Kripto Para

5 Analistten GamesPad (GMPD) Token Geleceği, 5 Uzman Tahmini

  Uzun süredir işlem hacminin azaldığı GMPD Token’de yatırımcılar, geleceğe yönelik endişe duymaya başladı! Projeye yönelik değerlendirmelere ulaşmak isteyen okurlarımız için hazırlanan içeriğimiz, proje teknik detayları yanında uzmanların ve analistlerin GMPD fiyat hedeflerine ulaşabilirler.

  GamesPad (GMPD) Token Geleceği

  NFT ve metaveri ekosistemine yenilikçi çözümler sunan GMPD, uzmanların beğenisini toplayan projeler arasında yer alıyor. Finansmana erişim konusunda sorun yaşayan ve bu nedenle erken aşamada geliştirme sürecinden vazgeçilen çok sayıda projeye umut olan GamesPad, uzmanlara göre gelecek vaat ediyor. Yatırımcı ve geliştirici noktasında aşağıdaki güçlü yönler, uzmanlara göre GamesPad benimsenmesine katkı sunabilir:

  • Projelerin erken dönemine yatırım yapılmasına olanak tanıyarak yatırımcılara daha yüksek getiri, geliştiricilere ise erken dönemde finansmana erişim fırsatı tanır.
  • Bir oyunun konseptinden lansmanına kadar her aşamasına destek verir.
  • Farklı giriş engelleri ile kuluçka merkezinde stake’e izin vermesi, GMPD için daha fazla yatırımcı anlamına gelirken platform için küçük sermayeyi kendisine çekebilme şansı tanır.
  • Herkese eşit yatırım fırsatı sunan GamesPad, daha geniş bir kitle tarafından benimsenebilir.
  • Maksimum GMPD arzı düşüktür ve olası ilgi artışında token fiyatı hızla yükselebilir.

  GMPD Token Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Çok sert bir düşüş süreci yaşaması ardından yatay trendin hakim olduğu GMPD Token’i inceleyen anonim teknik analistler, henüz yükseliş için yeterli şartların sağlanmamış olabileceğinden bahsettiler. İlk olarak teknik göstergelerin (MACD ve RSI) yükseliş yönünde sinyal vermediğini hatırlatan anonim teknik analistler, token işlem hacminin de düşük olduğundan bahsettiler.

  Olası yükseliş yönünde GMPD için 0,006009 USDT seviyesi ilk ve en güçlü direnç olarak paylaşıldı. 20 günlük fiyat ortalamasına karşılık gelen bu direnç üzerinde kalıcılık yaşanması halinde sırası ile 0,0068 – 0,0138 – 0,055 USDT dirençleri takip edilecek. Fiyatlara aşırı düşüş beklemeyen anonim teknik analistler, mevcut seviyelerin direnç olarak konumlanabileceğinden bahsettiler.

  GamesPad (GMPD) Token Nedir, Nasıl Çalışır?

  GamesPad, Eran Elhanani ve Constantin Kogan tarafından BullPerks ekibinin bir kuluçkası olarak piyasaya sürülmüş bir oyun, NFT ve metaveri ekosistemidir. Oyun geliştiricilerinin kazan-kazan oyunlarını geliştirme sürecinde özellikle finansman konusunda üstesinden gelmeleri gerekli bazı sorunları çözmek amacı ile geliştirilen GamesPad’in yerel varlığı GMPD Token’dir. GMPD, protokolün fayda ve staking gereksinimlerini karşılamak adına BEP-20 standartlarında geliştirilmiş bir kripto para birimidir.

  GamesPad, NFT ve metaverse ile ilgili her şeyin tek adresi olmak istiyor ve hedeflediği kazan-kazan oyun geliştiricileri için konseptten uygulamaya ve halka açık lansmana kadar yönlendiren bütünsel bir platform olarak çalışır. Oyun geliştiricilerinin erken geliştirme sürecinde finansmana erişimlerini sağlamak ya da piyasaya atılmak için ihtiyaç duydukları kuluçka merkezi olarak çözüm sunmak GamesPad’in özellikleri arasında yer alır. Böylece kazan-kazan temasında geliştirilecek yeni ve potansiyel içeren projelerin finansman sorunu nedeniyle bu sürecin uzağında kalmasının önüne geçilir.

  GamesPad; oyuna özel bir başlatma paneli, oyun kuluçka merkezi, NFT toplayıcı ve Pazar yeri, çok zincirli getiri toplayıcı, büyük oyun stüdyosu ortakları, staking ve farming havuzları ve şirket içi oyun geliştirme stüdyosu gibi birden fazla gelişimi bünyesine kattı. Yerel varlık GMPD Token’i tüm ekosistemin merkezine yerleştirilerek staking – fon sağlama – projeden pay alma üçgenini kusursuz bir şekilde inşa etti. Kullanıcıları için İlk Dex Teklifleri (IDO), İlk NFT Teklifleri (INO) ve Risk Sermayesi (VC) anlaşmalarına yatırım fırsatı sunarak bir projenin her aşamasına finansman sağlama ve kar elde etme çözümünü geliştiren proje hakkında ayrıntılı bilgi almak için kaleme aldığımız rehber içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  GMPD Token’in ekosistem içi ve dışındaki kullanım alanları şu şekildedir:

  • GamesPad fırsatlarından yararlanılabilmesi için GMPD Token’in kilitlenmesi gereklidir.
  • Ekosistem içindeki NFT Pazaryeri aracılığı ile yapılacak NFT ticaret işlemlerinin geçerli para birimi GMPD Token’dir.
  • Tasarruflarınızı listeleme yapan kripto para borsaları üzerinden GMPD Token satın alarak değerlendirebilirsiniz.
  • Sınır ötesi para transfer işlemlerinizi GMPD ile daha hızlı ve düşük maliyette gerçekleştrebilirsiniz.

  GamesPad Ne Olur, Beklentiler Ne?

  GamesPad’e yönelik kripto para ekosisteminin değerlendirmeleri şu şekildedir:

  • Uzmanlar, GamesPad benimsenmesinin artmasını bekliyorlar.
  • Anonim teknik analistlere göre GMPD Token’de yükseliş sinyalleri gözlenmemektedir.
  • Kripto para analistleri, GMPD Token’de yükseliş bekliyorlar.

  GamesPad Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı?

  GMPD Token, BEP20 belirteç standartlarında geliştirildi. Proof-of-Stake (PoS) konsensüs mekanizmasını kullanan BSC ağı tarafından GMPD güvenliği sağlanır. Bunun yanında bazı büyük kripto para borsalarında listelenen GMPD Token’in güvenilirlik yönünden önemli artılara sahip olduğu söylenebilir.

  GMPD, bir kripto para birimidir ve temsil ettiği projeye yönelik olumlu/olumsuz gelişmelere aşırı fiyat hareketleri ile yanıt verebilir. Yüksek riskli bir yatırım aracı olduğundan bahsedebileceğimiz GMPD için verilecek yatırım kararları bu nedenle kişinin risk algısına bağlıdır. Bu nedenle tüyo ya da öneri yerine GMPD yatırımı için analiz becerinize başvurun!

  GMPD Token’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Ekosistemi içine NFT ve metaveri ile ilişkili hemen hemen her şeyi dahil eden GamesPad, oyun geliştiricileri için kapsamlı bir proje olarak benzersizleşti. Bir oyun geliştiricisi için bütünsel bir yaklaşım doğrultusunda konseptten lansmana kadar geniş bir alanda destek bulabileceği GamesPad’in farklı yönleri şu şekilde paylaşılabilir:

  • GamesPad topluluğu, kullanıcılara sadece en iyi fırsatları sunduğundan emin olmak adına her proje için detaylı bir durum tespiti aşaması yürütür.
  • Katman tabanlı sistem adı verdiği ve düşük kullanıcı giriş engeli ile erken aşama projelere erişim konusunda yaşanan problemleri ortadan kaldırır.
  • Perakende alıcılara en güçlü kripto oyun projelerini geliştirmeleri için eşit fırsatta yatırım yapma imkanı tanır.
  • Her katmanın bir NFT ile temsil edildiği ve farklı yatırım tutarlarının tanımlandığı 5 kademeli yatırım sistemi kullanır.
  • İlk 360 derecelik blockchain oyun platformudur.

  GMPD Token’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  Oyun geliştiricilerinin karşı karşıya kaldığı tüm finansman sorunlarını aşmaya çalışan GamesPad projesinin avantajları ve dezavantajları şunlardır:

  Avantajları

  • Oyun geliştiricilerinin finansman açığını kapatmaları için yenilikçi çözümler sunar.
  • GMPD kullanıcılarına gelecek vaat eden projelerin çeşitli evrelerinde yatırım yapmalarını sağlar.
  • 5 katmanlı sistem ile farklı giriş ücretleri ile yatırıma katılmayı sağlar.
  • Maksimum GMPD arzı düşüktür.
  • Herkese eşit erişim hakkı tanıyan bir kuluçka merkezidir.

  Dezavantajları

  • Binance’ta listelenmez.
  • Fırlatma rampası olarak geliştirilmiş çok sayıda proje ile rakip olması nedeniyle GMPD fiyatları baskı altında kalabilir.
  • GMPD fiyatlarındaki değişim agresif bir şekilde gerçekleşir.

  GMPD Token Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  GMPD Token listeleme yapan kripto para borsaları şu şekilde sıralanabilir:

  • HTX
  • Gate.io
  • PancakeSwaP (V2)
  • MEXC

  GMPD Token Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para analistlerinin GamesPad (GMPD) Token fiyat hedefleri aşağıda paylaşılıyor:

  • Coin Codex verileri, GMPD fiyatının 1 yıl içinde 0,014 dolara ulaşabileceğini söylüyor.
  • DigitalCoin, yılsonu GMPD fiyat hedefini 0,013 dolar olarak açıkladı.
  • Coin Arbitrage Bot sistemine göre 1 yıl içinde GMPD fiyatı 0,015 dolara ulaşabilir.
  • Price Prediction’un yılsonu GMPD Token fiyat tahmini 0,010 dolardır.
  • Coin Codex tarafından derlenen veriler, GMPD fiyatının 1 yıl içinde 0,014 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor.

  Sonuç

  GamesPad (GMPD) Token, NFT ve metaveri platformu olarak geliştirilen projenin fayda belirtecidir. GMPD, BEP-20 standartlarında geliştirildi. HTX, Gate.io, MEXC, vb. kripto para borsalarında listelenen GMPD için uzmanlar olumlu konuşuyorlar. Analistler de hedef fiyatlarında GMPD için yükseliş öngörüsünde bulunuyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle