Kriptopara

PYR Coin Geleceği, 4 Analistten Vulcan Forged Fiyat Tahmini

  Vulcan Coin 50 dolarlık ATH seviyesi sonrası kripto para yatırımcılarının radarına takıldı. Binance’ta listelenmeye başlaması ile ilgi odağı olan metaverse coin’i PYR Coin hakkında analistlerin gelecek beklentilerini yazımızda sizler için derledik.

  PYR Coin Geleceği

  Blockchain oyun stüdyosu ve aynı zamanda bir NFT pazarı olarak geliştirilen Vulcan Forged projesi, yerel token olarak PYR Coin tercih etmektedir. Vulcan Verse üzerinde ödenecek Pazar yeri yerleşim ücretleri ve oyun varlık seviyelerinin yükseltilmesi gibi görevlerde PYR Coin kullanılmaktadır. 10 bin araziden oluşan Yunan – Roma fantezi oyunu olarak hayata geçirilen Vulcan Verse giderek artan popülerliği ile PYR Coin kullanımını yaygınlaştırmaktadır.

  Aralarında Yunan, Birleşik Krallık ve Ukraynalı isimlerden oluşan 30 kişilik geliştirici kadrosunun yarattığı token, sevilen metaverse projeleri arasında dikkat çekmektedir. Uzmanlar gelecekte oyunun yaygınlaşması ile birlikte PYR Coin kullanımının artacağını ön görmektedirler. Tüm bu veriler ışığında PRY Coin geleceği bağlı olduğu proje gibi olumlu değerlendirilmektedir.

  Vulcan Forged Coin Grafik Analizi

  Popüler metaverse coin’i Binance’ta listelendiği ilk gün 50 dolarlık ATH seviyesine yükseldi ve geri çekilme sürecine girdi. Anonim analistler token’in bir süre akümülasyon sürecinden geçmesini olağan karşılarken, yeni satın alımlar için henüz erken olduğu noktasında hemfikirdirler. Kısa periyoda sahip grafiklerde belirlenen Fibonacci geri çekilme sonuçlarına göre token’de 33,67 ve 31 dolar seviyeleri ilk destek noktaları olarak takip edilmelidir. Bu seviyelere bağlı kalarak kademeli alım yapılabilecek olan token’de 28,84 dolar desteği büyük önem taşımaktadır.

  4 Analistten Vulcan Forged Fiyat Tahmini

  Kripto para sektörünün en popüler 4 analisti, farklı tahmin sistemlerini kullanarak Vulcan Forged için yol haritası oluşturdular. Analistler 1 yıl içinde ciddi prim beklemedikleri token’de gelecek 5 yıl içinde 300 dolara ulaşan fiyat beklentileri taşımaktadırlar.

  • Wallet Investor Vulcan Forged Tahmini

  Wallet Investor PYR Coin’de yükselişin devam etmesini bekleyen analistler arasında yer alır. Kuruluşun algoritma tahmin sistemi sonuçlarına göre token 51,769 dolara kadar yükselebilir. 1 yıl içinde ATH seviyesinin üzerine çıkması beklenen Vulcan Forged için Wallet Investor, %50’yi aşan prim beklentisinin devam ettiği vurgulamaktadır.

  • Price Prediction Vulcan Forged Tahmini

  Price Prediction, 2030 yılına kadar CYR Coin’de hedef belirleyerek yatırımcılara uzun vadeli yol haritası çıkarttı. Kuruluşa göre bu yılı 42,73 dolardan kapatması beklenen token’de 2022 yılı için fiyat öngörüsü 69,32 dolar olarak paylaşılmaktadır. 2023 yılı ile birlikte üç haneli dolar değerlerine merhaba demesi beklenen altcoin için 5 yıllık süreçte fiyat beklentisi 300 dolara ulaşmaktadır.

  • Gov Capital Vulcan Forged Tahmini

  Gov Capital PYR Coin’de 1 ve 5 yıllık periyotlarla fiyat tahmini paylaşmaktadır. 1 yıl için 40,79 dolarlık fiyat öngörüsü paylaşan analistler, paylaştıkları bu tahminle 1 yıllık süreçte önemli bir prim beklemediklerini ifade etmektedirler. Analistler 5 yıl için daha iştah açıcı rakamlardan bahsetmekte ve fiyatların 146 dolara ulaşabileceğini ön görmektedirler.

  • Digitalcoin Vulcan Forged Tahmini

  Digitalcoin analistleri CYR Coin için 1 ve 5 yıllık periyotlarda önemli tahminler paylaşmaktadırlar. Analistler 1 yıllık süreçte fiyat hedeflerini 46,39 dolara olarak öngörerek, mevcut fiyatlamalarla hedeflerine ulaştıklarını ifade etmektedirler. Analistlerin vade uzadıkça fiyat hedefleri yükselmekte ve Vulcan Forged için 5 yıllık beklentileri 166,83 dolara yükselmektedir.

  Sonuç Olarak

  Kripto para sektörünün en çok takip edilen 4 analisti, orta ve uzun vadede Vulcan Forged (PYR) Coin’de cazip getiriler beklemektedirler. Analistler ve anonim teknik analistler yeni pozisyon için acele edilmemesini önerdikleri metaverse coin’inin gelecekte iyi yerlere geleceğini düşünmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle