FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Diğer pek çok sektör gibi son dönemde dünyanın en büyük spor kulüpleri de kripto para dünyasına adım attı. Bu anlamda Chiliz projesi de bir çok spor kulübüne ön ayak oldu. Bu alanda en önemli kulüplerden birisi olan FC Barcelona kulübü ile doğrudan bağlantılı BAR Coin hakkında bilgileri bu yazımızda konu alacağız.

  Kulüp tarafları tarafından kazanabilen, ardından oy vermek için kullanılabilen BAR Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte nasıl bir noktada olabilir sorularına bu yazımızda yanıt aratacağız. 

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Nedir?

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin, sahiplerine destekleri spor kulübüyle etkileşim içinde olabilme şansı sunan altcoindir. BAR Coin sahipleri FC Barcelona kulübünün kararlarının verilmesinde söz haklarını kullanma şansına sahip olurlar. BAR Coin ödemesi yapılarak, Kulüpte VİP ayrıcalıklardan ve avantajlardan yararlanılır. 

  BAR Coin Yorum

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin hakkında analist yorumları ele alındığında olumlu görüşler yapıldığı görülüyor. Analistler BAR Coin’in taraftarları kripto para piyasasına çeken bir araç olarak tanımlıyorlar. Sadece kulüp ile bağlantı kurmakta rol oynamadığını bir çok yeni taraftarın kripto piyasasından haberdar olmasını sağladığını belirtiyorlar. Bu kapsamda BAR Coin’in piyasanın tanıtımı içinde önemli bir varlık olarak görüyorlar.

  BAR Coin sahipleri ise yorumlarından kulüp kararlarında etkili olabilmekten zevk aldıklarını belirtmişler. Soyunma odalarının, formaların dizaynlarının nasıl olacağını BAR Coin ödemesi ile oy vererek belirleyen taraftarlar, bu işlemden oldukça memnunlar.

  FC Barcelona Fan Token Geleceği

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin geleceği Kaleo, WalletInverstor, Aayush Jindal ve diğer birçok analist tarafından parlak görülüyor. Analistler BAR Coin’in sadece oy hakkı kazanma konusunda değil kripto para piyasasında yatırıma dahil olma alanında da rol oynadığını belirtiyorlar.

  Analistlere göre BAR Coin’in geleceğinde 49.01 dolarlık fiyatın olduğunu belirttiler. 2021 ilk yarısını fiyat düşüşü ile katacak BAR coin’in 2021 ikinci yarısında artışa geçeceğini savunuyorlar. Bu süreçte ise BAR Coin’in 49.01 dolar ile 51.01 dolar bandı arasında yer alacağını ifade ediyorlar.

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 BAR coin fiyatı %fc-barcelona-fan-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %fc-barcelona-fan-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, FC Barcelona Fan Token fiyatı 24 saatte %fc-barcelona-fan-token+yuzde%.

  BAR Coin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatları piyasa volatilitesine bağlı değişir. Anlık değişiler takip edildikten sonra alım-satım emri verilmelidir.

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Nasıl Alınır?

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin almak için internet yoluyla Chiliz, Paribu kripto para borsalarından tercih edilene erişim sağlanmalıdır. Erişilen ana sayfa üzerinden “yeni kayıt ol“ sekmesine tıklanıp, ekrana gelen tablo üzerine kimlik ve e-posta bilgileri girilir. Tablo altında yer verilen “kaydet“ kutucuğuna tıklanarak hesap açılışı tamamlanır.

  Hesabın açılışı ile ekrana gelecek sayfadan “hesaba para yatır“ sekmesine tıklanır. Açılan tablodan hesaba aktarılacak para birimi ve tutarı belirlenir. Ardından tablo üstüne kredi kartı veya banka hesabı numara bilgileri girilerek, kripto para hesabına para transfer edilir. Yeni açılan pencere üzerinden “kripto para al“ sekmesine tıklanıp, ekrana yanıysan tablodan BAR kripto para birimi, miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Alınan BAR Coin miktarı hesapta görüntülenir.

  Avantajları Neler?

  BAR Coin avantajı coin kazancını oyunlar üzerinden elde edebilmeyi sağlamasıdır. Diğer yandan taraftarı olunan takımın ürünleri, yatırım sermayesi olmadan elde edilen coinler ile satın alınabiliyor. Takım taraftarları Socios üzerinden oyun oynayarak ve görev tamamlayarak BAR Coin kazanma fırsatına sahipler. Ardından bu kazançları ile takımlarının ürünlerini satın alabilirler.

  BAR Coin çevrimdışı kripto para cüzdanında saklanabilir. Bu kapsamda ağ saldırılarından tam olarak korunur. Sınır ötesine, kripto para cüzdanları arasında transferi yapılır. Transferi 7/24 yapmak ve düşük masrafa katlanma avantajlarını sunar.

  Dezavantajları Ne?

  BAR Coin sadece 2 farklı kripto para borsasında listeleniyor. Bu yüzden erişilebilirlik açısından diğer altcoinlerden geride kalıyor. Kripto para borsasına bağlı sanal cüzdanda ağdan gelebilecek saldırıların riskiyle karşı karşıyadır. Çevrimdışı saklanması tercih edilir. Her kripto para birimi gibi fiyat oynaklığına sahiptir. Bu yüzden yatırım öncesi, yakın fiyat takibini gerektirir.

  Sonuç

  FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin 2021 yılı ikinci yarısında fiyat artışı beklenen bir altcoin olarak olacağı düşünülüyor. Gelecekte taraftarlara yönetimde daha fazla söz sahibi olma hakkı verildiği takdirde BAR Coin’in daha popüler hale geleceği düşünülüyor. Gelecek Barcelona takımının BAR coin ile ilgili ne tür kararlar alacağını yakından takip ediyor olacağız.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle