Kriptopara

Stafi (FIS) Coin Geleceği 2021 - En İyi 3 Fiyat Tahmini

  Stafi (FIS) Coin fiyat dalgalanmaları gündeme ile geldikten sonra etkili değer kazanımları yaparak yatırımcıların dikkatini çekti. Şimdilerde yatırımcılar onun hakkında bilgilere erişmeye çalışıyorlar. Bu yazımızda Stafi (FIS) Coin gelecekte nasıl bir noktada olabilir, onun için yapılan fiyat tahminleri nasıl, grafik analiz yorumu v.b. sorulara yanıt vermeye çalıştık!

  Stafi (FIS) Coin Geleceği 2021

  FIS Coin geleceği hakkında tahmin yapan analist gruplar onun değer kazanımına gidebileceğini açıklıyorlar. Sadece CoınArbıtrage analistleri 2021 sonunda değer kaybının olabileceği ancak ardından gelen senelerde fiyat artışlarının daha etkili olabileceğini ifade ettiler. Diğer analist topluluklara göre FIS Coin yakın gelecekte fiyat artışı ile gündemde olabilir. Uzman analistler stake edilebilir varlıkların türevlerini de stake etmek için kullanılabilir Stafi (FIS) Coin projesinin gelecekte son derece popüler hale gelebileceğini iddia atiler.

  Son gelen verilere göre 1 FIS fiyatı %stafi+try% TL. Döviz cinsinden ise %stafi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Stafi 24 saatte %stafi+yuzde%.

  En İyi 3 FIS Coin Fiyat Tahmini

  Stafi (FIS) Coin için en iyi 3 fiyat tahmini CoınArbıtrage, RevelantCrypto ve BitcoinCUCrypto tarafından yapıldı. Anonim analistler ve uzman analist topluluk FIS Coin’in gelecekte değerlenebileceğini savundular. Yazımızın bu bölümünde fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte FIS Coin fiyat tahminleri: 

  RevelantCrypto FIS Coin Fiyat Tahmini

  RevelantCrypto takma adlı anonim analistin FIS Coin fiyat tahminleri:

  • Anonim analist 2021 yılı sonunda FIS Coin’in 3.84 dolar seviyesinden işlem görebileceğini açıklıyor.
  • Anonim analiste göre 2022 yılı ikinci yarısında FIS Coin’in tabloya alabileceği fiyat 4.89 dolar seviyesinde.
  • 2023 yılına gelindiğinde FIS Coin fiyatının 6.89 dolar seviyesinden işlem görebileceğini düşünüyor. 

  BitcoinCUCrypto FIS Coin Fiyat Tahmini

  BitcoinCUCrypto takma isimli anonim analist FIS Coin’in değer kazanabileceğini ifa ederek tahminlerini şu yönde verdi;

  • Anonim analiste göre Stafi (FIS) Coin, 2021 sonunda 3.65 dolar seviyesinden işleme girebilir.
  • 2022’de ikinci yarıya giriş yaptığımızda FIS Coin fiyatının 4.60 dolardan işlem görebileceğini ifade etti.
  • 2024 ve 2025 seneleri için tahmin veren analist sırası ile FIS Coin’in 5.82 dolar ve 8.53 dolar seviyelerini görebileceğini iddia etti. 

  CoınArbıtrage FIS Coin Fiyat Tahminleri

  ConArbitrage analistlerinin Stafi (FIS) Coin için gerçekleştirdikleri fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Analistler 2021 yıl sonunda FIS Coin’in 2.451 dolardan fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar. 
  • Analist topluluğa göre 2022 sene sonuna geldiğimizde Stafi (FIS) Coin fiyatı 4.7559 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • 2023 yıl sonuna yönelik verdikleri FIS Coin fiyat tahmininde 7.70 doları işaret ettiler.
  • 2024 senesi sonunda Stafi (FIS) Coin’in tabloya alabileceği fiyat değerinin 12.45 dolar olabileceğini ifade ettiler.

  FIS Coin Grafik Analizi

  FIS Coin grafik analizi yorumlayan anonim analistler, direnç çizgisi üzerinden retest’in gerçekleştiğini ardından fib seviyelerinin oldukça umut verici bir noktaya taşındığını açıkladılar. Anonim analistlere göre grafik yükseliş devamının sinyallerini veriyor ve FIS Coin yeşil alanda işleme başladı. Çanak kulp ardından retest seviyesini aşan FIS Coin’in, üçgen formasyon üzerinden değer kazanımına gidebileceği açıklandı.

  Anonim analistler,  FIS Coin için grafikteki yeni direnç noktasının 3.40 dolarlık seviyeye en yakın yerde olduğunu savundular. Alt desteğin 2.45 dolarlık alanda olduğunu açıklayan analistler, değer kazanımının devam edebileceğini ifade ettiler. Anonim analistlere göre FIS Coin kısa vade içinde 3.44 dolarlık seviyeyi görebilir.

  Sonuç

  Stafi (FIS) Coin analistlerin 2021’de ve ilerleyen senelerde değer kazanımını daha ön planda tutabileceğini düşündükleri kripto paralar arasında yer alıyor. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alanda ve staking alanında yeniliklerin öncülerinden olan FIS Coin’in gelecekte benimsenme oranının yükselebileceğini ifade ediyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle