Kriptopara

4 Uzmandan Sandbox Coin Fiyat Tahmini, SAND Coin Geleceği

  Metaverse projelerini yakından takip edenlerin izlemeye aldığı Sandbox (SAND) coin son dönemde popülerlik kazanmaya devam etmektedir. Kripto para uzmanları da SAND coin geleceğine dair önemli yorum ve raporlar yayınlamaktadır. Bu yazımızda yatırım yapmadan önce merak ettiğiniz SAND coin geleceği hakkında 4 uzmanın güncel yorum ve fiyat tahminlerini bulabilirsiniz. 

  SAND Coin Geleceği 2022

  Kripto para uzmanları tarafından onaylanan SAND coin özellikle metaverse ve blockchain tabanlı oyunların popülerlik kazanması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Uzmanlara göre SAND coin geleceğini etkileyebilecek önemli gelişmeler bulunmaktadır. Bu yüzden SAND coin geleceği hakkındaki yorumları şu detaylara dikkat çekmektedir:

  • The Sandbox, Kasım 2021'de Japon mobil devi SoftBank liderliğinde yatırımcılardan 93 milyon USD fon toplamıştır. Proje yatırımcı kadrosundan sağlam destek görmektedir.
  • Aralarında ünlü oyun şirketi Atari, Crypto Kitties, The Walking Dead ve hip-hop yıldızı Snoop Dogg'un da yer aldığı 50'den fazla iş ortaklığına imza atmıştır. Bu yönüyle gelecek vaat etmektedir.
  • The Sandbox Pazar Yeri, kullanıcıların oyun içi varlıkları The Sandbox'un yerel kripto parası SAND karşılığında satabileceği bir NFT pazar yeridir. Bu sayede oyuncular NFT satışlarından yüksek oranda kazanç sağlayabileceği için projeye olan ilgi giderek artmaktadır.
  • Blockchain tabanlı oyunlar ve metaverse evreni gelişmeye devam ettikçe SAND coin talebinde artış olabilir. 

  SAND Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Deneyimli kripto para analistleri Sandbox fiyat grafiğinde yeni bir ATH'ye ulaştıktan sonra düşüş aşamasından söz etmektedir. Bollinger Bandı son derece dar olmasına rağmen SAND coin fiyatları Kasım ayından bu yana yükselişe geçmiştir. SAND coinin bu yükseliş patlaması, Bantların üst ucundan birden fazla ihlale yol açmıştır. Anonim kripto para analistlerine göre 50 günlük ve 100 günlük fiyat hareketleri ortalamaların altında kalmaya devam etmektedir. Güncel SAND coin fiyatı da ATH'ye göre yüzde 31,43 düşüşle düşüş gösterirken yeniden yükseliş için destek seviyelerinin çalışması ve 2’li dip formasyonunun aktif olması beklenmektedir. 

  The Sanbox (SAND) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  SandBox projesi, tüm kullanıcıların bir oyun biçiminde varlıkları oluşturmasına, inşa etmesine, satın alınmasına ve satışına izin veren blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. 2011 yılında Pixowl tarafından piyasaya sürülen bu metaverse projesi merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO) ve takas edilemez tokenlerin yetkilerini birleştirmek için SAND coini kullanmaktadır. 

  Uzmanların belirttiği gibi, SandBox projesi, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturmakla bilinir. Sandbox platformunun asıl görevi, ana akım oyunlarda blockchain teknolojisinin kullanılmasını sağlamaktır. Ellerinde en fazla SAND token bulunduran yatırımcılar üzerinden çalışmaktadır. Sandbox, platformdaki işlemleri kolaylaştıran SAND coin ile blockchain teknolojisi kullanılmaktadır.

  The Sanbox Kullanım Alanları Nelerdir?

  Metaverse projeleri arasında adından sık sık söz ettiren Sandbox, özellikle blockchain tabanlı oyunlarda geniş bir kullanım alanına sahiptir. Oyun, NFT ve diğer metaverse eğlence platformlarını Sandbox sanal dünyası üzerinde birleştirdiği için geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Platform, kullanıcıların aynı anda hem içerik oluşturucu hem de oyuncu olmalarını sağlayan "kolaylaştırılmış oynadıkça kazan" modeli kurmaktadır.

  SAND Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 SAND fiyatı %the-sandbox+try% TL. Döviz cinsinden ise %the-sandbox+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SAND Coin 24 saatte %the-sandbox+yuzde%.

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönem yaşanırken SAND coin fiyatında da sert iniş ve çıkışlar görülebilmektedir. Kripto para uzmanlarına göre SAND coin yatırımı yapmadan önce güncel piyasa trendlerine dikkat edilmelidir. Aynı zamanda teknik analizdeki destek-direnç noktaları izlenerek al-sat yapıldığında SAND coin yatırımından maksimum kazanç elde edilmesi daha kolay olacaktır. 

  SAND Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Metaverse projelerine olan ilgi giderek arttığı için SAND coin fiyatının da uzun vadede yükseliş göstermesi beklenmektedir. Oyun sektörü, blockchain teknolojisini benimseme açısından keşfedilmemiş bir bölgeydi ve Pixowl bunu 2011 yılında fark etti. Sandbox, oyuncuların blockchain tabanlı varlıklar oluşturabileceği ve toplayabileceği bir evren oluşturarak piyasada devrim meydana getirmeyi hedefliyor Şirket başlangıç aşamasında bir patlama meydana getirerek oyun sektöründeki çok sayıda büyük isimden destek ve yatırım almayı başardı. Bunlar arasında Atari, Helix ve CryptoKitties gibi isimler var. 

  The Sanbox Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Sandbox sanal dünyası, Ethereum blockchain üzerine inşa edilmiş ve hisse ispatı (PoS) konsensüs algoritması ile güvence altına alınmıştır. PoS konsensüs mekanizması, yatırılan fonların güvenliğini sağlarken birçok farklı uygulamaya da izin verdiği için son derece güvenilirdir. Uzmanların onayladığı SAND coin projesine gönül rahatlığı ile yatırım yapılabilir.

  SAND Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Sandbox projesi oyun dünyasına blockchain teknolojisini entegre etmeyi başardığı için benzersiz bir platformdur. Proje, küresel oyun piyasasından kendini sıyırması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe odaklanan Sandbox, oyuncuların platformun gelişmesine katkıda bulunabildikleri bir metaverse meydana getirmektedir. SAND coin ile Sandbox, merkeziyetsiz yönetimi teşvik edip kullanıcıların projenin gelişimi hakkındaki görüş ve fikirlerini paylaşmalarına izin vermektedir. Gelişen teknoloji sayesinde merkeziyetsiz yönetim, blockchain tabanlı projelerde olmazsa olmaz bir özelliktir.

  SAND Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  SAND coin avantajları şunlardır:

  • Oyuncular, The Sandbox meta evrenindeki farklı oyunlara, çevrelere ve merkezlere erişmek için kendi avatar'larını tasarlayabilir.
  • Sanal ürünleri diğer oyuncularla etkileşim kurmak için kullanmanın yanı sıra bu NFT'leri The Sandbox Pazar Yerinde satarak paraya da çevirebilir.
  • SAND coin ERC-20 standardına uygun çalışır. Bir başka deyişle SAND coin sahipleri stake edebiliyor ve pasif gelir elde edebilir.

  SAND coin dezavantajları şunlardır:

  • Blockchain tabanlı oyunlar arasında yüksek rekabet olduğu için SAND coin talebi düşebilir.
  • SAND coin yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırımdır. 

  SAND Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Metaverse ile birlikte giderek popülerlik kazanan SAND coin, dünyanın önde gelen kripto para borsalarında listelenmektedir. SAND coin satın almak için şu borsalarda hesabınızın olması yeterlidir:

  • Binance
  • KuCoin
  • Gate.io
  • Bybit
  • FTX
  • Kraken
  • Coinone
  • Huobi Global
  • Bithumb
  • Bitstamp
  • Bittrex
  • Uniswap V2

  SAND Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  En popüler metaverse projelerinden biri olan SAND coin hakkında uzmanların güncel fiyat tahminleri dikkat çekmektedir. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği 4 uzmandan SAND coin fiyat tahmininde şu fiyat seviyelerine işaret edilmektedir:

  • Uptobrain analistlerine göre SAND coin yatırımında bazı riskler olabilir. önümüzdeki birkaç yıl boyunca SAND coini elde tutmayı planlıyorsanız, risk de birlikte gelecektir. Kaynaklara göre, SAND coin fiyatı yıl sonuna kadar yaklaşık 12 dolara ulaşabilir. Bu, güvenilir bir SAND Box fiyat tahminidir. Eksiksiz bir oyun olduğu için geleceğe büyük bir yatırım olabilir.
  • Coinquora ekibi 2022 için uzun vadeli The Sandbox fiyat tahminlerinde yükseliş görmektedir. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 8.44 dolardan geçme olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.
  • Crpytopolitan uzmanları, yükseliş eğilimi devam ederse, SAND coin fiyatı 2022'nin sonunda 8.4033 dolara ulaşacaktır. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 6.9782 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecektir. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. Yaklaşan ortaklıklar ve 10 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimserdir.
  • Price Prediction analistleri SAND coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizde, 2022 yılında The Sandbox fiyatının minimum 4.19 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmektedir. SAND coin fiyatı, ortalama 4.31 dolar işlem fiyatı ile yıl içinde maksimum 4.93 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Sonuç

  Yazımızda, uzmanların sand coin geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine ve yorumlarına yer verdik. SAND coin, şu anda The Sandbox platformunun yerel oyun içi sürümüdür ve eksiksiz bir Metaverse deneyimi elde etmek için gerekli araçlardan biridir. Bu kripto para birimi, kullanıcıların arazi ve varlıkları metaverse evreninde alıp satmasına yardımcı olarak platformdaki her işlemin temelini oluşturur. The Sandbox, ilk zamanlarında Minecraft'a rakip olmayı hedefleyen bir mobil oyun platformudur.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle