Kriptopara

3 Usta Analistten XRA Yorumları – En İyi 3 Fiyat Tahmini

  Kripto para yatırımcılarının portföylerinde yer vermek istedikleri XRA Coin, önde gelen uzman isimlerce değerlendirildi. XRA Coin için gelecek yılla başlayan fiyat tahminleri 2028 yılına kadar uzanıyor. Her projeksiyonda yükseliş beklenen altcoin için mevcut raporları araştırarak en iyi 3 XRA fiyat tahminini yazımızda sizlerle buluşturduk.

  3 Analistten XRA Coin Yorumu

  Kripto para dünyasının önde gelen 3 analisti, XRA Coin yatırımı yapmak isteyen yatırımcıların dikkate almaları gereken uzman yorumlarını paylaştılar. Yorumlara göre fiyat yükselişi için büyük potansiyel taşıdığı belirtilen XRA, kısa vadede 200 günlük basit ortalamanın hemen altında fiyatlanıyor. Merakla beklenen boğa piyasasının çok da uzakta olmadığını düşünen 3 analizin, gelecek yıllarda güzel fiyatlamaların görülebileceği yönünde fikir birliğine vardıkları görülmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 XRA fiyatı %xriba+try% TL. Döviz cinsinden ise %xriba+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Xriba Coin fiyatı 24 saatte %xriba+yuzde%.

  En İyi XRA Fiyat Tahminleri

  İyi bir XRA fiyat tahmini oluşturmak için tecrübeli analistler, algoritma desteği ile gelecek yıllara ilişkin önemli seviyelere işaret etmekteler. Kısa vadede yükseliş hareketinin başlaması için 0,01969125 dolar seviyesinde yer alan güçlü direncin geçilmesi gerektiği ifade edilirken, bir yıl sonrası için uzmanlar XRA Coin fiyatını 0,0343858952 dolar olarak öngörmektedirler. Uzmanlar, 2028 yılına kadar XRA fiyatının 0,0962208836 doları görmesinin kaçınılmaz olduğu düşüncesi paylaşmaktadırlar.

  Digital Coin Price XRA Coin Fiyat Tahmini

  Digital Coin Price analistlerince XRA Coin fiyatına yönelik gelecek birkaç yılı içeren tahminler yer alıyor. Gelecekte XRA fiyatını en düşük 0,0781060932 dolar olarak paylaşan analistler, altcoin için en yüksek 0,0962208836 dolar olarak belirtti. Fiyat tahminlerinde algoritma kullanan Digital Coin Price analistleri, bir yıl sonrası için 0,0343858952 dolar tahmininde bulundu ve bu rakam güncel fiyata göre yaklaşık iki katlık bir kazanç fırsatı sunuyor.

  Price Prediction XRA Fiyat Tahmini

  Uzun dönemlik fiyat tahminleri ile bilinen Price Prediction, Coin’in gelecek yıllarda değerinde artış beklentisini paylaştı. Kripto para yatırımının riskli olduğunu hatırlatmanın ardından 2028 yılı XRA Coin fiyat tahminini en az 0,21 dolar ve en fazla 0,25 dolar olarak paylaştı.

  Tech News Leader XRA Tahminleri

  Tech News Leader analistleri, XRA Coin ile ilgili 4 farklı zaman periyodunda tahmin paylaşmaktadırlar. Uzun bir süre mevcut fiyat seviyesini koruması beklenen coin için 2021 yıl sonu tahminini uzmanlar en az 0,021 dolar ve en fazla 0,023 dolar olarak paylaştılar.

  2022 yılına gelindiğinde Tech News Leader analistlerince yapılan değerlendirmede XRA fiyatının 0,036 doları görebileceği ifade ediliyor. Kripto para boğasının devam etmesi halinde XRA fiyatının 2023 yılında en az 0,059 doları görmesi gerektiği ifade edilirken, 2025 yılına ilişkin fiyat tahminleri 0,16 dolar ile 0,18 dolar arasında değişmektedir.

  Sonuç

  Uzman XRA yorumlarından görüleceği gibi altcoin için yükselişi destekleyen farklı pek çok senaryo yer almaktadır. Gelecek projeksiyonu her ne kadar yukarı yönü gösterse de yatırım kararı alınırken basit ve hareketli ortalamalarla birlikte trend çizgilerinin gösterdiği destek ve direnç noktaları dikkate alınmalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle