Badger DAO Coin Nedir? BADGER Nasıl ve Nereden Alınır?

  Bu yazımızda, Bitcoin cinsinden pasif gelir elde etmek isteyenlerin yakın takibindeki BADGER Coin hakkında bilgileri sunacağız. Yazımızda, BADGER Coin nedir, nasıl ve nereden alınır, avantajları, dezavantajları neler, geleceği ne olur detaylıca inceledik!

  Badger DAO Coin Nedir?

  Badger DAO Coin, birden fazla akıllı sözleşme platformunda BTC’yi teminat olarak kullanabilmeyi basit hale getiren Badger DAO platformunun yerel kripto para birimidir. BADGER Coin sahibi olanlar Badger DAO içindeki bir çok işlemi gerçekleştirebilirler. İşlem ücretlerini BADGER Coin olarak ödeme karşılığında Porsuk Bitcoin köprüsünü kullanarak başka ağlarda BTC teminatına sahip olabilirler. BADGER Coin teminat karşılığında BTC stake ettirebilen bir kripto paradır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Badger DAO Coin projesinin amacı akıllı sözleşme platformları ile köprü kuran ve birden fazla işlemi aynı alandan sunabilen protokol mantığını yatırımcılara sunmaktır. Bu yüzden Badger DAO üzerinden Porsuk Oyun Salonu başlığı altındaki alandan deneysel kasalara, Airdroplar’a, bal porsuğu damgalarına erişilebilir. BADGER Coin sahibi olanlar birden fazla akıllı sözleşme platformuna Badger DAO’dan erişip BTC staking yapabilirler. Forumlardan birçok bilgi edinmek, kazı başlatmak, akıllı sözleşme ile birikim yapmak için platformdan yararlanılır. Proje hakkında diğer bilgileri https://badger.finance/ adresinden bulabileceğiniz Whitepapaer’dan edinebilirsiniz.

  Badger Coin Yorum

  BADGER DAO hakkında yorum yapan yatırımcılar DeFi ekosistemine dair işlemler için BADGER Coin’i tercih edebildiklerini ifade etmişler. Pasif gelir elde etmek, kredi vererek faiz kazancı sağlamak ve akıllı sözleşme ile kripto para sigortalamak için BADGER Coin ile işlem yapabildiklerini açıklıyorlar. 

  Badger Coin Geleceği

  BADGER DAO Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler, BADGER Coin’in yakın vadede değerlenebileceğini açıklıyorlar. Analistlere göre BADGER Coin 2021 senesi Eylül ayı içinde 14.25 dolar seviyesine çıkış yapabilir. BADGER Coin için parlak bir gelecek tablosu çizmeye çalışan analistler, 2021 sonunda fiyatın 20 dolar düzeyinde olabileceğini belirttiler. 

  Badger Fiyatı Ne Kadar?

  An itibari ile 1 Badger DAO fiyatı %badger-dao+try% TL. Döviz cinsinden ise %badger-dao+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Badger Dao 24 saatte %badger-dao+yuzde%.

  BADGER Coin ve diğer tüm kripto paraların fiyatı piyasa volatilitesine göre anlık değişime uğrar. Diğer yandan yatırımcıların alış-satış taleplerine göre şekillenen arz miktarı ve güncel haberler de fiyatları değiştirir. Yatırımda fiyat bilgisizliğine bağlı hatalı işlem pozisyonu açmayı önlemek için güncel fiyat takibi yapılmalıdır.

  Badger DAO Coin Nereden Alınır?

  Badger DAO Coin satın alınabilen yerler, Binance, FTX, Huobi Global, Uniswap gibi kripto para borsalarıdır. İnternetten rahatlıkla erişilen bu borsalarda hesap açan ve belirli bir parayı hesabına aktaran kişiler, Badger DAO Coin ile kripto para ticaretine başlayabilirler. 

  Badger DAO Coin Nasıl Alınır?

  Badger DAO Coin edinmek amacıyla izlenecek aşamalar:

  • 1. Adım: Badger DAO Coin’in işlem listesinde olduğu Binance, Huobi Global, Uniswap, FTX gibi kripto para borsası platformlarından herhangi birine erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Tercih edilen borsanın hesap oluşturma işlem sekmesine giriş sonrası kimlik tanımlama adımları tamamlanarak, hesap açılır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba kripto para borsasının para yatırma işlem menüsüne giriş ardından, uygun para yatırma yöntemi seçilip, para transfer edilir. 
  • 4. Adım: Bu adımda Borsanın “kripto al” sekmesine girip, BADGER Coin paritesinin bulunduğu satın alma işlem sayfasına erişilir.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasındaki güncel fiyattan veya daha uygun fiyat tanımlamasından BADGER Coin satın alım emri girilir.
  • 6. Adım: Satın alınan BADGER Coinler hesabın sanal cüzdanında veya güvenlik açısından daha üstün olan donanım cüzdanda saklanır.

  Aşmaların doğru ve eksiksiz gerçekleştirilmesi sonunda satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  BADGER Coin avantajları şöyledir:

  • Bitcoin Staking: BADGER Coin sahipleri Badger DAO’dan Bitcoin staking yapılabilen DeFi protokollere erişip, akıllı sözleşme üzerinde teminat kilitleme ile yeni BTC’ler kazanabilirler. 
  • Hız:  BADGER Coin ile kripto paralarla takas, cüzdanlar arası transfer ve akıllı sözleşme üzerinden merkeziyetsiz finansal işlemler saniyelik sürede yapılır. İşlemler için düşük masraf ödenir. 
  • Akıllı Sözleşme Kullanımı: BADGER Coin ile DeFi ekosistem işlemleri yani merkeziyetsiz finansal işlemler yapılırken akıllı kontraktlar devreye alınarak güven sağlanır.

  Dezavantajları Ne?

  BADGER Coin dezavantajları:

  • Teşviksizlik, Ödülsüzlük: BADGER Coin projesi yatırımcılar için teşvik veya ödül sunmayan bir projedir. Daha çok DeFi’ye ve BTC staking imkanına odaklanan projede, ne kadar fazla bakiyeli cüzdana sahip olunursa, pasif gelir o kadar fazla elde edilir. Ek bir ödül yoktur.
  • Saldırı Riski: BADGER Coin sanal cüzdanda saklanırken ağda saldırı oluşursa, coin bakiyesi de riske girer. Çevrimdışı moddaki kripto para cüzdanlarında coin saklanarak risk ortadan kaldırılır. 

  Sonuç

  BADGER Coin, teminatlı BTC staking alanında kullanılabilen, diğer merkeziyetsiz finansal işlemlerde de rol alan kripto paradır. Badger DAO’nun yerel kripto parası BADGER Coin’in 2021 senesi Eylül ayında değer kazanabileceği analistlerce ifade ediliyor. Binance ve Huobi gibi önemli kripto para borsalarından alınabilen bu coin 21 milyon adetlik maksimum arzı ile dikkat çekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle