Kriptopara

JINDO INU Geleceği 2021 - JIND Token Pump Yapar mı?

  Yatırımcılar özellikle Dogecoin fiyat artışları ardından, yeni köpek akımı kripto paraları da araştırmaya başladılar. Bunların başında ise kafileye yeni eklenen JIND Token yer alıyor. Yatırımcılar portföylerine bu meme varlığı eklemeden önce gelecekte nasıl bir konumda olur, pump yapar mı sorularını soruyorlar. Bu yazımızda merak edilen her iki soruya da analistlerin tahminlerini baz alarak yanıt bulmaya çalışacağız. 

  JINDO INU Geleceği 2021

  Analistlere göre JINDO INU Token gelecekte birçok başarıya imza atabilir. Çünkü meme tokenların tarihsel ilerleyişleri incelendiğinde, kurumsal yatırımcı kitlelerinden ilgi görmeye başladıkları görülüyor. 

  Analistler, JIND Token’ın 2021 senesi Haziran sonunda, değerlenebileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan piyasa hacmini ve fiyatını 2021 Ağustos sonunda yükseltebileceği belirtildi. Bu tahminler bazında ise onun için parlak bir gelecek çizdiler.

  JIND Token Pump Yapar mı?

  Analistler JIND Token’ın 2021 senesi içinde pump yapabileceğini düşünmüyorlar. Ancak meme token’ın fiyatının artışa gidebileceğini ifade ettiler. Analistlere göre JIND Token artışı gerçekleşirse, devasa bir fiyat rekoru görülemeyecek, ancak meme token için daha iyi bir döneme giriş yapılabilecek.

  Analistler JIND Token’ın 2021 senesi Haziran sonunda 0.0000009 dolar ile 0.00000010 dolar bandı arasında yer alabileceğini belirttiler. 2021 senesi Ağustos ayında ise fiyatın 0.0000015 dolar ile 0.0000020 dolar bandı arasında hareket edebileceğini düşünüyorlar.

  JIND INU Token İçin Pump Neden Beklenmiyor?

  Analistler JIND Token için 2021 senesi içinde pump beklemediklerini açıkladılar. Diğer yandan 2022 yılı için bir tahminin ise henüz yapılamayacağını savunuyorlar. Pump beklentisinin neden gündeme gelmediğini açıklarken Dogecoin’i işaret ettiler.

  2021 yılı 2 Haziran tarihinde Dogecoin yatırımcılarının uzun süredir bekledikleri bir haber gündeme geldi. Bu gündem maddesi analistlerinde gözünden kaçmadı. Uzmanlar ve kripto para haber kaynakları Dogecoin’in Coinbase Pro’da listeleneceğini duyurdular. Dogecoin’in 5 Haziran’da Coinbase Pro’da artık işlemlere dahil olacağı haberi ise fiyatı yukarı çekti.

  Analistler 2021 senesinde meme tokenların mücadelesinin yaşanacağını, liderin ise DOGE olacağını düşünüyorlar. Analistlere göre, Bu sene DOGE Coin’e olan ilgi o kadar yükselebilir ki diğer köpek akımı varlıklarda pump seviyelerinin oluşumu zorlaşabilir. Zirve fiyatlar şuan için sadece Dogecoin tahminlerinde sunuldu.

  Analistlerin Tahminleri Ne Yönde?

  JIND Token’ın piyasaya girişi ile birlikte analistlerinde tahminleri gelemeye başlamıştı. Yazımızın bu bölümünde ise 2021’de değerlenmesi beklenen JIND token hakkındaki önemli analist yorumlarını bir araya getirdik. İşte JIND Tokenı konu alan analist yorumları:

  Aayush Jindal JIND Token Geleceğini Yorumladı

  Aayush Jindal, JIND Token’ın 2021 senesi Ağustos ayında onu daha popüler hale getirebilecek bir değer kazanımını yapabileceğini düşünüyor. Analiste göre JIND Coin Ağustos’ta 0.0000015 dolar ile 0.0000020 dolar bandı arasında fiyatlanabilir.

  Kaleo JIND Token Fiyat Tahmini

  Kaleo JIND Token’ın 2021 yılı Haziran ayının ilk haftasından değer kaybını tabloya alabileceğini belirtmişti. Bu tahminin haklı çıktı. Şimdi ide JIND Coin’in Haziran ortasında fiyat düzeltmesi yapabileceğini ve ay bitmeden fiyatını 0.00000009 dolar seviyesine çıkarabileceğini açıkladı. Analiste göre JIND Coin, Temmuz sonunda 0.0000015 dolar düzeyine çıkabilir. 

  Credible Crypto JIND INU Yorumu

  Credible Crypto, JIND Token’ın 2021 yılı ikinci yarısında daha iyi bir fiyat performansını sergileyebileceğini düşünüyor. 2021 yılı Eylül ayında JIND Token fiyatının, 0.00000020 dolar ile 0.000025 dolar bandına sıçrayabileceğini açıkladı. 

  Cactus:

  Cactus, Dogecoin’e bir alternatif olarak piyasaya sürülen JIND Token’ın maalesef DOGE gölgesinde kalabileceğini düşünüyor. Bu yüzden 2021 senesi Ağustos ayında maksimum 0.0000015 dolar ile 0.00000020 dolarlık bant aralığında bir fiyatın oluşabileceğini tahmin etti.

  Sonuç

  JIND Token, bazı analistlerin 2021’de değerlenmesini bekledikleri altcoinler arasında yer alıyor. Ancak çarpıcı fiyat rekorlarının gündeme gelemeyeceği de tahminlerde sunuldu. Çünkü Dogecoin’in Coinbase Pro’da işleme gireceği ve bunun tüm gözleri onun üzerine çekeceğini belirttiler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle