu metaverse projesinde, orta ve uzun vadede güzel fırsatların yatırımcıları beklediği düşünülmektedir. Merkeziyetsiz oyunlara ilgi duyan önemli bir kitlenin ilgisini çekeceklerini düşündükleri YGG token geleceği için önümüzdeki 5 yıl içinde 50 dolar ve üzeri hedeflerin mümkün olduğu düşünülmektedir.

  YGG Coin Grafik Analizi

  YGG Coin, anonim analistlere göre 1 saatlik grafikte 2 Ekim 2021 tarihinde başlayan düşen trendi kırdı ve yükseliş teyidini aldı. Analistler MACD ve RSI göstergelerinin aşırı alım bölgelerinde yer aldığını hatırlatarak, bu süreçte kırılan destek noktasının altına inilmedikçe yükseliş yönünde hareketin devam etmesini beklediklerini ifade etmektedirler. Analistler Fibonacci sayımının takip edilmesi gerektiğini ifade ederken, en yakın destek noktalarının baz alınarak yeni alım yönünde kararların verilebileceğini ifade ettiler.

  Yield Guild Games Fiyat Tahminleri

  Yield Guild Games (YGG) Coin, analistlerce yükseliş öngörülen projeler arasında yer almaktadır. Bir yıl içinde iki haneli dolar değerine ulaşması beklenen altcoin’de vade uzadıkça fiyat hedefleri yükselmektedir. Analistlerin 5 yıl sonrası için 87 dolara yaklaşan fiyat hedefleri bulunmaktadır. Kısa, orta ve uzun vadede YGG Coin fiyatlarındaki yukarı artışın paylaşılan tahminlere göre devam etmesi beklenmektedir.

  • Wallet Investor YGG Coin Tahmini

  Wallet Investor analistleri, Yield Guild Games (YGG) Coin yatırımının karlı olabileceğini düşünmektedir. Analistler kısa vadede teknik göstergelerin bullish trendi desteklerini ifade ettikleri altcoin için bit yılda yüksek getiri hedeflemektedirler. Wallet Investor tahmin sistemine göre YGG Coin’in 1 yıl içinde 22,451 dolara yükselebileceğini öngörmektedir. Yakın gelecekte fiyatların katlanarak artmasını bekleyen Wallet Investor, 5 yıl sonrasında paylaştığı YGG Coin tahmininde 87,442 doları telaffuz etmektedir.

  • Price Prediction Yield Guild Games Tahmini

  Price Prediction tahmin algoritması sonuçlarına göre YGG Coin’de yükseliş beklentisi taşımaktadır. Analistler YGG Coinîn bu yılı en fazla 8,94 dolardan kapatabileceğini düşünmektedirler. Gelecek yıl daha olumlu beklentiler taşıdıkları altcoin’de 2022 yılı hedeflerini 14,79 dolar olarak paylaşarak, potansiyel beklentilerini desteklemektedirler. Her yıl lineer bir artış beklentisi taşıyan analistlerin 5 yıl sonrası YGG Coin fiyat hedefleri 45,19 dolardır.

  • Gov Capital YGG Coin Tahmini

  Gov Capital YGG Coin’de bullish fiyat hedefi paylaşan analistler arasında yer almaktadır. Gov Capital uzmanları 1 yıllık periyotta YGG Coin fiyatının 13,99 dolara ulaşmasını beklemektedir. Analistler uzun vadeli projeksiyonda da beğendikleri proje için 5 yıllık değerlendirme paylaşmış ve 5 yıl sonrasında YGG Coin’in 47,62 dolara yükselmesini öngördüklerini paylaşmışlardır.

  • Coin Arbitrage YGG Coin Tahmini

  Coin Arbitrage analistleri değerlendirdikleri YGG Coin için kısa vadede olumsuz, orta ve uzun vadede ise iyimser tahminler paylaşmaktadırlar. 30 günlük periyotta geri çekilme bekledikleri altcoin’de takip ettikleri seviyenin 7,14 dolar olduğunu ifade etmişlerdir. Analisteler 1 yıllık süreçte ise 10,22 dolar hedef belirledikleri altcoin’de, gelecek 5 yıl için daha olumlu tarafta yer almaktadırlar. 2025 yılında Coin Arbitrage verilerine göre YGG Coin 43,31 dolara yükselecek potansiyele sahiptir.

  Sonuç Olarak

  Yield Guild Games (YGG) Coin sevilen bir metaverse token’idir. Metaverse projelerine duyulan etkinin yanında kendi iç dinamikleri de altcoin’i fiyat yönünden desteklemektedir. Yükseliş trendine giren YGG Coin uzmanlara göre portföylerde yer almalıdır ve orta vadede iyi getiri potansiyeline sahip olarak görülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle