Michael van de Poppe: "Yükselişin eli kulağında"

  Kripto para piyasalarında yaşanan depresyona yönelik değerlendirme yapan Michael van de Poppe, yatırımcılara “yükseliş” müjdesi verdi. İsabetli öngörüleri ile tanınan analiste göre altcoin’ler peşine en büyük iki para birimini takacak!

  Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, zor günler geçiren kripto yatırımcılarını sevindirecek müjdeyi paylaştı. Tecrübeli analist altcoin’lerde uzun süren dip fiyatlamaların sonuna gelindiğini söyledi ve Bitcoin (BTC) ile Ethereum (ETH) için de bu yükselişe dikkat çekti.

  "Altcoin’ler Yükselişe Hazırlar"

  Altcoin piyasası bir süredir zor günler geçiriyor ve dip fiyatlamalar pek çok yatırımcıyı bezdirdi. Altcoin piyasasının depresyonda olduğunu söyleyen van de Poppe, eski adı ile Twitter olan X hesabında yaptığı paylaşımda bu durumun tersine dönebileceğinin sinyalini verdi. Analizini 2020 yılı senaryosu ile özdeşleştiren van de Poppe şunları söyledi:

  Altcoin’lerde depresyon aşamasında ve yukarı yönlü bir trend başlatmaya hazırlar. Kulağa tekrar ediyor gibi gelebilir ama altcoin’lerin çoğu ya dibe vurmuş ya da dip seviyelerine yakın durumdalar. Kripto para piyasasına olan ilgi 2020’dekiyle aynı seviyelerdeyken altcoin’ler BTC paritelerinde yavaş yavaş yükselişe geçiyorlar.”

  "BTC ve ETH Bunu Bekliyor"

  Altcoin piyasasında yükseliş bekleyen van de Poppe, bu yükselişin en büyük kripto para birimi ile en büyük altcoin’i de etkileyeceğini düşünüyor. İki lider dijital para biriminin yükselmesine yol açacak farklı dinamikler de bulunduğunu söyleyen van de Poppe, “Bu arada bazı önemli göstergelerimiz varken, piyasalara olan ilginin geri gelmeyeceğini söylemek yanlış olur. Spot Bitcoin ETF’si köşede onay bekliyor.” ifadeleri ile söze başladı.

  Spot ETH olasılığına da değinen analist, “Spot Ethereum ETF’si için yapılan başvurular var ve vadeli işlem tabanlı Ethereum ETF’lerinin onaylanması artık an meselesi. Kurumsallar devreye giriyorlar.” ifadelerini kullandı.

  "26 Bin 800 Üzerinde Düşünmeden BTC Alırım"

  Michael van de Poppe son olarak lider kripto para birimini yorumladı. Bitcoin için basit bir strateji geliştiren analist, “Eğer 26 bin 800 doların üzerine çıkarsak düşünmeden alırım. Eğer 24 bin 500  dolar ile 25 bin dolar aralığına gerileyecek olursa yine alırım.” ifadeleri ile stratejisini açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle