Kadena (KDA) Coin Nedir? KDA Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  Halka arzı ile yoğun bir ilgi ile başlayan Kadena projesinin yerel token’i KDA Coin, son dönemlerde ürettiği boğa sinyalleri ile yeniden kripto para yatırımcılarının radarına takıldı. KDA Coin nedir, amacı, artıları ve eksileri nelerdir gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarını yazımızda sizler için derledik.

  Kadena (KDA) Coin Nedir?

  Gelişmiş bir DeFi projesi olarak lanse edilen Kadena (KDA) Coin, Ethereum’a benzerliği ile ilgi gören Kadena ağı üzerinde çalışan kripto para birimidir. Kurumsal işletmeler için hibrit bir blok zinciri oluşturan Kadena, geliştiricilerin ağ üzerinde rahatça ve uygun maliyetle işlem yapılabilmesini sağlayan altcoin’dir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  İşletmeler ve girişimciler için en hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir hibrit blockchain teknolojisi sunmayı amaçlayan Kadena Coin, akıllı sözleşmelerde aktif ve yoğun olarak kullanılmaya başladı. Pek çok geliştiricinin hedeflendiği şekilde ağda rahat hareket edebilmesini sağlayan Kadena (KDA) Coin hakkında detaylı bilgi için şuradaki bağlantı adresi üzerinden ulaştığınız KDA whitepaper’ı inceleyebilirsiniz.

  KDA Coin Yorumları

  Market hacmini ikiye katlayarak başarısını kanıtlayan Kadena (KDA) Coin, arkasını dayadığı Kadena ağı gücü ile uzmanların takip listesinde yer almaktadır. Şeffaf ve güvenilir bir sistem oluşturma noktasında önemli ilerlemeler kaydeden Kadena, halka açık blok zincirlerini bir araya getirebilme artısı ile gelecek vaad etmektedir.

  Farklı kullanıcı tiplerinin portföyünde yer verilebilecek KDA Coin, ağ üzerinden yapılan işlemler doğrultusunda madencilik ödülü olarak dağıtılır. Madencilik dışında KDA Coin tutmanın artılarından yararlanmak isteyen kullanıcılar uzmanlara göre piyasadan KDA Coin satın alma yoluna gidecek ve artan kullanım potansiyeli nedeniyle portföylerde altcoin’in yer almasını destekleyecektir.

  Kadena (KDA) Coin Geleceği

  Kadena projesi gerek Ethereum benzerliği gerek hedeflerine ulaşma becerisi ile gelecek vadeden altcoin’ler arasında gösterilmektedir. Özel ve halka açık blok zincirlerini bir araya getirebilen sistemin ilk hedef kitlesinin kurumsal ve girişimci profili olması, portföylerde daha yoğun görülmesini desteklemektedir. Uzmanlar kademeli olarak altcoin’de yatırım yapılmasını tavsiye etmekte ve arz miktarının 150 milyon adet olmasını ise artı puan olarak KDA Coin’in hanesine eklemektedir. 

  KDA Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 KDA fiyatı %kadena+try% TL. Döviz cinsinden ise %kadena+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Kadena Coin fiyatı 24 saatte %kadena+yuzde%.

  2020 yılında halka arz edilen KDA Coin, 88 kat gibi bir artışla dikkatleri üzerine çekti. Fiyatında yaşanan kesin düşüş ardından devam eden konsolidasyon sürecini tamamlamış görünen altcoin, ürettiği boğa sinyalleri ile dikkatleri çekmektedir. Sahip olduğu teknoloji ve nispeten düşük arz adedi yükseliş yönünde coin’i desteklerken, farklı blok zincirlere hitap edebilme yeteneği ile yükselişi destekleyen çok sayıda sebebe sahiptir.

  Kurumsal ve girişimci statüsünde hedeflediği yatırımcı kitlesinin KDA Coin fiyatlarını desteklemeyi sürdüreceğini düşünen uzmanlar, mevcut fiyatların alım yönünde değerlendirilebileceği yönünde tavsiyelerde bulunmaktadırlar. 

  Kadena (KDA) Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Bittrex, CoinMetro, CoinEx, KuCoin ve Binance gibi KDA Coin’in listelendiği borsaların web sitelerine giriş yapın.
  • 2. Adım: Borsalarda hesap açılışı işlemlerini takip edin.
  • 3. Adım: Hesabınızı aktifleştirin ve aktifleşen hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: Kripto para alım menüsünü kullanarak KDA Coin satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız coin’leri belirlediğiniz satış vadesine göre borsada ya da donanım cüzdana çekebilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  Kadena (KDA) Coin avantajları aşağıda sıralanmıştır:

  • Toplam arzı düşüktür.
  • Farklı blok zincirlerine hedefleyerek geniş bir yatırımcı profiline hitap eder.
  • Kurumsal işletmeler ve blockchain girişimcileri, portföylerinde KDA Coin tutabilir.

  Dezavantajları Neler?

  Kadena (KDA) Coin dezavantajları şu şekildedir:

  • Yakaladığı ani yükseliş ardından yaşadığı keskin düşüş, yatırımcıların şüphe ile yaklaşmasına yol açmıştır..
  • Ethereum ile benzerlik göstermesi, rekabet anlamında altcoin’e dezavantajlı duruma düşürmektedir.

  Sonuç

  DeFi alanında geliştirilen Kadena (KDA) Coin, farklı blok zincirlerini bir araya getirebilme potansiyeli ile dikkat çekmektedir. Altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça düşük fiyatlanmak ve uzmanlara göre bu seviyeler alım fırsatı sunmaktadır. Altcoin’in sahip olduğu teknoloji uzmanların beğenisini kazanırken, sahip olduğu potansiyelden yararlanmak isteyen kripto para yatırımcıları için kademeli alım önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle