Dent Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Mobil operatörlerin ve şirketleri daha fazla tercih ettiği Dent Coin nasıl alınır, avantajları dezavantajları ne, onun için analistlerin yorumları ne sorularına yanıt vermeye çalışacağız. 

  Dent Coin Nedir?

  Dent Coin, DENT piyasası ile ilişkili olan ve Ethereum’da çalışan kripto para birimi olarak bilinir. DENT piyasası, dijital SIM kartlarının, konuşmak için gerekli kontörlerin ve dakikaların alınabilmesine imkan sağlayan bir piyasa olarak bilinir. Bu piyasa içinde alışveriş yapan kişiler DENT Coin olarak ödeme gerçekleştirebilirler.

  Dent Coin Yorum

  Analistler Dent platformundan güç alan Dent Coin için pozitif yorumlar yapıyorlar. DENT piyasasının spread üzerinden gelecekte etkili bir kazanç elde edeceğini belirtiliyor. Diğer yandan Dent Coin’in kurumsal işletmelere, bireysel tüketicilere, telefon operatörlerine aynı anda hitap ettiğini belirtiyorlar.

  3 farklı taraf için mobil veri gereksinimlerini sağlamak amacıyla yola çıkan Dent Coin ve Dent platformunun 2021 senesinde büyük ilgi görmeye başladığı belirtiliyor. Bu artan ilgi sebebi ile değer kazanımının gündeme getireceği aktarılan Dent Coin için 2021 senesi sonunda 0,09 dolarlık bir fiyat beklentisi bulunuyor. 

  Dent Coin Geleceği

  Analistler ve kripto para birimi fiyat hesaplayıcı platformlar Dent Coin’in gelecekte iyi noktalara ulaşacağını belirtiyorlar. Dent Coin’in kemik bir kitleyi değil global anlamda tüm yatırımcı tiplerini hedeflediğini ifade ediyorlar. Özellikle 2021 senesi içinde kurumsal şirketlerin ve mobil operatörlerin Dent Coin alımları ardından, sene sonunda değer kazanımının görülebileceği aktarılıyor.

  Uzun vadeli fiyat tahmini kapsamında, 2022 sene başında 0,020 dolar fiyatın gündeme gelebileceği analistlerce açıklandı. Ancak Dent Coin için LINK, ETH, DOGE, DOT gibi altcoinlerin popülerliğinin gündeme olduğu söylemez. Analistlerin değer kazanımı açısından bir patlama beklemedikleri DENT Coin’in düşük oranlı değer kazanımlarıyla yoluna devam edeceği vurgulanıyor.

  Dent Coin Fiyatı Ne Durumda?

  Güncel verilere göre şu anda 1 DENT Coin fiyatı %dent+try% TL. Döviz cinsinden ise %dent+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dent coin fiyatı 24 saatte %dent+yuzde%.

  Dent Coin’in ve diğer tüm kripto para birimlerinin fiyatları kripto para piyasası volatilitesine göre anlık değişebilir. Bu yüzden alım-satım işleminde anlık fiyat takibi yapılamalıdır.

  Dent Coin Nasıl Alınır?

  Dent Coin almak için Binance ve benzeri kripto para platformlarından kişi için en uygun olan seçilip, internet üzerinden platforma giriş sağlanır. Platforma erişimle görüntülenen ana sayfadan “kayıt ol“ sekmesine tıklanır. Ekranda açılan tabloya kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altındaki “onay“ kutucuğuna tıklanır.

  Hesap açılışı ardından görüntülenen sayfadan “para yatır“ sekmesine tıklanıp, hesabın sanal cüzdanına kredi kartından ya da kişisel banka hesabından para transfer edilir. Transfer ardından ekrana gelen yeni pencereden “kripto para satın alım“ sekmesine tıklanır. Son pencerede DENT kripto para birimi ve miktarı tanımlanıp, satın alma emri verilir. Satın alma emri verilen DENT miktarı hesabın sanal cüzdanına yansır. 

  Avantajları Neler?

  Dent Coin avantajların biri mobil bant genişliğine ve verilere erişimi mümkün kılmasıdır. Dent piyasası dünyada yer alan insanların yüksek ücretler ödeyerek tarifeler kullandıklarını ancak istedikleri hizmeti alamadıklarını belirtiyor. Bunun için Dent piyasası, DENT Coin ödemesiyle Dent piyasasından kullanıcı için yüksek fayda kazandıracak ürünleri alma avantajını sunuyor.

  Den Coin kendi yazılımı ile uyumlu çevrimdışı cüzdanlarda ağdan gelebilecek saldırılara kapalı şekilde saklanabilme avantajını sunar. Çevrimdışı cüzdan tercih edildiğinde çevrimiçi konuma getirilerek, hızlı Dent Coin transferinden yararlanılır. Cüzdanlar arası DENT Coin transferini düşük masraf ödemesiyle, sınır ötesine gerekleştirme fırsatı bulunur.

  Dezavantajları Ne?

  Dent Coin, yeni nesil altcoinler arasında yükselen bir ivmesi olan, ancak rakamsal açıdan popüler altcoinlerden daha düşük bir fiyat değerini tabloya yansıtan bir tokendır.  Seri al-sat işleminde sunduğu kar 5 yılda 100x artış beklenen altcoinler kadar güçlü değildir. Orta vadeli hedefleri olan yatırımcılara hitap eder.

  Kripto para borsalarının sanal cüzdanların kripto para borsasında olabilecek saldırıların riski altındadır. Aynı zamanda fiyat oynaklığına sahiptir. İki dezavantajı minimize etmek için çevrimdışı cüzdanda coin saklama ve anlık fiyat takibiyle alım-satım emri verme yöntemlerinin uygulanması tercih edilir. 

  Sonuç

  2021 yılında popülerlik kazanmaya başlayan Dent Coin, küresel çapta mobil veri satış sektörünün lider kripto para birimi olmayı hedefliyor. Analistlerin onun için gerçekleştirdikleri yorumlar düşük oranlı değer kazanımlarını öne çıkıyor. Dent Coin’in gelecekte beklentileri nasıl karşılayacağını her birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle