Efsanevi yatırımcının şirketi BTC’de long: Hedef 40 bin!

  Efsanevi yatırımcı Peter Brandt’in şirketi Bitcoin’de “long” oldu! Dar bir kitle ile paylaşılan tweet’te BTC ile birlikte 5 projede long olduğu açıklaması ardından paylaşılan Bitcoin hedefi ise 40 bin doları gösteriyor.

  Kripto para yatırımcılarının değerlendirmeleri nedeniyle yakından izlediği efsanevi analist ve yatırımcı Peter Brandt, şirketi üzerinden Bitcoin’de uzun (long) pozisyon açıyor! 40 bin dolarlık BTC hedef fiyatı ile açılan pozisyonda Bitcoin’in long açılan 5 pozisyondan birisi olduğu bilgisi paylaşıldı.

  Bitcoin’de 40 Bin Doları Bekliyor!

  Brandt, Twitter üzerinden paylaştığı BTC fiyat analizinde açıkça 40 bin dolar hedef paylaştığını gösterdi. Bir takipçisinden gelen soruya verdiği yanıtta, “Üzgünüm, bunu yanlışlıkla herkese açık Twitter akışıma tweet’ledim. Benim özel Twitter akışımla sınırlı olması gerekiyordu.” diyerek yatırımcıların heyecanını artırdı.

  Brandt’in yanlışlıkla paylaştığı BTC analizi, açık bir şekilde dip çalışmasının sonlandığını gösteriyor. Grafiğe göre fiyatın yakın zamanda kırıldığı ve 40 bin dolara doğru yolculuk yaptığı kolay bir şekilde takip ediliyor.

  Brandt 5 Pozisyonda Long Oldu

  Brandt, Twitter üzerinden paylaştığı bir tablo analizi ile hangi pozisyonlarda uzun olduğunu açıkladı. Current Factor LLC long pozisyonlarını paylaşan Brandt’in bu pozisyonları iki altın pozisyonu, BTC, Nasdaq ve Londra Kakao olarak gösterdi.

  Analistin BTC long’laması ise sürpriz olmadı. 10 Nisan’da paylaştığı, “Break out” tweet’i ile kırılımdan bahseden Brandt, şirketi aracılığı ile Bitcoin’i 40 bin dolar hedefle long’ladı. Ayrıca Bradnt’in 20 Mart tarihli bir tweet’inde, “12 ay içinde Bitcoin 69 bin doların üzerine çıkacak” ibareleri de aldığı pozisyonun akıbeti hakkında yatırımcılara fikir verebilir.

  Ali Martinez: “34 Bin Dolar Rotasında Kalmaya Devam Ediyor”

  Yine kripto para piyasalarının yakından takip ettiği ünlü analist Ali Martinez de lider kripto para biriminde yükseliş bekliyor. Ali Martinez tarafından paylaşılan yükseliş megafon paterninde BTC fiyatının 34 bin doları hedeflediği görülüyor.

  Martinez, “Bitcoin, yükseliş megafon modeli BTC’nin yörüngesini dikte etmeye devam ederken, 34 bin dolarlık rotasında kalmaya devam ediyor” ifadeleri ile modelin hedef fiyatını açıkladı. Brandt ise Martinez’den daha cesur bir hedef fiyat belirleyerek lider kripto para biriminin 40 bin dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle