Kriptopara

3 Analistten JINDO INU (JIND) Coin Geleceği, 3 Tahmin

  Bir dönem Dogecoin Katili olarak tanımlanan ve iddialı yol haritası ile dikkat çeken JINDO INU, düşük seyreden fiyatı ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. Meme coin’in ne vaat ettiği ve kendisini nasıl bir geleceğin beklediğini merak eden okurlarımız için hazırlanan rehber içeriğimizde;

  JIND Token teknik detaylarına yönelik ayrıntılı bilgilere ek olarak uzman değerlendirmelerine ve kuruluşların fiyat hedeflerine yer verildi.

  JINDO INU (JIND) Coin Geleceği

  Büyük hedefler ile yola çıkan ve tıpkı öncüsü Shiba Inu gibi bir köpek ırkından esinlenen JINDO INU, iddialı yol haritası ile dikkat çekti. Uzmanlar, yol haritasında paylaşılan detaylar sonrasında projeyi izleme listelerine kaydederek gelecek vaat ettiği noktasında birleştiler. Öte yandan bu alanda yaşanan gecikmeler sonrası projeye duyulan şüphe artarken, uzmanların şu kritik detaylara vurgu yapması dikkatleri çekti:

  • Yol haritasına göre 2021 yılının son çeyreğinde hayata geçmesi planlanan JINDO Swap’ın geliştirilmesi devam etmekte görünmektedir.
  • 2022 yılının ilk çeyreğinde hayata geçecek olan JINDO NFT, henüz geliştirilme sürecine geçememiştir.
  • %12 olarak belirlenen işlem ücretleri yüksek bulunabilir.
  • Sınırlı sayıda borsa listelenmesi, daha sınırlı bir yatırımcı kitlesinin JIND Token’e ulaşabileceği anlamına gelmektedir.
  • Dogecoin ve Shiba Inu gibi popüler meme coin’ler ile girdiği rekabetten JIND Token’in sıyrılma riski düşük olarak değerlendirilmektedir.

  JIND Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  JIND Token’in son dönemdeki yükseliş yönündeki anonim teknik analistleri harekete geçirdi. Anonim teknik analistler yaptıkları değerlendirmede, uzun süredir devam eden yatay trende dikkat çekerek meme parasında güç toplama sürecinin devam ettiğinin altını çizdiler.

  29 Ekim 2021 tarihinde görülen tepenin ardından hızla değer kaybı yaşanan JIND Token’de, dönemsel tepki hareketlerinin sınırlı kalması 0,000000000772 dolar seviyesini önemli bir dirence dönüştürdü. Bu direnç üzerinde ise 0,0000000013 dolar seviyesine doğru bir yükselişin gerçekleşebileceği ihtimal dahilinde değerlendirilmektedir. Anonim analistler olumsuz senaryoda ise geri çekilmenin 0,00000000001 dolara kadar devam edebileceğini ön görmektedirler.

  JINDO INU (JIND) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  JINDO INU; Güney Koreli bir köpek ırkından esinlenen, Deflation Utility Token topluluğuna ait ve kuzenleri Dogecoin (DOGE) ile Shiba Inu (SHIB) gibi bir meme kripto para birimidir. JIND  Coin, Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinde çalışan ve DOGE ile SHIB’e alternatif olarak geliştirilmiş bir internet şaka parasıdır.

  JINDO INU, yol haritasında açıkladığı gibi topluluk odaklı bir proje olmanın yanında kendi takas platformunu ve NFT pazar yerini kurmayı hedefler. JINDO Swap ve JINDO NFT tarafından kullanılması planlanan JIND Token, kullanıcılarının çeşitli köpek türlerini sentezleyerek kendi köpeklerini yapıp satabilecekleri bir ortamı sektöre kazandırmayı hedefler. Projenin kontrolü Deflation Utility Token adı verilen topluluğa bırakılırken, popülerlik ve fiyat artışı tamamen JIND yatırımcılarının tanıtımları ve tercihleri üzerinden sağlanmaktadır.

  Tıpkı kuzenleri DOGE ve SHIB gibi değer kazanmayı hedefleyen JIND, kendisini steroidler üzerindeki meme parası olarak tanımlamaktadır. ERC-20 standartlarına geliştirilirken staking ve daha pek çok özellikle projeye güç katılan JINDO INU’da merak ettiğini teknik detaylar için JINDO INU (JIND) Token nedir isimli başlangıç rehber içeriğimize göz atabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  JIND kullanım alanları yol haritasında detaylı bir şekilde belirlenmiş ve pek çok kullanım alanının gelecekte hayata geçeceği açıklanmıştır. Mevcut geliştirmeler ve gelecekte planlananlar eşliğinde JIND Token kullanım alanları kısaca şu şekilde sıralanabilir:

  • JINDO Swap platformu,
  • JINDO NFT platformu,
  • Staking,
  • Sınır ötesi para transferleri,
  • Yatırım amacı ile borsalardan alım, satım ve takas işlemleri.

  JINDO INU Ne Olur, Beklentiler Ne?

  JINDO INU hakkında kripto endüstrisinin temsilcilerince yapılan değerlendirmeler aşağıda özetlenmektedir:

  • Uzmanların JINDO INU’ya bakışları olumsuzdur.
  • Anonim teknik analistler, kısa vadede JIND Token’de önemli bir yükseliş beklememektedirler.
  • Kripto analistleri, JIND Token’in kısa vadeli görünümü hakkında olumsuz görüş aktarmaktadırlar.

  JINDO INU Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  JINDO INU, ERC-20 standartlarında geliştirilmiş ve BSC ağı üzerinde çalışmaktadır. BSC ağı ve PoS sistemine geçiş yapan Ethereum tarafından ağın ve token’in güvenliği sağlanmaktadır.

  Sınırlı borsa listelenmesi ve topluluk odaklı bir proje olarak öne çıkması ise güvenilirlik anlamında bazı şüphelerin oluşmasına yol açmaktadır. Bu nedenle okurlarımız JIND Token yatırımına karar verirken bu handikapları dikkate almalı ve pozisyonlarını teknik analize uygun biçimde şekillendirmelidirler.

  JIND Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  JINDO INU, büyük bir takas ve NFT alanı yaratma temel planı ile benzersizlik kazanmıştır. Kontrolünü tamamen yatırımcılara bırakan ve kuzenleri DOGE ve SHIB ile benzer bir yöntem izleyen projenin farklı yönleri aşağıda sıralanmaktadır:

  • JINDO Swap içerisinde kullanılacak JINDFEED jetonları için JIND Token stake edilebilecek.
  • JIND takasında, sadece JINDI INU ekibinin incelemesinden geçen token’ler likidite sağlayabilir.
  • JIND Token’in arzının yaklaşık %60’ının yakılması planlanmaktadır.
  • JIND belirteci, gelecekte JINDO Swap ve JINDO NFT içerisinde kullanılacaktır.
  • JINDO Swap’ın başlaması ile birlikte JINDO FEED belirteçleri %100 oranında likidite sağlayıcılarına dağıtılacaktır.
  • %12 olarak belirlenen işlem ücretlerinin %5’i otomatik olarak likiditeye eklenirken, %4’ü sahiplerine yeniden dağıtılacak ve %3’ü pazarlama giderlerine harcanacak.

  JIND Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  Tutucu bir topluluğun çabaları ile piyasalarda popülerlik elde etmeyi başaran JIND Token, yenilikçi yaklaşımı ile kuzenlerinin bir adım ötesinde olmayı hedefler. Yatırımcı nezdinde önemli artı ve eksilerinden bahsedilebilecek proje ile ilgili aşağıda paylaşılan iki başlıkta, bahsedilen bu avantajlar ve dezavantajlar sıralanmaktadır:

  Avantajları

  • BSC ağında çalışan akıllı sözleşmeler ile daha güvenli işlemler yapılabilir.
  • Düşük transfer ücretleri ve yüksek transfer hızı ile işlem yapılabilmektedir.
  • Tamamen merkeziyetsiz ve topluluk odaklı geliştirilmiştir.
  • Planlanan geliştirmeler ile kullanım alanı artırılacaktır.
  • Yine gelecekte staking yolu ile JINDO Feed jetonları kazanılabilecek.
  • İşlem ücretlerinin üçte biri, kullanıcılarına iade edilir.

  Dezavantajları

  • Sınırlı sayıda borsada listelenir.
  • Yol haritasında hayata geçeceği planlanan geliştirmelerin bir kısmı halen hayata geçmemiştir.
  • DOGE, SHIB ve daha pek çok meme parası ile rakiptir.
  • Saldırı ve çalınma riskine karşı donanım cüzdanda saklanabilir.

  JIND Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  JIND Coin güncel olarak iki borsada listelenir. PancakeSwap ve CoinTiger üzerinden JINDO Inu alım, satım ve takas işlemleri yapılabilmektedir.

  JIND Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto analistlerinin JIND Token fiyatına yönelik tahminleri aşağıda paylaşılmaktadır:

  • Wallet Investor, 1 yıllık süreçte JIND Token fiyatının 0,000000000038 dolara gerilemesini bekler.
  • DigitalCoin, JIND Token fiyatının yıl sonunda 0,00000000032 dolara gerilemesini bekler. 5 yılın sonunda ise kuruluşa göre JIND fiyatı 0,00000000164 dolara yükselebilir.
  • Coin Data Flow verilerine göre 1 yıllık süreçte JIND Token en düşük 0,00000000013 dolara, en yüksek 0,00000000045 dolara ulaşabilir.

  Sonuç

  Öncüleri Dogecoin ve Shiba Inu gibi bir meme kripto parası olarak geliştirilen JINDO INU (JIND) Coin, yüksek arza sahip bir internet şaka parasıdır. JIND Token, Güney Koreli bir köpek ırkından esinlenmiş ve Deflation Utility Token topluluğuna aittir. Sınırlı sayıda borsada listelenen JIND, uzmanlarca yol haritasında yaşanan gecikmeler nedeniyle olumsuz değerlendirilir. Analistler ise kısa vade için olumsuz değerlendirmede bulundukları JIND Token için uzun vadede olumlu görüş beyan etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle