Popüler altcoin analistinden dikkat çeken LTC tahmini

  Kripto para piyasasında en çok ilgi çeken altcoin projelerinden olan Litecoin (LTC) fiyatında hızlı yükseliş ivmesi bekleniyor. Ünlü kripto para analisti Julio, LTC için güçlü bir fiyat hedefi vermesiyle dikkatleri üzerine çekti…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistler, son dönemin gözde kripto para projelerinden Litecoin (LTC) fiyatındaki değişimleri izliyor. LTC fiyatı son günlerde ciddi oranda yükselerek bir kez daha altcoin yatırımcılarının radarına takıldı. Popüler altcoin analisti Julio da görüşlerini takipçileriyle paylaştı.

  Kripto para traderı Julio, Litecoin fiyatında çok hızlı gerçekleşecek bir yükseliş rallisi bekliyor. LTC fiyatındaki bu yükselişin geride kalan kripto para projelerini de zihinsel açıdan etkileyeceğini söylüyor. Deneyimli kripto para yatırımcısının ve analistinin bu açıklamaları, toplulukta büyük ilgi gördü.

  Göreceli Güç Endeksi (RSI) Yorumu

  Ünlü kripto para analisti, Litecoin için güçlü bir fiyat hedefi vermesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. LTC’nin ölçülen Göreceli Güç Endeksi (RSI) verilerini inceleyen analist, bu seviyenin aşıldığı konusunda oldukça iyimser yorumlarda bulundu. Söz konusu metrik, daha düşük bir zaman dilimi içinde fiyattaki değişimi değerlendirmek için analistler tarafından sık sık kullanılıyor.

  Kripto para topluluğunun takip ettiği popüler analistlerden Julio, fiyat hareketinin geçersiz kılınması durumunda LTC’nin kritik bir destek seviyesine doğru hareket edebileceğini söyledi. Analist, Litecoin ile Bitcoin’den ziyade Ethereum fiyat grafiğinin ve performansının ilişkili olduğuna dikkat çekti. 

  ETH Yükseliş Trendiyle Bağlantılı

  Sonuç itibarıyla Julio, Litecoin’de yükseliş ivmesinin Ethereum yükseliş trendini sürdürmesi durumunda azalma yaşayabileceğine vurgu yaptı: “LTC geç bir kripto oyuncusu. Litecoin o kadar sıkı çalışacak ki geride kalanları zihinsel olarak etkileyecek. Çantalar paketlendi ve fırlatılmaya hazır. BTC çifti bir hikaye anlatıyor ve hepimizin bu hikayenin bir parçası olmamızı istiyorum.”

  Litecoin ağ işlem hacminde de karışık işaretler gözlemlendi. Adres sayısının ayın en yüksek seviyesine ulaşması yükseliş trendinin devam edeceğini düşündürüyor. Kripto para yatırımcılarının, LTC performansı hakkında bilgi sahibi olabilmek için ETH’nin performansını yakından izlemesi gerektiği belirtiliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle