Kriptopara

3 Uzmandan KDA Coin Geleceği, 3 KADENA Fiyat Tahmini 2022

  Kripto topluluklarının ve uzmanların kısa bir süre önce radarına giren KDA Coin, 2022 yılı fiyat tahminleri araştırılıyor. Güçlü bir projeye yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için merak edilenleri sizler için derledik. KDA Coin geleceği hakkında merak edilen tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

  KADENA Coin Geleceği

  Uzmanlar, KDA Coin geleceği ile ilgili değerlendirme ve uzun vadeli yorumlar yaptılar. KADENA projesinin kripto piyasalarda görülen ölçeklenebilirlik ve güvenlik gibi sorunları çözmesi ile öne çıktığı görülmektedir. Uzmanların KDA Coin geleceğine ilişkin tahminlerini pozitif yönde revize etmeleri de bundan kaynaklanır. 

  2022 yılının belirsizliklerinden etkilenen fiyatının gelecekte toparlanma eğilimi içine girebileceği düşünülmektedir. Currency gibi önde gelen uzmanların yıl sonu tahminlerinde ise güçlü fiyat hedefi dikkat çekmektedir. 

  • Price Prediction’a göre KDA coin 12,51 dolar seviyesine kadar çıkabileceği tehmin ediliyor.
  • WalletInvestor, iyimser bir fiyat tahmininde KDA'nın 15 dolara gidebileceğini düşünüyor.
  • Gov.capital, 2022 için KDA fiyat tahmininin Haziran ayında 10 dolar sınırını kıracağını tahmin ediyor. Site, çok iyimser bir fiyat tahmini sunarak, madeni paranın bir yılda 28,38 dolara ve beş yıl içinde 229,80 dolara ulaşabileceğini öne sürüyor.  

  KDA Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Kadena geleceğine ilişkin yapılan son hareketliliğe bakıldığında, hala düzeltici hareketler içinde olduğu görülmektedir. Fiyatında yaşanacak kısa vadeli düşüş alım fırsatı yaratacaktır. Kazandırma potansiyeli bir hayli yüksek görülen KDA, grafik analizlerinde 80 dolar hedefiyle dikkat çekmiştir. Fiyat hedefini yakalayıp yakalamayacağı ise yeni direnç ve destek noktalarını belirlemesi ile tahmin edilebilecektir. 

  KDA Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  KDA Token, Kadena blok zincirinde işlem yapmak için kullanılan bir dijital para birimidir. Ethereum ağındaki ETH’ye benzer şekilde, KDA Token madencilerin ağdaki madencilik bloklar için tazmin edilme şeklidir. Aynı zamanda kullanıcıların işlemlerini bir bloğa dahil etmek için ödedikleri işlem ücreti olarak da çalışmaktadır.  

  KADENA (KDA) Coin Fiyatı Kaç Dolar

  Güncel verilere göre şu anda 1 KDA fiyatı %kadena+try% TL. Döviz cinsinden ise %kadena+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, KADENA Coin fiyatı 24 saatte %kadena+yuzde%.

  KDA Coin Ne Olur?

  KDA Coin kısa vadede riskli bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir. Uzun vadede ise kar potansiyeli yüksek görülmüştür. 2022 yılı sonu itibariyle teknik analizlere göre toparlanma eğilimi göstermesi beklenen KDA’nın, mevcut fiyatının üzerinde bir harekete başlaması beklenmektedir. Büyümesini ise önümüzdeki 5 yıllık süreçte devam ettirmesi düşünülmektedir. 

  KDA Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  KADENA projesinin birçok farklı kripto sorununa çözüm sunduğu görülür. Özellikle güvenlik ve ölçeklenebilirlik sorunları bu alanda öne çıkmıştır. 

  Projeyi güvenilir kılan ise temelde sahip olduğu bu proje vizyonu olarak tanımlanabilir. Öte yandan Kadena, Chainwab adlı genel zincir protokolü Kuro adlı özel bir zincir protokolünün hybrid bir şeklidir. Yatırım amaçlı almadan önce proje detayları ve piyasa verileri incelenmelidir. Paylaşılan detaylar yatırım tavsiyesi değil, uzmanların tahminlerinden oluşmaktadır. 

  Kadena (KDA) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Kadena projesini diğerlerinden ayıran teme özellik, blok zinciri uygulamalarını oluşturmak için gereken kaynaklar için tek bir kaynak olmasıdır. Bunu yaparken üç temel fayda sağlar. Chainweb ve Kuro adlı genel ve özel zincir protokolünden oluşan hybrid bir blok zinciri platformudur. Kadena’yı benzersiz yapan unsurlar ise kısaca şunlardır:

  • Katman – 1 ölçeklenebilirliğini çözen bir iş kanıtı protokolüdür. 
  • Akıllı sözleşme dili Pact, Turing Incomplete’dir ve resmi doğrulama sunar. 
  • Kullanım kolaylığına sahiptir. 

  KDA Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  KDA Coin avantajları:

  • Ölçeklenebilirlik ve güvenlik sorunlarına çözüm üretir. 
  • Proof of Consensus mekaniği ile çalışır. 
  • Uzun vadeli projeksiyonda yüksek potansiyel sunar. 

  KDA Coin dezavantajları:

  • Volatilite riski yüksektir. 
  • Sistemsel kaynaklı sorunlar yaşanabilir. 

  KDA Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  KDA Coin global birçok borsada listelenmektedir. Söz konusu borsalarda al – sat için popüler işlem çiftleri üzerinden ticaret olanağı tanınmaktadır. KDA’nın listelendiği popüler borsalar ise şunlardır:

  • Binance
  • KuCoin 
  • Gate.İo 
  • Mandala Exchange 
  • OKX 

  KDA Coin Fiyat Tahminleri 2022

  Piyasalara ilişkin fiyat tahminleri çelişkili bir projeksiyonda değerlendirilmektedir. Kısa ve orta vade için riskli bir yapıda olan KDA, uzun vade için daha olumludur. 2022 yılında görülen belirsizlikler fiyatında olumsuz etki yaratabileceği aktarılmıştır. İşte Uzmanların KDA Coin fiyat tahminleri:

  • KDA Coin’in Price Prediction tahminlerine göre uzun vadede olumlu bir pozisyon sergilenmiştir. 2022 yılı sonu beklentileri ise çelişkili seyretmektedir. 
  • Coin Quora ise KDA Token için olumlu görüş bildirmektedir. Yatırım için mutlaka güncel hareketin takip edilmesi gerektiği aktarılmaktadır. 

  KDA Coin fiyatı 2022 yılının ilk aylarında da sert hareketine devam etmektedir. Kasım 2021 itibariyle gördüğü 28 dolarlık en yüksek seviyenin ardından, 6 dolara kadar fiyatı gerileyen KDA, sert fiyat dalgalanmaları yaşamıştır. Gelecekte fiyat hareketinin ne yönde olacağı ise belirsizliğini korumaktadır.  

  Sonuç Olarak

  Yazımızda, uzman analistlerin KDA Coin geleceği ve fiyat tahminlerine yer vererek projeyi geniş bir perspektifte inceledik. Kadena projesinin güçlü bir pozisyona sahip tokeni olan KDA, kısa pozisyonda riskli görülmektedir. Ancak projenin sunduğu çözümler gelecek konumunu güçlendirmiştir. Uzun vadeli yatırım için kar potansiyeli yüksek görülmüştür. Fakat piyasa risklerine karşı yatırımcıların temkinli olması önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle