DOGE Bitcoin’i yendi

  Altın savunucusu olarak bilinen ünlü CEO Peter Schiff, Dogecoin’in geçen haftaki rallisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Geçen hafta yaşadığı yükseliş ile 0.45 dolara ulaşan ve tarihi rekorunu kıran Dogecoin ile Bitcoin arasında kıyaslama yapan ünlü isim açıklamaları ile kripto para piyasasını şaşırttı.

  Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, sosyal medya hesabı üzerinden Dogecoin hakkında açıklamalarda bulundu. Son dönemlerin popüler kripto paralarından Dogecoin’in geçen haftaki rallisini değerlendiren ünlü isim şaşırtan açıklamalar yaptı. Bitcoin ile DOGE arasında kıyaslama yapan Schiff, Dogecoin’in Bitcoin’i yendiğini iddia etti. Ünlü isim açıklamaları ile Bitcoin destekçilerinin alaya aldı.

  Son haftalarda kripto para piyasasının en çok konuşulan birimleri arasında yer alan Dogecoin, geçen hafta piyasadaki olumlu havanın etkisi ve Elon Musk’ın desteği ile 0.45 dolara ulaştı. Tarihi rekorunu kıran Dogecoin, bu yükseliş ile kripto para piyasasının en büyük 5 kripto parası arasına girdi. Dogecoin’in bu inanılmaz performansını sosyal medya hesabı üzerinden değerlendiren Peter Schiff, DOGE’nin lider kripto para birimi Bitcoin’i yendiğini iddia etti. Ünlü isim DOGE ve BTC arasında kıyaslamalarda bulundu.

  Peter Schiff: Bitcoin ve Dogecin için ilginç benzetmelerde bulundu

  Sosyal medya hesabı üzerinden Bitcoin destekçileri arasında yer alan oğlu Spencer ile tartışmaya giren ünlü CEO, Bitcoin ve Dogecoin ile ilgili ilginç benzetmelerde bulundu. Dogecoin’in Bitcoin’i yendiğini iddia eden Peter Schiff, Bitcoin’i at arabasına benzetirken, Dogecoin’i ise spor arabaya benzetti. Schiff Bitcoin destekçilerinin Dogecoin’in daha iyi olduğunu kabul etmesini istedi.

  Peter Schiff açıklamasında Dogecoin için hedefin 1 dolar olduğunu belirtti. Dogecoin destekçilerinin 1 dolara ulaşmak için sosyal medya hesapları üzerinden kripto paraya destek vermesi gerektiğini belirten ünlü isim Bitcoin destekçileri ile dalga geçti.

  Kripto para piyasasından Dogecoin yükselişine tepki yağmıştı

  Peter Schiff’in Dogecoin hakkındaki açıklamalar şaşkınlık yarattı. Dogecoin rallisi hakkında birçok isim açıklama yapmakla beraber Max Keiser ve Charles Hoskinson gibi isimler ralliyi sert sözlerle eleştirmişti. Tüm bu açıklamaların ardından Dogecoin, kırdığı rekor sonrası yüzde 3’ten fazla değer kaybetti.

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle