Kriptopara

Bedava Bitcoin Nasıl Kazanılır? En Popüler 7 Strateji

  Yatırımcılar alım satım harici bazı işlemler ile bedava Bitcoin kazanmak için geniş bir araştırma içindeler. Bedava BTC kazanmak için Blockchain geliştirme eğitimi sunan videoları çekmek, altcoin araştırmaları üzerinden içerik hazırlamak, markaların reklam izlenme oranlarına katkı sağlamak gerekir.

  İşte Bitcoin Kazanmak için En İyi Stratejiler

  Bu yazımızda, tüm bunları da içeren bedava Bitcoin kazanma da kullanılan en popüler 7 strateji hakkında bilgileri sunacağız.

  Photoshop Çalışarak Bedava Bitcoin Kazanmak

  Photoshop üzerinde çalışarak BTC kazanmak için photoshop projelerine ihtiyaç duyan ve ödemeyi BTC ile yapmak isteyen firmalar ile bağlantı sağlanmalıdır. Bitcoin ödeme ile bu hizmeti freelance almak isteyen kişiler ise Jobs4Bitcoins olarak bilinen site üzerinden ilan sunarlar. Jobs4Bitcoins platforma erişim ardından bir profil hesabı oluşturup, ilanların tümünü görüntüleyebilirsiniz. Buradan hizmet almak isteyenler ile görüşüp, belirli BTC miktarı karşılığında photoshop projeleri yaparak, herhangi bir satın alım yapmadan çalışarak BTC kazanabilirsiniz.

  Blockchain Konulu Videolar Çekmek

  Blockchain geliştirme ve farklı kripto para projelerini tanıtan videolar çekerek BTC kazanabilirsiniz. Bu yöntem ile hazırlanan ve bilgi sunan videolar daha sonra Blockchain geliştirme üzerine eğitim videoları yayınlayan eğitim platformlarına verilerek BTC kazanılır.

  Blockchain gelişme üzerine eğitim videoları yine Jobs4Bitcoins platformu üzerinden yayınlanabilir. Bunun için Jobs4Bitcoins giriş yaparak, ana sayfadaki üyelik menüsüne giriş ardından form doldurularak üyelik sağlanmalıdır. Ardından ana sayfadaki, “Blockchain geliştiricileri aranıyor!“ ilanına tıklayıp, buradan birden fazla kanal ile görüşme sağlanır. Herhangi biri için içerik üretimi yapıldığında ödeme BTC olarak alınabilir.

  Kripto Para Birimi Araştırmaları Yapmak

  Kripto para birimleri ve özellikle altcoinler hakkında geniş araştırmalar yaparak onlar hakkında özgün makaleler yazmanız halinde, Coinality olarak bilinen platformdan içerikleri satışa sunabilirsiniz. Platforma üyelik sağladıktan sonra farklı coinlerin araştırılmasına yönelik görev başlıklarından birini seçerek, belirli sürede araştırma konulu içeriği teslim edip, BTC ödeme alabilirsiniz. Hiçbir alım-satım işlemi ile uğraşmadan tamamen görev tamamlama üzerinde BTC kazanımı gerçekleşir.

  Kredi Üzerinden Bitcoin Kazanmak

  İnternette BTC kredisi arayan çok fazla yatırımcı bulunuyor. Elinde BTC bakiyesi bulunanlar ise bu yatırımcılara kredi verip, geri ödemeleri faizli şekilde talep ederek, alım-satımsız yeni BTC’ler elde edebilirler. Akıllı sözleşme platformları ile de ilişkileri ve anlaşmaları olan Bitbond, BTCPOP, KIVA gibi internetten erişilen platformlardan BTC kredisi almak isteyenlere ulaşmak mümkündür. Bu platformlara üyelik ardından kredi talebi olanlara BTC borç verilerek, Bitcoinfaiz kazancı elde edilir.

  Musluklardan Bedava Bitcoin Elde Etmek

  Musluklar, video izleme veya oyun oynayarak görevleri yerine getirme adımları ile bedava Bitcoin kazanmaya imkan sağlayan platformların genel adıdır. Bitcoin yatırımcıları arasında en çok tercih edilen musluk platformlar arasında ise Focus Game yer alıyor. Bu platforma erişim ardından üyelik sağlayıp, görüntülenen oyunlara dahil olunur. Oyun içinde yer alan reklam videoları ise geçilmeden izlenmelidir. Reklam izlenme oranlarına katkı sağladıkça, profile bağlanan hesap üzerine belirli miktarda BTC ve Satoshis ödeme alınır.

  Kullanıcılara Yanıt Vererek Bedava BTC Kazanmak

  Oldukça keyifli olan kullanıcı sorularını yanıtlama üzerinden BTC kazanma yönteminde, kişi sorulan sorulara bilgi içeren yanıtlar vermelidir. Bitfortip adlı platform üzerinden gerçekleştirilen bu bedava BTC kazanma yöntemine dahil olmak için ilk olarak platforma üyelik sağlanmalıdır. Ardından panele gelen sorular görüntülenir ve her birine faydalı yanıtlar verilmeye çalışır. Kullanıcıların bilgi edindiklerini ve memnun olduklarını ifade eden puanlar ise danışmanlığı yapan kişiye BTC kazandırır.

  Ürün Tanıtımı Üzerinden BTC Kazanmak

  Ürün tanıtımı üzerinden Bitcoin kazanmak için ürün tanıtım içeriği hazırlayarak ve ödemeyi BTC olarak yapacak firmalar ile bağlantı kurulması gerekir. Bu iki safı biraya getiren en popüler platform ise Cryptogrind olarak bilinir. Platformda bir yazar hesabı açtıktan sonra tanıtım içeriği almak isteyen markalar için kaliteli içerikler oluşturulur ve teslim edilirler. Bu kapsamda BTC kazancı elde edilir.

  Sonuç

  Bedava BTC kazanmak için illaki merkeziyetsiz finansal işlemler ile birikim yapmak veya alım-satım yapmak gerekmiyor. Kripto para sektörünün benimsenme oranındaki yükseliş ile birlikte özel platformlardan ihtiyaçları karşılığında, BTC sunan pek çok marka bulunuyor. İhtiyacı karşılayacak taraf ile hizmet almak isteyen tarafı bir araya getiren platformlarda bedava Bitcoin kazanmak mümkün hale geliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle