Emblem Token Nedir? EMB Token Nereden ve Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, Overline gibi farklı kripto para projelerine erişimi sağlayan protokollerden hoşlananların yakın takibindeki Emblem Token hakkında bilgileri sunacağız. Emblem Token nedir, nasıl alınır, nereden alınır, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini nedir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  Emblem Token Nedir?

  Emblem Token, Overline protokolünde çalışabilen kripto paradır. Emblem Token, Bitcoin gibi bütün Blockchain’leri DeFi’ye bağlayabilen kripto para birimidir. Bağlantı sayesinde yatırımcıların özgürce hareket ederek, birlikte çalışabilirlik üzerinden ticaret yapabilmelerini sağlar. Emblem Token, Proof of Work üzerinde inşa edilen Proof of Distance adlı tescilli fikir birliği mekanizması ile çalışıp üretilen bir token’dır.

  EMB Whitepaper

  Emblem Token projesinin amacı adressiz, doğrulayıcısız, işlem ücretsiz kripto para ticaretini sağlamaktır. Bu yüzden sadece Overline’da oracle’ler olmadan madencilik yapabilmeyi ve takas yapabilmeyi mümkün kılmıştır. Projenin bir diğer amacı DeFi bağlanabilen bir zinciri kurarak diğer kripto paraları kazanma şansını da yatırımcılara sunmaktır. Bu yüzden emblem Token staking’i Overline’da yapanlar ETH, BTC, NEO, LSK, DAI, USDT veya WAV kripto para birimlerini kazanırlar. Proje hakkında diğer bilgileri, şu adresindeki Whitepaper sayfasından edinebilirsiniz. 

  EMB Token Yorum

  EMB Token hakkında yorum yapan yatırımcılar bir cüzdana veya hesaba sahip olmadan da kimliklerini saklayarak Emblem Token alabildiklerini ifade ediyorlar. Bunun için Overline.Network adresinde yer alan Pazar yeri bölümüne giriş yaptıktan sonra farklı Emblem Token paritelerini satın aldıklarını açıklıyorlar. İşlem ücretinden ve kimlik doğrulama adımlarından bu yolla kaçınabildiklerini açıkladılar.

  Emblem Token Geleceği

  Emblem Token geleceği hakkında tahmin yapan analistler, Emblem Token’ın 2021’de değerlenebileceğini belirttiler. Zincirler arası birlikte çalışabilirliği destekleyen Emblem Token’ın 2021 Ağustos ayında 0.25 dolar düzeyine çıkabileceğini ve 2021 sene sonunda Emblem Token’ın 0.35 dolar ile 0.40 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıklıyorlar.

  Emblem Token Fiyatı

  Güncel durumda 1 EMB fiyatı %block-collider+try% TL. Döviz cinsinden ise %block-collider% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Emblem 24 saatte %block-collider+yuzde%.

  Emblem Token fiyatı, yatırımcılardan gelen alış ve satışlara yönelik talep yoğunluğuna, kripto para piyasasının volatilitesine göre anlık değişime uğrar. Emblem Token hakkında olumlu veya olumsuz haberlerde fiyatlara ayrıca yön verir. Bu yüzden anlık değişen fiyatı kontrol etmeden yatırım kararları verilmemelidir. 

  Emblem Token Nereden Alınır?

  Emblem Token alınan yer, FTX kripto para borsasıdır. Emblem sadece FTX kripto para borsasında işlemdedir. İnternetten rahatlıkla erişim sağlanan bu borsada hesap açılışı gerçekleştirenler Emblem Token satın alabilirler.

  EMB Token Nasıl Alınır?

  Emblem Token satın almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: Emblem Token’ın işlemde olduğu FTX kripto para borsasına erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Borsanın hesap açılış menüsüne giriş yapılarak, görüntülene tablo talep edilen bilgiler ile doldurulmalı ve onay verilerek hesap oluşturulmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma işlem menüsüne giriş ardından uygun olan para yatırma yöntemi ile transfer gerçekleştirilir.
  • 4. Adım: Hesapta bakiye oluşumu ardından, borsadan “kripto al“ sekmesine girilerek, Emblem Token paritesinin bulunduğu satın alma sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasında o andaki fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden Emblem Token alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan tokenlar hesabın sanal cüzdanında veya daha güvenli donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların doğru atılması ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Emblem Token avantajları:

  • Hız, Masrafsızlık: Emblem Token sahipleri, kripto para takasında veya transferlerde işlem ücreti ödemez, işlem onaylarını dakikalar içinde alırlar.
  • DeFi: Emblem Token staking üzerinden Bitcoin gibi başka kripto para birimlerini kazanmak için işlem yapılabilir.
  • Hesap Açmada Zamandan Tasarruf: Emblem Token ticareti için kripto hesap açılışından KYC işlem adımları izlenmez ve hesap çok daha kısa sürede açılır.

  Dezavantajları Ne?

  Emblem Token dezavantajları:

  • Düşük Güvenlik: Emblem Token ile açılan KYC basamaksız hesapların güvenlik protokolleri daha düşüktür. Diğer yandan proje güvenliğin odak noktası olmadığını tanıtımında belirtmiştir.
  • Kısıtlı Erişilebilirlik: Emblem Token sadece tek bir borsada işlemdedir. Global olan her kripto para borsasından ve hesabından ona girip işlem yapmak mümkün değildir. 

  Sonuç Olarak

  Emblem Token, diğer kripto para projeleri ile birlikte çalışabilirliği destekleyen kripto paradır. DeFi işlemlerini yapmakta kullanılır. 2021 yılında değerlenmesi beklenen Emblem Token, analistlerin fiyat tahminlerini tabloya yansıtırsa kar sunabilecek.

  ERC-20 algoritmalı ve ETH ağında çalışan EMB, 300 milyonluk maksimum arzı ile ideal bir arz oranı sunuyor. Şimdilik limitli sayıda borsada listelenmiş olan EMB, daha geniş borsalarda listelenmesi ile adını daha fazla duyurabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle