Kriptopara

DENT Coin Geleceği, 3 Usta Analistin DENT Fiyat Tahmini

  Dijital mobil operatör olarak blok zincir teknolojisinden gücünü alacak Dent projesi, geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin ilgi odağında yerini almıştır. Blok zincir ve kripto paralar ile değişen dünyada DENT öne çıkmayı başaran projelerden olmuştur. 2022 yılı ve sonrasında DENT’in nasıl bir pozisyon alacağını merak eden okurlarımız için usta analistlerin yorumlarını bir araya getirdik. Hem proje detaylarına hem de fiyat tahminlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

  DENT Coin Geleceği

  Mobil verilerin özgürce kullanılmasını sağlamayı hedefleyen ve bu yönde adımlar atan Dent, sadece dijital mobil operatör olarak değerlendirilmemelidir. DENT ile kripto piyasalarda da güçlü bir yer edinmeyi başaran proje hakkında uzmanların tahminleri olumludur. DENT Coin geleceği hakkında usta analistlerin tahminleri ise kısaca şu şekildedir:

  • Uzun dönem kâr potansiyelini açıklayan Wallet Investor, +488% seviyesi ile 5 yıllık projeksiyonda değerlendirme yapmıştır. Buna göre fiyat tahmini ise 2027 yılı için 0,013 dolar seviyesi olarak gösterilmektedir. 
  • Orta ve uzun vadede çoğu analistin DENT fiyatında artış beklentisi oluşmuştur. Currency uzmanlarına göre bu görüşlere sahip oluşu ve proje hedefleri gelecek için onu iyi bit yatırım aracı yapmaktadır. 

  DENT Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  DENT’in grafik görünümünde bir önceki rallide olduğu gibi pozitif uyumsuzluklarda istenen bölgeye geldiği zaman alım fırsatı doğuracağı aktarılmıştır. DENT/BTC perspektifinde ise sağlam bir görünüm çizmektedir. Ancak kısa zamanda BTC’den ayrışarak yükseliş trendine başlaması beklentisi oluşmuştur. Mevcut formasyonu izleyerek daha uzun vadede grafik görünümünün ne olacağı ise belirsizlikler nedeniyle bilinmemektedir. Yatırım öncesi güncel verilerin ve yeni destek – direnç noktalarına göre hareket etmek daha doğru olacaktır.  

  DENT Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  DENT, Ethereum tabanlı olarak geliştirilmiş bir ERC – 20 tokenidir. PoS olarak tanımlanan Hisse İspatı Konsensüs algoritması ile çalışmaktadır. İş İspatı Konsensüs Algoritması (PoW) kullanarak çalışan ağların aksine, DENT tarafından büyük hisse sahiplerinin node ve işlem doğrulayıcı haline geldiği bir yapıya sahiptir. Blok zincir teknolojisinin gücünden yararlanarak mobil verilerin özgür kullanımına olanak sağlama hedefi ise geniş bir alanda çalışmayı sürdürmesini sağlamaktadır.  

  Dent (DENT) Coin Fiyatı Kaç Dolar

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 DENT fiyatı %dent+try% TL. Döviz cinsinden ise %dent+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, DENT Coin 24 saatte %dent+yuzde%.

  Uzun vadede ise gücünü koruması halinde, mevcut sistemde birçok kişinin şikayetçi olduğu mobil operatörlere karşı blok zincir teknolojisi ile alternatifler sunacak olması fiyatında değişimlere neden olabilir. 

  DENT Coin Ne Olur?

  2017 yılından itibaren gelişerek hızlı bir büyüme kaydeden Dent projesi, dijital mobil operatör olarak büyük bir açığı kapatmayı hedeflemektedir. Bu tür hedeflere sahip olması ise fiyatında olumlu gelişmelere neden olabilmektedir. DENT Coin işlem gördüğü piyasalarda pozitif bir görünüm çizmek için gelecek yatırımına da odaklanmıştır. Fiyatının 2022 yılında 1 dolara ulaşma ihtimali son derece düşüktür. Bu hedefin gerçekleşmesinin zaman alması beklenmektedir. 

  DENT Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Hisse İspatı Konsensüs Algoritması (PoS) mekanizmasına sahip olan DENT, Ethereum tabanlı ve ERC – 20 standartlarında geliştirilmiştir. Bu özelliği onu güvenli bir altyapıya sevk eder. 2017 yılından itibaren alanında kapsamlı bir faaliyet gösteren DENT, uzun yıllardır piyasada yer alması sayesinde de güven vermektedir. DENT Wireless’ın kurucusu ve CEO’su olan Tero Katajainen ise sektörde yürüttüğü birçok faaliyet ile ödül almış ve birçok soruna içinde yer aldığı projeler ile çözüm üretmiştir. 

  2021 yılı sonu hedefleri içinde hizmetlerini yeni piyasalara genişletme hedeflerini açıklayan Dent, iddialı bir yol haritasına da sahiptir. Şuan için 25 milyondan fazla kullanıcıya sahip dijital mobil operatör olan Dent, 140’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. Güvenilir ve gelecek vaat eden bir proje olması sayesinde DENT, portföylere uzun vade için eklenmesi avantajlı görülen bir coin olmuştur. 

  DENT Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  eSIM kartları, mobil veri planları, konuşma, sınırsız serbest kullanım gibi deneyimleri sunan devrim niteliğinde bir dijital mobil operatör hizmeti sağlamaktadır. Mobil verilerin özgürce kullanımı için küresel bir piyasa oluşturma hedefine sahiptir. Ancak DENT’i asıl benzersiz kılan özellik, mobil iletişim ve veri hizmetleri piyasalarında ezberleri bozmasıdır. Geleneksel mobil operatörlerin pahalı hizmetleri nedeniyle milyonlarca kullanıcı dünya genelinde bu hizmetlerden faydalanamamaktadır. Blockchain teknolojisi ile DENT bu soruna çözüm üretmiştir. 

  Projeyi benzersiz yapan bazı özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Dolaşım ücretlerini ortadan kaldırmaktadır. 
  • 2017 yılında Dent ERC – 20 standardında token geliştiren ve PoS konsensüs mekanizmasından yararlanan öncü bir projedir. 
  • Samsung Blockchain, The Enterprise Ethereum Alliance ve Telecom Infra gibi kurumsal ortaklara sahiptir. 
  • Blok zincir teknolojisini sektöre getirerek mobil yayın sürecini artırma ve küresel ölçekte verilere kolay erişimi sağlamaktadır. 

  DENT Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  DENT Coin avantajları:

  • Platformdaki her unsur DENT Token ile satın alınır ve tüm işlemler blok zincir üzerine kaydedilmektedir. 
  • Herkes için küresel ölçekte kullanılabilir hale getirilmiştir. 
  • ERC – 20 standartlarında geliştirilmesi sayesinde güvenlidir. 

  DENT Coin dezavantajları:

  • Fiyatı beklentilerin çok altında ve yavaş ilerlemektedir. 
  • Kısa vadede düşük kar potansiyeli taşımaktadır. 

  DENT Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  DENT’in ERC – 20 standardına sahip olması onu birçok platform üzerinden al – sat için erişilebilir hale getirmiştir. Nisan 2021’den itibaren en yüksek işlem hacmine sahip Binance’da yer alan DENT Token, geniş bir alana yayılmıştır. DENT Token listelenen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • KuCOin
  • Gate.io
  • Hotcoin
  • Bitget
  • Bybit

  DENT Coin Fiyat Tahminleri

  Usta analistlerin DENT fiyat tahminleri olumludur. Köklü bir proje geçmişine sahip olan proje, düşük fiyatlarıyla alım fırsatı yaratabilmektedir. Ancak piyasa risklerine karşı yatırımcısının temkinli olması gerekmektedir. Uzmanların fiyat tahminleri ise yatırım tavsiyesinden ziyade olasılıklardan oluşmaktadır. 

  Uzmanların DENT Coin fiyat tahminleri şöyle: 

  • Trading Beast: 2022 yılı sonunda doğru uzmanların beklentisi fiyatının 0,0032 dolar seviyesine ulaşacağı yönündedir. Beklenen maksimum fiyat ise yıl içinde bu seviyenin altında kalmıştır. 
  • Digital Coin Price: Diğer uzmanlar ile benzer bir tahminde bulunarak 2022 fiyat beklentisini maksimum 0,0031 dolar olarak değerlendirmektedir. 
  • Coin Quora: DENT boğa tahminlerinde birçok uzman ile ortak görüş bildirmiştir. Fiyat tahmini ise 0,008 – 0,023 dolar banında seyretmektedir. Yakın zamanda beklenti ise 0,5 dolar seviyesi olarak açıklanmıştır. Ancak piyasa belirsizlikleri tüm bu tahminleri yatırım tavsiyesi olmaktan uzak tutmaktadır.  

  Sonuç 

  Yazımızda, DENT coin geleceği ile ilgili usta analistlerin detaylı analiz ve fiyat tahminlerine yer verdik. Dent küresel ölçekte güçlü bir dijital mobil operatör olarak blok zincir teknolojisini etkin kullanmaktadır. Gelecekte Dent’e olan ihtiyacın artması ve DENT Coin’in de buna bağlı öneminin ve popülerliğinin artması beklenmektedir. Kısa ve orta vadede yüksek getiri beklentisi bulunmayan DENT, uzun vade için çok daha iyi bir görünüm çizmektedir. Yatırımcıların uzun dönemli pozisyon için portföylere eklemesi olumlu değerlendirilmektedir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle