Analist martta uçuş beklediği altcoinleri sıraladı

  Kripto para camiasının önde gelen trader’ı ve analisti Ivan Liljeqvi, son paylaşımında altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulundu. Gelecek ay patlama yapma potansiyeli bulunan 3 altcoini listeledi…

  Yerli ve yabancı kripto para topluluğunda Ivan on Tech olarak da bilinen trader, son paylaşımı ile yine yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Ünlü analist, Binance Chain’de çalışan merkezi olmayan bir borsa (DEX) PancakeSwap’i (CAKE) kişisel olarak elinde tuttuğunu söyledi. 

  Altcoin Yatırımcılarına Önemli Tavsiyeler

  Gelecek ay patlama yapabileceğini düşündüğü altcoin projelerini paylaşan analistin bu açıklamaları kripto para yatırımcıları tarafından büyük heyecanla karşılandı. Analist, fiyatında yükselme beklediği kripto para birimleri hakkındaki açıklamasında şunları aktardı: “Yakında PancakeSwap’in Uniswap’tan (UNI) daha fazla hacme sahip olacağını düşünüyorum. Neden böyle? Çünkü ETH’de şu anda çok yüksek ücretler var ve bunun nedeni ETH kullanan kişilerin normalde büyük işlemler yapması. Uniswap’teki ticaretinizde 10x yaptıysanız, ücretin 10 dolar veya 100 dolar olması umurunuzda değil, 500 dolar bile sorun değil çünkü 10x yaptınız.”

  Altcoin piyasasında Binance Chain ağının niş oluşturduğuna dikkat çeken uzman, topluluk içi biraz daha düşük hacimli işlemler yapan bir niş meydana geldiğine dikkat çekti: “Orada daha düşük ücretlere sahip olabilirsiniz. İnsanlar bunun daha merkezileştirildiğini biliyor ama umursamıyorlar. Neden? Çünkü aynı işlevsellik ancak daha düşük ücretler.”

  1INCH ve Polygon Fiyatlarına Dikkat

  Ivan on Tech’e göre, 1inch borsası dünyanın en çok kullanılan merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları arasında yer alıyor. Bu yüzden çok fazla büyüme kat eden kripto paranın avantajlarını şöyle sıraladı: “Uniswap’e gitmek istemiyorum. Neden? Çünkü yeterince likidite olmayabilir. 1inch’e gidersem, 1inch Uniswap’tan, SushiSwap’tan (SUSHI), diğer her türlü DEX’ten likidite toplayacak ve çok daha iyi bir fiyat alacağım.”

  Uzman kripto para traderı son olarak Polygon’un gerçek benimsenme yaşayan Layer 2 çözümlerden biri olduğunu vurguladı. Önümüzdeki ay Polygon fiyatında uçuş yaşanabileceğini belirten analist, “Ethereum alanında ücretler çok yüksek. Polygon’un bu sorunu çözmesi iyi.” dedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle