Tecrübeli analistten DOGE, MATIC ve 3 altcoin tahmini

  Ünlü kripto para analisti Altcoin Sherpa, yatırımcıların en çok merak ettiği altcoin projelerindeki son durumu değerlendirdi. Usta analist Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), Binance Coin (BNB) gibi altcoinlerdeki beklentisini açıkladı…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği Altcoin Sherpa bazı altcoin projeleri hakkında açıklamalar yaptı. Usta analist, kripto yatırımcılarının tavsiyeleri üzerine altcoin analizleri yaptı. Popüler meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE) grafiğini yorumlayan Altcoin Sherpa, yatırımcılara dikkat çekici uyarılarda bulundu. 

  Sosyal medyada çok konuşulan konuların arasında Elon Musk’ın yeni bir telefon çıkaracağı iddiası vardı. Altcoin Sherpa, Musk etkisi ile yükselen DOGE fiyatına karşı yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini söyledi: “DOGE, muhtemelen bazı Elon haberleri nedeniyle hareket ediyor. Piyasa koşulları göz önüne alındığında bunun sürdürülebilir bir yükseliş olacağını düşünmeyin. Muhtemelen 0,09 dolar civarında düşebilir.”

  Altcoin Sherpa’dan MATIC ve AVAX Analizi 

  Altcoin yatırımcılarının takip ettiği ünlü analistlerden Altcoin Sherpa, Polygon (MATIC) sorularını yanıtladı. Kripto para uzmanı, MATIC coin için bazı ticaret fikirlerinin henüz beklemede olduğunu söyledi. Avalanche (AVAX) grafiğini de yorumlayan analist, grafikteki sinyalleri “çirkin” olarak tanımladı. Katman 1 platformunun herhangi bir dönüş sinyali yakmadığını belirten Altcoin Sherpa, AVAX coinde geniş zaman diliminin destek alanı olduğunu vurguladı. 

  Usta Analistten Uzun Vadeli Yatırım Tavsiyesi 

  Altcoin Sherpa, yatırımcıların sorularına yanıt verirken bir yandan da kendi altcoin portföyünden söz etti. Deneyimli analiste göre Binance Coin (BNB), yatırımcıların 2023 yılında mutlaka takip etmeleri gereken bir proje olacak: “330 dolar ve sonra geri çekilme mi? Mevcut alan 200 günlük EMA’da, bu yüzden dikkatli olun. Yine de bu, muhtemelen satın alıp bir süre tutabileceğiniz en güçlü coinlerden biridir (2023’te gerçekten takip etmeniz gereken bir coin’dir). BNB’yi uzun vadeli olarak portföyümde tutuyorum.”

  Tecrübeli kripto para analisti son olarak Litecoin (LTC) yorumu yaptı. Altcoin Sherpa’ya göre LTC yatırımcıları sabırla 70 doların gelmesini beklemeli. Fakat bu seviyenin görüleceği konusunda emin olmadığını belirten analistin bu paylaşımı altcoin yatırımcılarından büyük ilgi gördü.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle