Golem (GLM) Coin Nedir, GLM Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  Golem (GLM) Coin, kısa süre önce göstermiş olduğu yükseliş sonrasında yatırımcıların radarına girmeyi başarmıştır. Popüler borsalarda işlem gören Golem (GLM) Coin, proje detayları ve fiyat performansı ile yeni yatırımcıların da ilgisini çekerek son zamanlarda sıkça konuşulmaya başlamıştır. Golem (GLM) Coin hakkında merak edilen tüm detaylarını, fiyat performansını, gelecek yorumlarını ve avantajlarını sizler için derledik. 

  Golem (GLM) Coin Nedir?

  Golem (GLM) Coin, merkezisyetsiz bir kripto para işlem ağıdır. Daha geniş bir ifadeyle Golem, talebe bağlı olarak boşa çıkan bilgi işlem gücünün dağıtılmasının yeni bir yolunu sunan kripto para projesidir.. P2P ağını meydana getiren ve kullanıcıların işlem gücünü almak – satmak için adil bir ağa katıldığı, daha karmaşık görevlerin ağda küçük alt görevler biçiminde bölündüğü eşler arası bir ağ meydana getirmektedir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  2016 Nisan ayında Golem Factory tarafından duyurulan proje, 2018 Nisan ayında Mainnet’i faaliyete geçirmiştir. Julian Zawistowski, Andrzej Regulski, Piotr Janiuk ve Aleksandra Skrzypczak tarafından kurulan Golem Factory, yeni bir protokol, mimari ve kod tabanı yaratmak hedefiyle faaliyetlerine başladı. Proje geliştirmek isteyenler için sınırsız olanaklar sunmak amacını taşımaktadır. Golem (GLM) Coin projesinin merak edilen tüm detaylarına şu bağlantı adresi üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. 

  GLM Coin Yorumu

  Golem (GLM) Coin piyasa uzmanlarının uzun süredir takibinde yer alan coinler arasında gösterilmektedir. Uzman yorumlarının büyük bölümü olumlu projeksiyonda seyreden Golem (GLM) Coin, 1 milyar GNT token olarak başlayan satışta, 29 dakika içinde maksimum sınıra ulaşmayı başarmıştır. Bu yönüyle fiyat performansı da yatırımcıları için pozitif bir görünüm çizmektedir. 

  Golem (GLM) Coin Geleceği 

  Golem (GLM) Coin, mevcut ağlar üzerinde hesaplamalar karşılığında ödemelerin yapılması için ve piyasası yönlendiren bir dijital para birimi olarak kullanılmaktadır. Golem ağı üzerinde herhangi bir merkezi otorite olmaması ve hiçbir kullanıcının diğerinden daha az veya çok değerli olmaması adil bir platform sunmaktadır. Öne çıkan bu tip özellikleri ise gelecek dönemde projeye ilginin artmasına ve doğal olarak fiyat performansında da başarılı bir grafik izleyeceğini göstermektedir. 

  Golem (GLM) Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 GLM fiyatı %golem+try% TL. Döviz cinsinden ise %golem+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Golem Coin 24 saatte %golem+yuzde%.

  Golem (GLM) Coin fiyatı son 24 saatlik işlem hacmi ve grafik analizlerine bakılarak bir hayli umut vericidir. İkili tepe formasyonu görülen grafik genel görünümde düşen karma ve ikili dip formasyonlarına da sahiptir. Doğru inceleme ve teknik analizler yapılarak karlı bir yatırım aracına dönüştürülebilir. 

  Golem (GLM) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Huobi Global vb. borsalara giriş yapılır. 
  • 2. Adım: Hesap açma ve para aktarma işlemi yapılır. 
  • 3. Adım: BTC, ETH ve USDT işlem çiftleri ile talimat verilebilir. 
  • 4. Adım: Satın alma işlemi sonrasında Cüzdanda saklanabilir. 
  • 5. Adım: Al – sat için doğru zaman beklenir. 

  Avantajları Neler?

  Golem (GLM) Token avantajları şunlardır:

  • Proje altyapısı güçlüdür. 
  • Fiyat ve grafik analizleri olumludur. 
  • Kullanıcısına minimum ve maksimum fiyat eşiklerini belirleme olanağı tanır. 

  Dezavantajları Neler?

  Golem (GLM) Token dezavantajları şunlardır:

  • Kısa ve orta vadede beklentinin altında kazanç sunabilir. 
  • Ağ sorunları çeşitli siber sorunları ortaya çıkarabilir. 
  • Gelişime açık ve riskleri yüksektir. 

  Sonuç

  Golem (GLM) Coin genel görünümde oldukça olumlu bir değerlendirmeye sahiptir. Piyasada öne çıkan birçok kuruluş ve uzman analist tarafından benzer olumlu yorumlar yapılmıştır. Ancak uzun vadede çeşitli riskler de barındırmaktadır. Portföyünü zenginleştirmek ve orta vadede yatırım için güçlü projeler arayanlar için cazip bir seçenek olacaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle