Kriptopara

Curate (XCUR) Geleceği 2022 - Güncel 2 XCUR Fiyat Tahmini

  Yakın zamanda görülen piyasa hareketiyle kripto para gündeminin merkezine yerleşen XCUR, yeni yatırımcıların da gözdesi olmayı başardı. Piyasa risklerine rağmen dikkat çeken projelerden biri olan Curate, vizyonuyla da öne çıkmıştır. Doğru bir yatırım stratejisi geliştirmek isteyenler için sadece fikir vermesi adına uzmanların XCUR Coin geleceği, fiyat tahmini ve Curate projesi hakkında merak edilen detayları bir araya getirdik. 

  Curate (XCUR) Coin Geleceği

  Kripto para piyasalarında 2022 yılı itibariyle dalga seyir devam ederken birçok yeni projede de öne çıkmayı başarmıştır. Curate projesinin özellikle yeni dönem hedeflerinin duyurulmasının ardından gelen hareket ise yeni bir toparlanma olup olmadığı sorusunu gündeme getirmiştir. NFT’lerin popülerliğinin her geçen gün artmasıyla gücünü katlamayı hedefleyen Curate, uzmanların gelecek dönem beklentileri ile de olumlu bir görünüm çizmiştir. XCUR Coin Geleceği hakkında öne çıkan tahminler ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • CoinMarketCap sıralamasında istikrarlı ilerleyişinin 2022 ve sonraki 5 – 10 yıl içinde daha güçlü şekilde devam edeceği beklenmektedir. 
  • NFT ve fiziksel mal pazarı uygulaması olarak dünyanın ilk gazsız zincirler arası platformu olması şimdi ve gelecek için projeyi güçlü bir konuma getirmektedir. 
  • Zincirler arası NFT deneyimini iyileştirmesi sayesinde kullanıcı kitlesini her geçen gün genişletmektedir.  

  XCUR Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Geçmiş dönem grafik analizleri ile şimdinin mukayese edilmesiyle elde edilen sonuçlar görünümü için umut vaat etmektedir. Önceki dönem performansında TOBO formasyonunu tamamlamaya çalışmasıyla dikkat çekmiştir. 2022 görünümünde ise NFT alanında isminden söz ettirecek seviyelere gelmesiyle giderek umut vaat eden bir grafik görünümüne de ulaşmıştır. Yükseliş trendini yakalamadan hemen önce yeni direnç ve destek noktasında göre alım fırsatının oluşması beklemektedir. 

  Curate (XCUR) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  XCUR, NFT pazarındaki satın almalar, ödüller ve diğer pek çok kullanım durumuna sahip yerel yardımcı program belirtecidir. Curate ise tamamı bir blok zincir teknolojisi tarafından desteklenen NFT açık artırmaları, darphane ve genel fiziksel mal pazarı sunan bir NFT pazarı olarak çalışmaktadır. Her iki Pazar yeri için endüstride düşük %4’lük bir satıcı komisyonu sunarak adil ve şeffaf açık pazar yeri sağlamaktadır. 

  Gizli bir maliyet olmadan ve sıfır gaz ücreti ile çalışan XCUR, ETH, USDC gibi ortak entegrasyonlar ile işlevsel bir çalışma sağlar. Curate yerel tokeni kullanılarak sıfır ücretler sağlanır ve tüm alıcı – satıcılar işlemleri için XCUR ödülleri de kazanmaktadır. 

  XCUR Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 XCUR fiyatı %curate+try% TL. Döviz cinsinden ise %curate+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Curate Coin fiyatı 24 saatte %curate+yuzde%.

  XCUR güçlü bir potansiyel ile kripto para piyasalarında yeni hareketi beklenen varlıklar arasında yer almaktadır. Nisan 2021’de görülen 10,79 dolar seviyesi ile tüm zamanların en yükseğini gören XCUR, 2022 itibariyle 1 dolar seviyelerine kadar gerilemiştir. Piyasalardan belirsizliğin kaybolması halinde XCUR fiyatında da olumlu bir gelişme yaşanması beklenmektedir. 

  XCUR Coin Ne Olur?

  XCUR 2020 yılının sonunda 0,018 dolar seviyesinde en düşük seviyesinde yer alırken, sadece 4 – 5 ayda 10,79 dolar seviyesinde ilerlemiştir. Yıl sonuna doğru yaşadığı sert düşüş ise 2022 yılının ilk ayları itibariyle fiyatının 1 dolar seviyelerine kadar gerilemesine neden olmuştur. Görüldüğü üzere fiyatında çok sert dalgalanmalar görülmüştür. Bu nedenle gelecek dönemde XCUR’un ne olacağının tahmin edilmesi için piyasa verileri ve proje hedeflerinin bir süre daha takip edilmesi gerekmektedir. 

  Curate Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Ocak 2019’da projeyi kuran geliştirici ve CEO James Hakim, başta Y kuşağına yönelik bir moda e-giyim için pazar yeri yaratma hedefine sahipken, NFT ve fiziksel – dijital ürünler sunana etkili bir pazaryeri haline gelmiştir. Google, Amazon ve Joom gibi önde gelen teknoloji devlerinde tecrübe sahibi geliştiriciler ile proje güvenle yoluna devam etmektedir. 

  İçerik oluşturucusu ekonomisini güçlendirmek için birçok kolaylık sağlayan Curate, güçlü destekçileri ve her geçen gün artan NFT popülaritesi sayesinde gelecekte daha güçlü bir konuma ulaşması beklenmektedir. Ancak piyasalarda görülen birçok risk yüzünden yatırımcısının XCUR alırken temkinli olması gerektiği ifade edilmiştir. Uzun vade için portföylere eklenmesine olumlu bakılmaktadır. 

  XCUR Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Curate’nin benzeriz olmasını sağlayan temel unsur, dünyanın ilk gazsız çok zincirli NFT pazarı olmasıdır. Her biri blok zincir teknolojisi tarafından desteklenen, NFT açık artırmaları, darphane ve genel fiziksel mal pazarı sunmaktadır. Her iki Pazar için endüstride %4’lük düşük satıcı komisyonu sunması da projeyi rakiplerinden ayıran bir özellik olarak değerlendirilmektedir. 

  Projenin rakiplerinden ayrılmasını sağlayan benzersiz bir takım özellikleri şunlardır:

  • Dünyanın ilk gazsız zincirler arası NFT ve fiziksel mal pazarı uygulamasıdır. 
  • Her satışta %0’a kadar satıcı komisyonu sunar. 
  • Her satışta alıcılar XCUR ile %0,5 alırlar. 
  • Gizli maliyet olmadan uygulama içi XCUR satın alma ve sıfır gaz ücreti belirlenmiştir. 

  XCUR Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Curate projesinin artı ve eksi yönlerine bakıldığında özellikle gelecek dönem içi projenin çok daha güçlü bir konumda olduğu görülmektedir. NFT’lerin çok zincirli olarak ticarini mümkün kılacak uygulamanın kripto endüstrisine sunduğu kolaylık onun birçok avantaja da sahip olmasını sağlamıştır. Curate (XCUR) Coin avantajları ve dezavantajlarını kısaca şu şekilde özetlemek mümkündür:

  • Her satın alımlara satıcı ve alıcılara XCUR ödülleri sunar. 
  • Sıfır gaz ücreti ve gizli ücret olmadan işlem yapılabilir. 
  • Uzun vadede piyasa görünümü pozitif eğilim göstermektedir. 
  • Tek dezavantajı rakiplerin çoğalması ve piyasa belirsizlikleri olarak değerlendirilebilir. 

  XCUR Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Popüler büyük borsalarda listelenmesinin ardından büyüme ivmesini hızlandıran XCUR, işlem çiftleri ile yatırım amaçlı tercih edilebilmektedir. Güçlü ve büyük borsalarda yer alması sayesinde Curate projesi daha bilinir olmuş ve XCUR’un hareket alanı da genişlemiştir. Curate (XCUR) listeleyen başlıca borsalar ise şunlardır:

  • Gate.io
  • KuCoin
  • PancakeSwap
  • FMFW.io

  Curate (XCUR) Coin Fiyat Tahminleri

  XCUR yeni hareket öncesi analistlerin de radarında yerini almıştır. Geleceğine dair olumlu yorumlar yapan analistler, uzun vade için pozitif bir görünüm çizmektedir. Uzmanların genel görünüm hakkında görüş bildirdikleri bu tahminler yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Yatırımcıların daha risksiz işlem yapması için mutlaka güncel veriler ve proje durumuna göre işlem yapması gerekecektir. Bu tahminler sadece fikir vermesi açısından rehber niteliğindedir. 

  İsabetli piyasa tahminlerinin sahibi Wallet Investor ve Price Prediction analistlerinin XCUR fiyat tahminleri ise şöyledir:

  • Wallet Investor: Gelecek projeksiyonunda %+457 seviyesinde bir kazanç potansiyeli belirlenmiştir. Şimdiki fiyatıyla yapılacak 100 dolarlık bir yatırımın hedef yılında ciddi bir getiri sunması beklenmektedir. 
  • Price Prediction: 2022 yılı hedefini 1,67 – 1,97 dolar bandında belirleyen uzmanlar, 10 dolar hedefini 2026 yılı sonrasında mümkün ancak mümkün görebilmektedir.

  Sonuç

  Yazımızda, uzmanların XCUR Coin yorumlarına ve geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine yer verdik. Curate projesi NFT alanında adından sıkça söz ettirecek bir potansiyele sahiptir. XCUR ise projenin temel belirteci olarak piyasalarda daha şimdiden iyi bir performans yakalamıştır. Uzmanların da olumlu görüşleri bu durumu desteklemektedir. Ancak henüz sisli havanın dağılmaması nedeniyle bir süre daha bekleme pozisyonunda takip edilmesi daha faydalı olabileceği aktarılmıştır.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle