Kriptopara

Altcoin Kahinlerinden Yükselmesi Beklenen 7 Özel Kripto Para

  Altcoin kahinleri olarak bilinen isimler 2021 yılında yaptıkları tahminlerinde artış bekledikleri kripto paraları açıkladılar. Hız, düşük işlem ücreti, belirli bir sektöre hitap etme niteliklerini taşıyan önemli altcoinlerde artış beklediklerini açıklıyorlar. Bu yazımızda altcoin kahinlerinin yükselmesini bekledikleri 7 özel kripto para hakkında bilgileri sunacağız. 

  Cardano (ADA)

  Kripto para kahinlerinden biri olarak görülen Crypto Potato, 2021 yılı Ekim ayında yükseliş beklediği farklı altcoin projelerini açıkladı. Listesinin başında ise Cardano Coin’e yer verdi. Kahine göre, Cardano çok yakından takip edilmesi gereken kripto para birimleri arasında yer alıyor.

  Uzman analist, Mayıs ve Haziranda en iyi performansı sergileyen kripto paralardan birinin Cardano Coin olduğunu açıkladı. Şimdilik onun akıllı sözleşme yeteneklerinin gelişmiş hallerine sahip olmadığını ancak yeni projeleri kapsamında bunları kazanacağını belirtti. Hoskinson’un Cardano akıllı sözleşmeleri için test ağını başlatmaya ne kadar hevesli olduğunu ifade analist, gelişmeler ardından Cardano Coin fiyat tahminlerine göre gelecekte değer kazanabilir.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Binance Coin (BNB)

  Kahin Crypto Potato, 2021 yılı içinde BNB Coin’in çarpıcı bir şekilde fiyat artışı yapabileceğini savunuyor. Analiste göre, BNB Coin geçmişimde de 350 dolara bir anda yükselerek etkili kazançları sunan bir varlık. 

  BNB’nin 2021 yılındaki seyrinin son derece başarılı olduğunu açıklayan analist, ilk üç aylık BNB Coin yakma etkinliğinden bu yana iyi bir katalizörün BNB artışlarını desteklediğini açıkladı. Kahine göre, 2021 sene sonunda BNB Coin geleceği, Bitcoin’in fiyatından değil ama artış oranından çok daha yüksek bir değerlenme oranını tabloya alabilir. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance Coin 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  Uniswap (UNI)

  Crypto Potato, 2021 yılında UNI Coin’in yatırımcılarını sevindirecek hamleler yapabileceğini belirtti. Kahin, V3, DEX güncellemesi ile birlikte UNI Coin’in esnek sermaye açısından en önemli ve verimli kripto para haline geldiğini açıklıyor ve temel güncellemelerin her seferinde fiyat artışını getirdiğinin altını çiziyor. Analiste göre, UNI Coin gelecekte özellikle 2021 yılı sonlanmadan yatırımcıları için yüksek bir kazancı sunabilir. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 UNI fiyatı %Uniswap+try% TL olarak borsalarda alıcı bulmaktadır.

  Solana (SOL)

  Crypto Potato, Solana’nın oldukça düşük işlem ücretleri ile saniyelik sürede en fazla işlemleri yapma imkanını sunan proje olduğunu belirtti. Analist, insanların bir kısmının Ethereum’un yüksek ücretlerinden kaçmak için Solana alternatifine kaydıklarını açıkladı. Belki de 2021’in en trend projelerinden birinin Solana olduğunu düşünen kahin, NFT ve DeFi coşkusunun en iyi şekilde bu proje üzerinde görüldüğünü açıkladı. 

  Analiste göre geniş alım talepleri, 2021 bitmeden SOL Coin üzerinde yoğunlaşabilir ve fiyat yükselebilir. Uzman analist SOL Coin’in 2021 Ocak ayından 2021 Nisan ayı başına kadar %3200 oranında devasa değer kazanımı yaptığına da değinmeden geçemedi. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 SOL fiyatı %solana+try% TL. Döviz cinsinden ise %solana+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Solana fiyatı 24 saatte %solana+yuzde%.

  Ethereum (ETH)

  Michael Van de Poppe, kripto para yatırımcıları arasından ETH’ye yönelik isabetli tahminleri ile öne çıkarak, kahin şeklinde adlandırılıyor. Analist 2020 yılındaki tahminlerinde ETH 2021 fiyat hedeflerini bilmişti. Şimdiler ise ETH’nin 2021 yıl sonunda 3 bin dolar fiyata ulaşabileceğini ifade etti. Bu fiyat artışı olasılığının gerçekleşmesi için ETH 2.0’dan yeni güncellemelere kadar bir çok şeyin destekleyici faktör olacaklarını belirtti. Diğer yandan 2021’de istikrarlı artışın yaşandığı noktaların ETH için BTC’de daha fazla gündeme geldiğin aktardı.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  DENT Coin

  DENT Coin geleceği özellikle 2021 sonlarına doğru Crypto Potato tarafından değer kazanımı yapabileceği tahmin edilen diğer bir kripto para oldu. Analist, mobil veri endüstrisini alt üst etmeye gelen varlığın DENT Coin olduğunu, bağış alma ve bağış satma gibi farklı alanlarda da rol aldığını belirtti. Diğer yandan olimpiyatlardan aşı pasaportu projesine kadar her alanda adı olan DENT Coin’in 2021 sene sonunda değerlenmemesinin şaşırtıcı olabileceğini savundu.

  An itibari ile 1 Dent fiyatı %dent+try% TL. Döviz cinsinden ise %dent+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dent 24 saatte %dent+yuzde%.

  Fantom (FTM) Coin

  Crypto Potato’ya göre FTM Coin, akıllı sözleşmeleri en hızlı şekilde ve en güvenli yapıda işleme almaya imkan sağlıyor. Uzman analist, geliştiricilerin 2 saniye altına düşürebilmeyi başardıkları işlem hızının çok büyük ilgi görebileceğini açıkladı. Ona göre, FTM Coin için özellikle kurumsal şirket alım taleplerinin gelme olasılığı yüksek ve fiyat artışa 2021 Ağustos ardından gidebilir.

  Alınan en güncel verilere göre 1 FTM fiyatı %fantom+try% TL. Döviz cinsinden ise %fantom+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Fantom fiyatı 24 saatte %fantom+yuzde%.

  Sonuç

  Crypto Potato ve Michael Van de Poppe gibi kahin analistler olarak görülen isimler 2021’de artış bekledikleri kripto paraları açıkladılar. Bunlar arasında FTM, ADA, BNB, SOL Coin gibi yatırımcılar tarafından da yakın takipteki kripto paralar yer aldılar. Analistleri tahminleri gerçeğe dönüşürse bu sene tamamlanmadan ilgili kripto paralar üzerinden kazanç sağlanabilme ihtimali söz konusu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle