SafeWin Token Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda NFT sektörüne ilgi duyanların yakın takibindeki SafeWin Token hakkında bilgileri sunacağız. SafeWin Token nasıl alınır, nereden alınır, proje amacı ne, gelecekte nasıl bir noktada olabilir, avantajları, dezavantajları nedir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  SafeWin Token Nedir?

  SafeWin Token, SafeWin uygulamasında kullanım için geliştirilen BEP20 tabanlı kripto paradır. NFT satın alımında ve üretiminde kullanılabilen SafeWin Token, canlı çekilişlere katılma hakkı kazandırır. SafeWin ağından NFT eşantiyonlarını almak, canlı çekiliş ve bahis oyunlarına katılabilmek için SafeWin Token sahibi olunması gerekir. SafeWin token işlemler üzerinden aldığı işlem ücretlerini likidite havuzundan yatırımcılara geri dağıtan bir araçtır. SafeWin Token, Stake edilebilir bir token’dır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  SafeWin Token projesinin amacı, yatırımcıların Blockchain’de daha fazla sosyalleşmelerini ve çeşitli oyunlara katılabilmelerini sağlamaktır. SafeWin ağından farklı oyun tiplerine katılım sağlanabildiği gibi oyun içi NFT’lerde SafeWin Token ödeme ile satın alınabilir. Projenin diğer bir amacı teşvikler ile geniş bir yatırımcı kitlesini yaratmak ve merkeziyetsiz finansal işlemleri de aynı anda sunmaktır. Proje bu yüzden işlem ücretlerinin %4’ünü yatırımcıların cüzdanlarına geri dağıtır. Proje Twitter, Instagram ve Reddit üzerinden geniş bir tanıtım yaparak kendi topluluğunu sosyal medya gücü ile genişletmeyi hedefler. Proje hakkında diğer bilgileri https://www.safewin.org/whitepaper adresindeki Whitepaperdan edinebilirsiniz.

  SafeWin Token Yorum

  SafeWin Token hakkında yorum yapan analistler onun akıllı sözleşmeleri devreye alabilen yapısından söz ediyorlar. Analistler yorumlarında SafeWin Token staking işleminin akıllı sözleşme üzerinden token kilitleme yoluyla yapılabildiğini bunun ise güven unsurunu yükselttiğini açıklıyorlar.

  SafeWin Token  Geleceği

  SafeWin Token hakkında geleceğe dair tahminlerini sunan analistler, SafeWin Token’ın yakın gelecekte fiyat artışı yapabileceğini ifade ettiler. Analistlere göre SafeWin Token, 2021 senesi Ağustos ayında 0.000000025 dolar ile 0.000000030 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. 2021 yılı Eylül ve Ekim aylarında ise SafeWin Coin’in fiyatlarının son derece istikrarsız olabileceğini ve düşüşün oluşabileceğini belirttiler.

  SafeWin Token Nereden Alınır?

  SafeWin Token alınan yer, PancakeSwap (V2) kripto para borsası platformudur. Şu anda sadece bu borsadan alınan SafeWin Token, borsada hesap açılışı yapıldıktan sonra satın alma emri iletilerek elde edilebilir. Satın alım işleminin nasıl yapılacağını ise alt başlıktan öğrenebilirsiniz.

  SafeWin Token Nasıl Alınır?

  SafeWin Token edinmek için yapılacaklar:

  • 1. Adım: SafeWin Token, PancakeSwap (V2) borsasında işlemde olduğu için bu borsaya erişim sağlanmalıdır.
  • 2. Adım: Borsanın hesap oluşturma işlem menüsüne girilerek ekrana gelen forma talep edilen bilgileri girilip, hesap açılış onayı verilmelidir.
  • 3. Adım: Oluşturulan hesaba borsanın para yatırma işlem sekmesine girilip, para yatırma yöntemi işaretlendikten sonra para transferi yapılmalıdır.
  • 4. Adım: Borsadan SafeWin Token paritesinin bulunduğu satın alma işlem ekranına erişim sağlanır.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasında SafeWin Token için görüntülenen güncel fiyat üzerinden yada daha uygun bir fiyat tanımlaması üzerinden, satın alma emri verilir. 
  • 6. Adım: Satın alınan tokenlar hesaba bağlı çevrimiçi-sanal cüzdanda veya güvenlik açısından da üstün donanım-çevrimdışı cüzdanda saklanabilirler.

  Aşamaların doğru izlenmesi ardından satın alma başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  SafeWin Token avantajları:

  • Geri Dağıtım: SafeWin Token sahipleri her işlem başına ödedikleri işlem ücretlerinin belirli oranını, projenin havuzları içinden yapılan geri dağıtım ile cüzdanlarına alırlar.
  • Pasif Gelir: SafeWin Token sahipleri akıllı sözleşmeler üzerinden belirli vadede token kilitleyip, vade sonunda yeni tokenlar kazanırlar.
  • Hız: SafeWin Token sahipleri cüzdanlar arası sınır ötesine transferde ve takasta düşük bekleme süresinde işlem onayı alırlar.
  • NFT Satış Geliri: NFT üreticileri SafeWin ağının Pazar yerinde NFT’lerini satarak SafeWin Token kazanırlar.

  Dezavantajları Ne?

  SafeWin Token dezavantajları:

  • Kısıtlı Erişim: SafeWin Token şuan sadece PancakeSwap (V2) borsasında işlemdedir. Binanace, Coinbase gibi küresel kripto para borsalarından onunla işlem yapmak mümkün değilken, her hesap ile ona erişilemez.
  • Saldırı Riski: SafeWin Token’da her kripto para gibi çevrimiçi cüzdanda saklanırken ağda oluşabilecek saldırı riskleri altındadır. Riski ortadan kaldırmak için donanım cüzdanda saklama tercih edilir.

  Sonuç Olarak

  SafeWin Token, NFT ve merkeziyetsiz finans sektörüne hitap eden kripto para birimidir. Analistlerce, 2021 yılı bitmeden SafeWin Token değer kazanımının oluşabileceği aktarılıyor. Staking işlemine ve NFT satışına olan ilginin devam etmesi halinde SafeWin Token’da popülerlik artacağa benziyor.

  Son dönemde BSC ağına yönelen kripto para topluluğu, SafeWin projesine de ilgi gösterebilir. Zira işlem ücretlerinin ucuz olduğu bu ağda, transferlerde hızlı bir şekilde yapılabiliyor. SafeWin bu avantajları da bünyesinde barındırıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle