Analizlere göre ETH mayıs ayında 2 katına çıkabilir

  Lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatındaki değişimler popüler analistlerin de radarından çıkmıyor. Uzmanlara göre ETH fiyatı, verilerde bir değişiklik olmazsa mayıs ayında 2 katına çıkabilir…

  Kripto para piyasasında yakından takip edilen veriler, popüler kripto para projelerinin geleceği hakkında da önemli ipuçları taşıyor. Lider altcoin Ethereum fiyatına ilişkin veriler de altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmadı. Verileri inceleyen uzmanlar, Ethereum fiyatının mayıs ayında çok daha fazla yükselebileceğini söyledi.

  Yıl başından bu yana üç kattan fazla yükselen Ether fiyatı, yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kripto para piyasasının en büyük ikinci projesi olan Ethereum, yeni bir ralli hazırlığı içinde olabilir. Uzmanlara göre mercek altına alınan veriler, ETH fiyatının çok daha fazla yükselip yeni rekorlar kırabileceğini gösteriyor.

  Ethereum Spekülatif Prim Seviyesi

  Son dönemde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan ve yeni ATH seviyeleri belirleyen Ethereum piyasasında, kripto paranın gerçekleşen fiyatı ölçüldü. Bu veriler Ethereum satın alan kripto para yatırımcılarının daha ne kadar alım yapabilecekleri hakkında çarpıcı sonuçları ortaya koyuyor. Bu prim seviyesi, Ethereum alıcılarının ödedikleri ortalama fiyatın 3 katına kadar daha alım yapabileceklerini gösteriyor.

  Her ne kadar oranlar yüksek gözükse de Ethereum fiyatının bir önceki boğa piyasasında 6 kata kadar yükselmesi hafızalardaki tazeliğini koruyor. Lider altcoin yatırımcıları, ETH fiyatındaki yükselişlerin devam edeceğini düşünüyor. Ethereum verilerini izleyen uzmanlar, piyasanın Ethereum için maliyet tabanı olarak hangi seviyelere ulaşabileceğini gözler önüne seriyor.

  Mayıs Ayında Yeni Rekorlar Gelebilir 

  Kripto para uzmanlarının kullandığı bu analiz teknikleri, geçmiş dönemde piyasadaki çılgınlığın çok üst seviyelere çıktığı dönemleri tespit etmek için kullanılıyordu.

  Ethereum kripto para biriminin piyasaya sürüldüğü dönemden bu yana söz konusu analiz rakamlarını inceleyen uzmanlar, mayıs ayında büyük bir ralli bekliyor. Ethereum fiyatı, önümüzdeki süreçte 2 katına çıkabilecek potansiyele sahip olmasıyla yatırımcılar için iyi bir alım fırsatı sunuyor.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle