Dent Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Veriler üzerinden küresel bir değişim işlemini mümkün kılan Dent Coin ile ilgili bir çok detayı sizin için bir araya getirdik. Bu yazımızda yatırımcıların en çok merak ettikleri Dent Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte nasıl bir noktada yer alabilir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Dent Coin Nedir?

  Dent Coin, Ethereum tabanlı, ER-20 kripto para birimleri arasındadır. Dent Coin, mobil veriler için global değişim platformu olan DENT’in yerel kripto para birimidir. Dent Coin ile işlem hacmi geniş borsalarda işlem yapmanın yanında, mobil verileri DENT platformundan satın alma işlemi de yapılabilir. DENT Coin dünyadaki geleneksel mobil veri endüstrisi ile yarış halinde olan ve onu alt etmek için tasarlanan bir kripto projesidir.

  Projenin Amacı ve White Paper

  Dent Coin projesinin amacı, merkeziyetsiz bir ağda akıllı cihaz kullanıcılarına ve diğer tüm katılımcılara mobil veri satma imkanını sunmaktır. Bu kasamda DENT platformundan mobil veri satışı yapanların ise bağışlar ve Dent Coin ödemeleri ile kazanç sağlamaları hedeflenir. DENT proje geliştiricileri sektör yaratan bir topluluğu ve ekosistemi yaratmak istemişlerdir. Projenin diğer niteliklerini öğrenmek için https://whitepaper.io/coin/dent adresinden Whitepaper’ı inceleyebilirsiniz.

  Dent Coin Yorum

  Yatırımcılar yorumlarında, Dent Coin ile alım-satım harici işlemler ile kazanç sağlayabildiklerini belirtmişler. Bu durumdan memnun olduklarını belirten yatırımcılar, yeni mobil veri endüstrisinin ise DENT ağında oluştuğunu, gelecekte geleneksel şirketlerin daha az tercih edilebileceğini belirtmişler. Analistler de benzer bir görüş ile gelecekte, mobil veri sektöründeki şirketlerin, hizmetlerini DENT ağına entegre etmek zorunda kalabileceklerini belirtiyorlar. 

  Dent Coin Geleceği 2021

  Analistler Dent Coin’in geleceğinde gelişim ve değer kazanımları görüyorlar. Analistlere göre Dent Coin 2021 senesi Haziran ayında fiyat artışına gidebilir. İlgili ayın başında ise 0.0055 dolar ile 0.0060 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Analistler ardından kısa süreli bir değer kaybının oluşabileceği açıkladılar. 2021 senesi Eylül ayı ardından ise 0.0075 dolar ile 0.0085 dolar bandı arasında fiyatlanma olabileceğini belirttiler 

  1 Dent Fiyatı Ne Kadar?

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 Dent coin fiyatı %dent+try% TL. Döviz cinsinden ise %dent+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dent 24 saatte %dent+yuzde%.

  Den Coin fiyatı kripto para piyasasına dair yaşanan gelişmelere ve volatiliteye bağlı olarak anlık dalgalanmalara sahne olabilir. Bu yüzden güncel fiyat takip edilerek yatırım yapılmalıdır.

  Dent Coin Nasıl Alınır?

  Dent Coin almak için izlenen adımlar şu şekildedir:

  • 1. Adım: Dent Coin, Binance, Gate.io, KuCoin gibi borsalarda işlemde yer alıyor. Bu borsalardan seçim yapılmalı ve ilgili borsaya girilmelidir.
  • 2. Adım: Borsada hesap oluşturulmalı ve işlem sırasında gelen kimlik tanımlama aşamaları izlenip, kaydedilmelidir.
  • 3. Adım: Oluşan hesaba kripto para alım işlemi için para yatırılmalıdır.
  • 4. Adım: Para yatırma işleminin ardından borsadan, Den Coin paritelerinin yer aldığı satın alma sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: İlgi sayfadaki güncel fiyattan veya tercih edilen daha avantajlı tutardan giriş ile Dent Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan Dent Coinler hesabın sanal cüzdanında ya da güvenlik açısından daha üstün donanım cüzdanda saklanabilir.

  Bütün adımların doğru izlenmesi ardından alım işlemi başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Dent Coin avantajları şu şekildedir:

  • Coin Ödülleri: DENT platformunda mobil veri satışı yapmak amacıyla işlem gerçekleştirenler, satış yapamasalar dahi topluluk beğenileri üzerinden Dent Coin kazanırlar.
  • Düşük Masraf: Dent Coin, kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edilebilir. Bu işlemde ise bankacılık hizmetleri ile yurtdışına transferde doğan masrafların çok altında işlem ücreti oluşur. 
  • Yüksek Erişilebilirlik: Den Coin işlem hacmi geniş global kripto para borsalarında listelendiği için ona hızlı ulaşmak ve pek çok yerden işleme girmek mümkündür. 

  Dezavantajları Ne?

  Dent Coin dezavantajları şöyledir:

  • Hız Düşüşü: Dent Coin, ERC-20 tabanlı bir kripto para olduğundan, Ethereum hakkında gündeme gelen hız düşüşlerinden etkilenir. Her zaman olmasa da ağ yükünün çok olduğu anlarda emir onayları için bekleme süresi uzar. 
  • Sanal Cüzdanda Risk Artışı: Dent Coin donanım cüzdanda saklandığında çevrim dışı olarak, saldırılardan korunur. Ancak çevrimiçi konumdaki sanal cüzdanda borsalarda oluşabilecek saldırı riskleri ile aynı oranda karşı karşıyadır. 

  Sonuç

  Den Coin, DENT platformunda ERC-20 algoritması üzerine çalışan bir kripto para birimidir. Gelecekte, geleneksel mobil veri endüstrisinin yerini alması beklenen Dent Coin projesinin, 2021’de değerlenebileceği aktarılıyor. Analistlerin bu düşüncesi gerçekleşirse, 2021 senesi ikinci yarısında Dent Coin yatırımcıları için karlı bir döneme giriş yapılabilir. Oldukça geniş işlem hacmine sahip borsalarda listelenmiş olan DENT, pek çok kullanıcının da yakından takip ettiği bir proje.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle