Atletico De Madrid (ATM) Fan Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda taraftar token’ları arasında dikkat çeken Atletico De Madrid (ATM) Token hakkında detaylı bilgiler sunacağız. ATM Token nasıl alınır, nedir, avantajları, dezavantajları neler, analistler onun geleceğinde neler görüyor soruların yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Atletico De Madrid (ATM) Fan Token Nedir?

  Atletico De Madrid (ATM) Fan Token, Atletico De Madrid’in taraftar token’ıdır. Taraftarlar ATM Token sahibi olarak birçok avantaj elde edebilirler. ERC-20 tabanlı olan ATM Token, Socios.com üzerinden oy vermek amaçlı kullanılan güvenilir, merkezsiz bir blockchain ağı sunar. Token sahipleri bu platformdan tuttukları takıma ilişkin yönetim kararlarına oy ile yön verebilirler. Diğer yandan ATM Token, takıma ait formaları ve diğer ürünleri ATM Token ödemesi ile satın alabilecekleri bir ödeme aracıdır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Atletico De Madrid (ATM) Fan Token projesinin amacı taraftarlar ile kulüp arasında etkileşimi sağlamaktır. Projenin diğer bir amacı ise hayran deneyimlerini geliştirmektir. ATM Token sahibi olan ve Socias.com’da farklı işlem yapanlar yeni token ödülleri alabilirler. Proje, taraftarlara da takıma ilişkin kararlar alınırken söz hakkını verme amacındadır. Takıma ait belirli anketlere katılım üzerinden token ödülleri sunarak takım taraftarlarını teşvik eder. Proje hakkında diğer bilgilere ulaşmak için https://www.socios.com/atletico-de-madrid/ adresinden Whitepaper’a ulaşabilirsiniz. 

  ATM Token Yorum

  ATM Token hakkında yorumlar incelendiğinde olumlu ifadelere ulaşılıyor. Taraftarlar ATM Token kullanarak beğendikleri oyuncuları betimleyen pek çok farklı dijital ürünü de satın alabildiklerini açıklıyorlar. Yorumlarda da ifade edildiği gibi NFT temasında olan ve sporla bağlantılı dijital ürünleri elde etmek için de ATM Token kullanılabiliyor.

  Atletico De Madrid Token Geleceği

  Analistler ATM Token geleceğini parlak gördüklerini belirtiyorlar. Onlara göre Atletico De Madrid bu proje ile taraftarları ile güçlü bir etkileşim sağlıyor. Soyunma odalarının tasarımından forma tasarımlarına kadar her konuda, taraftardan görüş alabiliyor. Analistler ATM Token’ın 2021 senesi Temmuz ayında 20 dolar düzeyine çıkış yapabileceğini belirttiler. 2021 yılı Eylül ayında ise 25 dolar ile 30 dolar bandı arasında dalgalanma olabileceğini belirttiler. 

  1 ATM Token Fiyatı Ne Kadar?

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 ATM Token fiyatı %atletico-madrid+try% TL. Döviz cinsinden ise %atletico-madrid+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Atletico De Madrid Fan Token 24 saatte %atletico-madrid+yuzde%.

  ATM Token ve diğer kripto para birimlerinin fiyatları, piyasa volatilitesine, arz ve talep miktarına göre anlık değişimlere uğrarlar. Gündeme yansıyan olumlu veya olumsuz haberler de fiyatları etkiler. Bu yüzden anlık fiyat takibi yapılmadan alım-satım kararı verilmemelidir.

  Atletico De Madrid (ATM) Fan Token Nasıl Alınır?

  Atletico De Madrid (ATM) Fan Token almak için izlenen adımlar şu şekildedir:

  • 1. Adım: ATM Token, Binance, Paribu, HitBTC gibi kripto para borsalarında işeme girer. Bu yüzden bu borsalardan tercih edilene erişim sağlanmalıdır.
  • 2. Adım: Hemen ardından seçilen borsanın ana sayfasından hesap açılış işlem menüsüne giriş yapılarak ilgili açılış formu doldurulur. Hesap açılışı sırasında sistemin ilettiği KYC işlem adımları tamamlanmalı ve kaydedilmelidir. 
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma menüsünden yardım alarak para transfer edilmelidir.
  • 4. Adım: Para yatırma işlemi ardından ATM token paritesinin yer aldığı satın alma işlem sayfasına gidilmelidir.
  • 5.Adım: Satın alma işlem sayfasında o andaki fiyattan yada daha avantajlı fiyat tanımlaması üzerinden ATM Token satın alma emri verilir. 
  • 6. Adım: Alınan token miktarı ise hesabın sanal cüzdanında veya daha yüksek güvenlikli bir saklama imkanı sunan donanım cüzdanda saklanır. 

  Bu adımların doğru biçimde izlenmesi ardından satın alma rahatlıkla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Atletico De Madrid (ATM) Fan Token avantajları:

  • Oy Hakkı: ATM Token sahipleri takımlarının yönetimi tarafından verilecek olan kararlara yön vermek için oy haklarını kullanabilirler. Oylar ATM Token ödemesi ile verilir. 
  • Düşük Masraf ve Hız: ATM Token sahipleri cüzdanlar arası transferde ve takas işlemlerin düşük masraf öderler. Aynı zamanda düşük bekleme süresinde onay alırlar. 
  • Ödüller: ATM Token sahipleri Socias.com üzerinden işlem gerçekleştirdikçe hesaplarına yeni token ödülleri alırlar. 

  Dezavantajları Ne?

  Atletico De Madrid (ATM) Fan Token dezavantajları:

  • Merkeziyetsiz Finansal Uzaklık: ATM Token tamamen taraftar token’ı olarak geliştirilmiştir. Alım-satım ve kulüp ürünlerini satın almakta kullanılırken, kredi vermek ve likiditeden kar sağlamak için kullanılamaz. 
  • Saldırı Riski: ATM Token sanal cüzdanlarda saklandıklarında ağda oluşabilecek bir saldırı riski ile aynı şekilde muhataptırlar. Donanım cüzdanlarda saklanarak risklere karşı korunurlar. 

  Sonuç Olarak

  ATM Token, Atletico De Madrid taraftarlarınca kullanımı tercih edilen kripto paradır. Kulüple etkileşime girmek için bir araç olan ATM token, dijital ürün satın alma amaçlı da kullanılabilir. Analistler ATM Token'in 2021 yılı içerisinde değerlenebilecek kripto paralardan biri olarak görüyor. Dünya çapında oldukça geniş bir topluluğa sahip olan Atletico De Madrid taraftarları, bu projeyi benimsedikçe zamanla ATM Token fiyatı da artacaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle