Kriptopara

3 DREP Coin Gelecek Tahmini ve En İyi DREP Coin Yorumları

  Yükseliş yönünde gerçekleştirdiği ataklar ile adından söz ettiren DREP Coin, kripto para uzmanlarınca değerlendirdi. Token’e yatırım yapmak isteyen okurlarımız için yazımızda DREP Coin geleceğine yönelik yapılan tüm değerlendirmeleri derledik.

  DREP Coin Nedir?

  DREP Coin, blockchain tabanlı merkeziyetsiz bir itibar sistemi olan DREP platformunun yerel kripto para birimidir. DREP Coin ise platformun yapılan oymalarda ödeme yapılması amacıyla geliştirilmiş ERC-20 token’idir.

  DREP Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  DREP Coin kurucuları arasında Google X, Google Plus ve Youtube gibi çok uluslu şirketlerde yazılım mühendisi olarak çalışan Matt Bennice, QTUM projesini geliştiren ekibin üyesi Stephen Xu, FinTech uzmanı Momo Chang, KAUST İnovasyonu Fonunu yöneten Nicola Bettio, workzpace.com kurucusu Adrian Lam ve Cint ile XS!’da Kurumsal Finans Direktörü olarak görev yapan Joel Ng gibi isimler yer alır. Proje hakkında detaylı bilgiye http://docs.drep.org/ adresi üzerinden yayımlanan DROP Whitepaper’dan ulaşabilirsiniz.

  DREP Coin Nasıl Kullanılır?

  DREP Coin, platformda yapılan işlem maliyetlerini düşürmek amacıyla kullanılır. DREP Coin kullanıcı büyüme sistemini belirtmek, içerikler hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumları ödüllendirmek için kullanılmaktadır.

  DREP Coin Güvenli mi?

  Sıfır gas fee amacıyla Schnorr Çoklu İmza Algoritması kullanan DREP Coin, şifreleme için kendi teknolojisini kullanmaktadır. Ağın güvenliği homomorfik şifreleme kullanılarak sağlanmaktadır.

  DREP Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  DREP Coin ilk kez 20 Kasım 2019 tarihinde piyasaya sürüldü. Toplam token talebinin %30’una karşılık gelen 3 milyar adet DREP Coin, ICO aracılığı ile kripto para yatırımcıları ile buluşturuldu.

  DREP Coin Geleceği ve Yorumlar

  Blockchain tabanlı itibar sistemi olarak geliştirilen DREP projesi, yerel token olarak DREP Coin kullanmaktadır. Token her ne kadar işlem maliyetlerini düşürmek amacıyla kullanılsa da projenin giderek yaygınlaşma potansiyeli bulunması, token’in daha fazla alanda kullanılacağı düşüncesini pekiştirmektedir. Uzmanlar çalıştığı alanın gelecekte kullanılmaya devam edeceği düşüncesi ile DREP Coin geleceğini olumlu olarak değerlendirmektedirler.

  Avantajları ve Dezavantajları

  Blockchain teknolojisi ile kurumsal ihtiyaçlar arasındaki uyumsuzluğu çözmeyi hedefleyen DREP Coin, kullanıldığı itibar sistemi işlemleri yanında DREP Mining isimli bir parkur oyununda da kullanmaktadır. Sıfır gas fee vaat eden token kök zincir ve alt zincirlerden oluşan çift katmanlı yapı ile EVM ve WASM formatına sahip akıllı sözleşmeler ile uyumlu çalışabilmektedir. Zayıf geliştirici deneyimi sorununu çözen DROP Coin, Binance ve Mandala Exchange gibi önemli borsalarda listelenerek güvenilirliğini ispat etmiştir.

  Yatırımcıların dalgalı fiyatı nedeniyle şüphe ile yaklaştıkları token’de saldırı riskini bertaraf etmek için donanım cüzdan gerektiğini hatırlatmak gerekir. Orta ve uzun vadede token’e yapılacak yatırımlar için soğuk cüzdan çözümlerini tercih ederek bu dezavantajı aşabilirsiniz.

  DREP Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para borsalarında güncel 1 DREP fiyatı %drep+try% TL. Döviz cinsinden ise %drep+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Drep Coin 24 saatte %drep+yuzde%.

  DREP Coin geleceği uzmanlara göre potansiyel taşımaktadır. Bu düşünceden yola çıkan uzman kuruluşlar, token fiyatı için yükseliş yönündeki beklentilerini açıklamaktadırlar. Wallet Investor 1 yıl içinde DREP Coin fiyatının 0,97 dolara ulaşabileceğini ön görürken, Digitalcoin analistleri 5 yıl içinde 1,96 dolar seviyelerinin mümkün olabileceğini ifade etmektedirler. Gov Capital ise 1 yıl içinde 2,03 dolar fiyat hedefi ile token’in geleceğine olumlu baktığını paylaşmaktadır.

  DREP Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Gate.io, CoinW ve Mandala Exchange gibi token’in listelendiği kripto para borsalarında ücretsiz hesap açın.
  • 2. Adım: Açtığınız hesabın en az birinci seviye kimlik doğrulamasını tamamlayın.
  • 3. Adım: Kimlik doğrulama ardından hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: İlk olarak kripto para borsasının desteklediği DREP paritesi karşılığı olan USDT ya da diğer kripto para birimini satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız kripto para birimi ile uygun pariteyi seçerek DREP Coin satın alın.

  Sonuç

  DREP Coin gelecek vaat eden bir projedir. Mevcut fiyatların yatırım için uygun olduğunu düşünen uzmanlar, bir yıl içinde token’de en az %65 prim beklemektedirler. Binance gibi popüler bir borsada bile listelenmiş olan DREP, DeFi sektörünün önemli bir parçası olarak piyasada iddiasını sürdüreceğe benziyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle