Kriptopara

3 BADGER Coin Geleceği - 3 BADGER DAO Fiyat Tahmini 2022

  Kripto topluluklarında öne çıkan dijital varlıklardan BADGER, yeni fiyat hedefleri ve proje vizyonuyla analistlerin radarına girmeyi başarmıştır. Fiyat beklentilerinin değişmesinin ardından yatırımcılar ise proje detaylarını araştırmaya başladılar. BADGER geleceği ve projenin detaylarına dair merak edilenleri sizler için derledik. 

  Badger DAO (BADGER) Coin Geleceği

  Badger DAO, akıllı sözleşme platformlarında BTC kullanımını basitleştirme hedefi sayesinde gelecekte daha önemli bir yer tutması beklenmektedir. Uzmanların projeden beklentisinin olumlu olması, piyasalarda listelenen BADGER içinde pozitif etki yaratmaktadır. Badger projesinin ve BADGER Coin’in geleceğine dair öne çıkan uzman görüşleri ve proje detayları ise şöyle özetlenebilir:

  • Bitcoin’in kullanımını akıllı sözleşme platformunda teminat olarak daha basit bir kullanım imkanı sağlayacak ürün ve altyapı oluşturma hedefiyle gelecek vaat eden bir projedir. 
  • Bazı analistler Swapspace platformunda 1 yıllık görünümünde fiyat artışını yükselmesi beklemektedir. Proje anlamında uzmanların görüşü oldukça pozitif. 

  BADGER Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  BADGER güncel grafik analizlerinde 2022 yılı için olumlu bir beklenti yaratmıştı. Kırılım beklentisinin BADGER/USDT cephesinde yüksek olması dikkat çekmektedir. Derin düşüş trendinin ardından pump yapmasına olası gözüyle bakılan BADGER için gelecek dönem riskleri de fiyat üzerinde etkilidir. Risk almak isteyenler için mevcut formasyonun iyi bir alım fırsatı yarattığı ifade edilmiştir. Belirsizlikler ise kazanç kadar kayıp riskini de artırmaya devam etmektedir. 

  BADGER Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  BADGER, Badger DAO platformunun Ethereum tabanlı belirtecidir. Daha geniş bir çerçeveden bakıldığında BADGER’in başlangıçta sahiplerinin sadece proje tekliflerine oy vermesine izin verdiği, ancak şu anda Sett Vaults’ı yönetenler için ödül olarak işleme alındığı görülmektedir. Badger, DAO olarak çalışan ve BADGER belirteci ile işlevsel olan bir protokol olarak faaliyet göstermektedir. 

  BADGER Kullanım Alanları Nelerdir?

  Badger’in yönetim belirteci olan BADGER sahiplerinin ortaya çıkan tekliflere oy verme yetkinliği elde etmesini sağlamak ve ödüllerin dağıtımı için kullanılmaktadır. Badger aynı zamanda Bitcoin (BTC)’in blok zincirler arasında kullanılabilir hale gelmesine yardımcı olmak için birden çok DeFi platformu ile entegre etmiştir. Ren, Curve ve Yearn gib diğer DeFi projeleriyle ortaklık kapsamında kullanım alanları da genişlemiştir. Aynı zamanda birçok piyasa da yatırım amaçlı işlem çiftleri ile kullanılması mümkündür. 

  BADGER Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 BADGER fiyatı %badger-dao+try% TL. Döviz cinsinden ise %badger-dao+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Badger DAP Coin fiyatı 24 saatte %badger-dao+yuzde%.

  BADGER Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  BADGER Coin fiyatı karmaşık bir seyir izlemektedir. Yatırımcıların ve uzmanların beklentisi önümüzdeki dönem için kırılma yaşayacağı yönünde olsa da riskler göz önünde bulundurulmalıdır. Fxstreet üzerinde yer alan değerlendirmelerde, Badger DAO fiyatının ortaya çıkan siber saldırı haberleri nedeniyle yakın zamanda düşüş yaşadığı aktarılmıştır. Protokolün Discord’unda dolaşan haberler sonrasında beklentiler orta ve kısa vade için kötüleşse de uzun vade için hala olumlu bir beklenti yaratmaya devam etmektedir. 

  Badger DAO (BADGER) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Piyasaların yakından tanıdığı isimlerden biri olan Chris Spadafora tarafından kurulan Badger DAO, akıllı sözleşmelerin ilk denetimini Zokyo denetim ekibi tarafından sorunsuz olarak geçmeyi başarmıştır. Güvenilirliğini güçlendiren bu unsur ilk andan itibaren konumu güçlendirmesini sağlamaktadır. 

  Projenin ekosistemin düzenli olarak gözden geçirilmesi için beyaz şapka hackerlardan oluşan bir danışma komitesine sahip olduğu aktarılmıştır. Gelecekte bu projeye yatırım yapmak isteyenler için güven tesis edilmesi için kamu akran gözden geçirenlerini ödüllendirme ve hata ödül programı başlatma planları da BADGER almak isteyenler için iyi bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. 

  Badger DAO (BADGER) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Badger DAO iki ana ürünü ile benzersiz nitelikte çalışmaktadır. Sett ve DIGG, topluluk odaklı faaliyet gösteren projenin temel ürünü olarak öne çıkmaktadır. Herhangi bir ürün çıkmadan evvel token sahiplerinin oylama ile onay sürecine katılması gerekmektedir. Genel çerçevede projenin rakiplerinden ayrılan özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Sett ile beş strateji aracılığıyla tokenize edilmiş BTC’ye odaklanan flaş kredi azaltma önlemlerine sahip, DeFi toplayıcısıdır. 
  • DIGG ile daha esnek bir arz ve yeniden temel işlevi ile BTC fiyatına sabitlenmiş, Ethereum blok zincirinde gözetim altında olmayan yapay bir Bitcoin’dir. Bu sayede merkezileştirilmiş üçüncü tarafların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. 
  • Açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir otomatik kuruluştur. 

  BADGER Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Badger DAO projesi güçlü yanlarıyla piyasalarda hali hazırda iyi bir pozisyon elde etmiştir. CoinMarketCap gibi platformlarda sıralamasını güçlendiren ve kripto topluluklarında da popülaritesini arttıran BADGER, güçlü ve zayıf yönleri ile değerlendirilerek izlenmelidir. Buna BADGER avantajları ve dezavantajları şöyle sıralanabilir:

  • DeFi için sunduğu çözümler ve yenilikler ile merkezi olmayan organizasyonlar arasında güçlü bir projedir. 
  • Değeri, platformun belirteçlerine ve faydasına bağlıdır. 
  • Toplam arzı Bitcoin’in ile aynı olması tam arzın dolaşıma girmesiyle fiyatını etkileyecektir. 
  • Piyasalardaki belirsizlik hali ve siber saldırılar büyük bir dezavantajdır. 

  BADGER Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  BADGER, işlem hacmi yüksek ve küresel birçok güvenilir dijital varlık borsasında işlem görmektedir. Yatırımcıların bu platformlar kullanarak ticaret işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Sadece platform odaklı sınırlı kalmayarak, günümüzde yerli yatırımcıların da çok sık tercih ettiği birçok borsada BADGER bulunabilir. BADGER listeleyen bazı borsalar şunlardır: 

  • Binance
  • Huobi Global
  • FTX
  • ZT
  • Coinbase Exchange
  • KuCoin 
  • Gate.io 

  BADGER Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Uzmanların BADGER hakkında fiyat tahminleri ve gelecek dönem fiyat hedefleri yeniden piyasa hareketinin de iyileşmesini sağlamıştır. Yukarı yönlü atak beklentisi devam eden BADGER, bazı uzmanlara göre çelişkili bir düzlemdedir. Bu nedenle yatırımcıların bu hedefleri yatırım tavsiyesi olarak almaması gerekir. 3 Uzmanın BADGER hakkında genel tahminleri ve hedefleri ise şöyledir:

  • Gov Capital: Analistlere göre 2023 yılı için 1 yıllık hedef 11,97 USD seviyesinde kalmıştır. Şimdiki fiyatının biraz üstünde olsa da düşüş ihtimali yüksek görülmektedir. 
  • Wallet Investor: Uzmanlar kısa vade pozisyonunda BADGER fiyatının riskli bir görünüm taşıdığını aktarmaktadır. Fiyatında ortalama 12 ayda ise 0,940 dolar bir değişim beklentisi oluşmuştur. 
  • Digital Coin Price: 2022 yılında hedefini 14,26 USD seviyesine çıkarak uzmanlar, uzun vadede ise çok daha umutludur. 2 yıllık gelecek projeksiyonu için 15 dolar hedefi görülmektedir.  

  Özet

  Yazımızda, uzmanların Badger DAO geleceğine ilişkin fiyat tahminlerini ve proje ayrıntılarını yazdık. Badger DAO, getirdiği yenilikler sayesinde uzmanlardan da umut vaat eden yorumlar almıştır. Ancak 2021 yılı sonu itibariyle başlayan ve 2022 itibariyle devam eden piyasa belirsizlikleri ve riskler fiyatını kötü etkilemektedir. Bu risklerin ortadan kaybolması halinde ciddi bir kırılma yaşayacağı beklenmektedir. Uzun vade için siber saldırı riski ise yine olumsuz bir etki yaratmaktadır. Yatırımcıların bu risklere göre pozisyon alması daha doğru olacaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle