Son günlerin gözde altcoinleri: BTT ve WIN

  Kripto para piyasalarının hafta sonu yükseliş geleneği bu hafta da kısmen yerini buldu. Nisan ayının ilk hafta arasında bu yükselişlerde ipi BitTorrent (BTT) ve WINk (WIN) göğüsledi. Her iki altcoinde de devam eden artışların nereye kadar gideceği büyük bir merak konusu.

  Kripto para piyasalarında, özellikle toparlanmaların görüldüğü haftalarda hafta sonlarının yükseliş eğiliminde geçiyor olması artık alışıldık bir durum haline geldi. Geçtiğimiz dönemlerde birçok kez örneği yaşanan bu durum, Nisan ayının ilk hafta sonunda da kendisini gösterdi. Piyasalarda toparlanma grafikleri görülürken BitTorrent ve WINk beklenmedik seviyelerde yükseliş göstererek tüm dikkatleri çekmeyi başardı.

  Her ne kadar bu iki altcoin hafta sonunu çok iyi değerlendirmiş olsa da her ikisi de aslında son 1 haftada büyük yükselişler elde etmeyi başardı. Son 1 haftalık süreçte gelen muazzam artışlar sonrası yatırımcıların yüzü gülüyor olsa da birçok analist, böylesine sert yükselişlerden sonra sert fiyat düzletmelerinin gelebileceği konusunda yatırımcıları uyarıyor.

  BitTorrent Token (BTT) Performansı

  Son bir haftadaki yükselişleri ile hemen herkesin gündemine gelmeyi başaran BTT, yeni haftayı da rekor fiyatlar ile açtı. Haftaya 0,0135 dolar seviyesinde kırdığı yeni rekor ile giriş yapan BTT insanların gündemine geldikçe yatırımcıların da ilgisini çekti. Gelen ilgi ile birlikte BTT piyasa hacmi bakımından top 10 kripto para birimi arasına girmeyi başardı. Son fiyat rekoru sonrasında BTT’nin piyasa hacmi de 13,2 milyar dolar seviyesine yükseldi.

  BTT için son 1 haftalık süreç çok iyi geçmiş olsa da asıl yükselişler 16 Mart tarihinden sonra başladı. O tarihte 0,0015 dolar seviyesinde işlem gören BTT’nin, 20 günde %1.000 oranında artış yaşadığı görülüyor. BTT’nin son bir haftadaki yükselişi ise %300 seviyesinde kaydedildi.

  Anlık gelen bilgilere göre 1 BTT coin fiyatı %bittorrent-2+try% TL olarak borsalarda alıcı bulmaktadır.

  WINk (WIN) Performansı

  Son günlerde yatırımcısını en çok sevindiren altcoinlerden biri de WIN oldu. WIN son 1 haftada %510’un üzerinde değer artışı yaşadı ve 0,0024 dolar ile kendi fiyat rekorunu tazeledi. WIN de tıpkı BTT gibi son dönemlerde çok sert yükselişler yaşadı. Bu sebeple birçok analist, bu iki altcoin adına sert fiyat düzeltmeleri gelebileceği konusunda uyarlarda bulunuyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 WIN coin fiyatı %wink+try% TL olarak borsalarda alıcı bulmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle