Kriptopara

2022 ONSTON Coin Geleceği – Uzmanların Fiyat Tahmini Ne?

  Son dönemde güçlü yükseliş denemesi ile dikkat çeken ONSTON Coin’e piyasanın ilgisi artıyor. KuCoin’de listelendiği ilk gün yakaladığı ATH seviyesinin oldukça gerisinde fiyatlanan ONSTON Coin için uzmanların gelecek değerlendirmeleri ve fiyat hedefleri yazımızda ayrıntılı olarak ele alındı.

  ONSTON Coin Geleceği

  ONSTON Coin geleceğine ilişkin uzman yorumları, geliştiricilerin benimsediği birleştirici yaklaşım nedeniyle olumlu seyreder. Multi-metaverse olarak tasarlanan projede blockchain’in en popüler teknolojileri, VR/AR gibi 3D teknolojileri ile başarılı bir şekilde harmanlanmıştır. Ekonomi, oyun, iletişim ve pek çok farkı metaverse’i tek bir dünyaya entegre etmeyi başaran ONSTON Coin’e ilişkin uzmanların işaret ettiği ve geleceği şekillendirecek nitelikler şu şekildedir:

  • Farklı metaverse’lerde kullanılan NFT’lerin ONSTON’da kullanılabilecek olması, metaverse arası geçişin sunduğu fırsatlardan daha fazla kişinin yararlanmak istemesini tetikleyerek projenin popülerliğini artırabilecektir.
  • Sadece oyun ya da ekonomi gibi tek bir alana yönelmeyen ONSTON bir multi-metaverse’dir ve bunun anlamı, metaverse’in herhangi bir gelişimine ilgi duyanlar için ilk başvurulacak proje olarak ONSTON Coin’i öne çıkarmaktadır.
  • Geliştirici ekip ilk günden bugüne şeffaf bir yaklaşım sergilemiş ve 2024 yılına kadar yeniliklerin devam edeceği sinyallerini vermiştir.
  • En önemli detay ise metaverse dünyasında olup Pazar büyüklüğünün trilyon doları aşacak olması, ONSTON için de büyüyen pasta ile artı bir avantaj anlamına gelmektedir.

  ONSTON Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  ONSTON Coin geleceğine ilişkin çıkarım yaparken teknik analizden yararlanan anonim analistler, önemli çıkarımları ile yatırımcılara fikir vermektedirler. 0,13 dolar direncinin hemen altında seyreden ONSTON Coin’de yükselen üçgen formasyonunun kırılımı ile yükseliş gerçekleştiğine dikkat çekildi.

  Önemli bir dirençten geri dönen token’de RSI ve MACD göstergelerinin aşırı alımda bulunduğuna işaret eden anonim analistler, hacimde de azalma gerçekleştiğine işaret etti. Göstergelerde güç kaybı normal karşılanırken 0,10 dolara kadar geri çekilmelerin olağan karşılanabileceği anonim analistlerce paylaşıldı. 

  ONSTON Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  ONSTON Coin, metaverse içerisinde çeşitli içeriklerin keyfinin çıkarılması adına tüm kullanıcılarını VR/AR cihazlar aracılığı ile bütünleştiren ONSTON multi-metaverse’in yerel token’idir. Hwan Sup Lee, Oleh Basystiuk ve Kyung Chan Park tarafından 2020 yılında tarafından geliştirilen ONSTON Coin, topluluk içerisinde yapılacak işlemlerin ve marketplace aracılığı ile yapılacak ödemelerin karşılanması adına kullanılır. ONSTON Coin ile yapılabilecekler şu şekilde sıralanabilir:

  • Tema parkında yer alan oyunlara erişebilmek ve oyunlardan gelir elde etmek için ONSTON Coin kullanıcısı olmak gereklidir.
  • Marketplace üzerinden yapılan alışverişlerin ödemelerinde ONSTON kullanılır.
  • Ağda yapılacak kullanıcı işlemlerinde ONSTON Coin ile komisyon indirimlerinden yararlanılır.
  • Ekosistem içinde NFT alım ve satımı, oyun oynama ve ödeme gibi çok yönlü bir kullanım alanı ile desteklenir.

  ONSTON Coin Ne Olur?

  ONSTON Coin uzmanların ve analistlerin geleceği noktasında ikilemde kaldıkları projeler arasında yer almaktadır. Analistler ve anonim teknik analistler, kısa vadede ONSTON Coin’e ilişkin nispeten olumsuz görüş paylaşırken uzmanlar, projenin geleceği hakkında olumlu görüşleri ile savunmaya geçmektedirler.

  Yaşanan sert geri çekilme ise ONSTON Coin’de analistlerin nispeten haklı çıktığı şeklinde değerlendirilirken uzmanlar, gelecek değerlendirmelerinde kısa değil orta ve uzun vade için görüş paylaşmaktadırlar. Yatırımcılar kısa vade yerine orta ve uzun vadeli hedeflere ulaştıklarında doğru analiz ve iyi bir strateji ile ONSTON Coin’de kar etme olasılıklarını artırabilirler. Ama projenin kripto varlık olması ise her ne kadar geleceği hakkında olumlu görüş olsa da risk faktörünün görmezden gelinmemesi gerektiğini bir kez daha hatırlatmaktadır.

  ONSTON Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  ONSTON, herkese adil ve eşit bir multi-metaverse yarattı. Değiştirilemez token (NFT) teknolojisi ile üretilen avatarlar ile birlikte NFT temelli metaverse’in güvenliğini sağlayan geliştiriciler, güvenlik için token ekonomisinden de güç aldı. Çeşitli metaverse’lerde kullanılan NFT’ler ONSTON’a entegre edilerek güvenle kullanılabilmektedir.

  Proje, pek çok güçlü yönü ile öne çıkmakta ve uzmanlar, projenin gelecek vaat ettiği noktasında fikir birliğine varmaktadırlar. Analistler ise algoritma bazlı tahminlerinde mevcut trende göre çıkarım yaparak ONSTON Coin’de kısa vadede olumsuz senaryolar çizmektedirler. Yatırımcılar, ONSTON Coin’in bir kripto para birimi olduğunu unutmamalı ve yatırım kararlarında mutlaka risk faktörlerini göz önüne almalıdırlar.

  ONSTON Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  ONSTON Coin’in en benzersiz yanı, geliştiricilerin tek bir metaverse’de uzmanlaşma fikrini ellerinin tersiyle itilmesi olarak gösterilebilir. VR ve AR cihazlar aracılığı ile farklı 3D dünyaları birbirlerine başarılı bir şekilde bağlama taahhüdünde bulunan proje, büyüyen metaverse ekonomisine farklı bir yaklaşım ile dahil olarak kendisine büyük rakipler almaktan kaçınmaktadır. Projenin özellikleri göz önüne alındığında ise öne çıkan benzersiz yönleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Metaverse içinde oyun dışında kültür, iletişim ve ekonomi gibi alanlara da yer verir.
  • ONSTON Metaverse dışında yer alan ONSTON Marketplace ile NFT ticareti de yapılabilmektedir.
  • Ekosistemde yer alan NFT platformu kullanıcılara; NFT üretme ve üretilen NFT’ler ile avatar yaratma, mülkiyet hakkı kazanma ve ekonomik faaliyetleri sürdürebilme gibi ayrıcalıklardan yararlanabilir.

  ONSTON Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  ONSTON Coin’in güçlü yanları, projenin misyonu doğrultusunda şekillenmiştir. Projede geliştiriciler tek bir metaverse’e bağlı kalmayı reddetmiş ve ONSTON’u oyun, ekonomi, kültür ve iletişim çerçevesinde şekillenen bir multi-metaverse olarak geliştirmeyi benimsemişlerdir. Yerel token’de görülen ani düşüş ise yatırımcıların proje geleceğine şüphe ile yaklaşmalarına yol açarak yeni yatırım kararlarında yavaş hareket etmelerine yol açmıştır. 1 milyar ONSTON olarak sınırlanan maksimum arzın tamamı dolaşımdadır ve bu rakam nispeten enflasyonist olarak değerlendirilmektedir. Projenin güçlü yanları ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Metaverse dünyasına farklı beklentiler doğrultusunda adım atacak kullanıcılar, ONSTON ile bir araya gelebilir.
  • Etkileşime dayalı ihtiyaçları VR/AR teknolojisi ile desteklemesi, kurumsal anlamda projenin elini güçlendirir.
  • ONSTON topluluğu tarafından komisyon indirimi, oyun erişimi, topluluk içi harcamaları ve NFT alışverişi gibi noktalarla ONSTON Coin desteklenmektedir.

  ONSTON Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  ONSTON Coin, KuCoin ve Gate.io dışında büyük borsalarda listelenmez. Token’e yatırım yapmayı düşünen okurlarımız aşağıda paylaşılan ONSTON Coin listelenen kripto para borsaları şu şekildedir:

  • KuCoin
  • LBank
  • DigiFinex
  • Gate.io
  • Bittrex
  • MEXC
  • Hotbit

  ONSTON Coin Fiyat Tahminleri

  ONSTON Coin, kripto para analistlerince olumsuz değerlendirilmektedir. Sektörün önde gelen 5 analistin 3’ü bu yıl ONSTON Coin’de düşüş beklemekte ve bu yıl için en düşük 0,00549 dolar hedef paylaşmaktadırlar. Analistlerin ikiye ayrıldığı ONSTON Coin’deki 2022 yılı fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Wallet Investor, ONSTON geleceğini olumsuz değerlendirmekte ve 1 yıl içinde fiyatların 0,00549 dolara gerileyeceğini düşünmektedir.
  • Price Prediction, tıpkı Wallet Investor gibi ONSTON Coin’de geri çekilme beklerken paylaştığı 0,095 dolar 2022 yılı fiyat hedefi ile beklentisini rakamsallaştırmıştır.
  • DigitalCoin 2022 yılında ONSTON Coin’de kar fırsatı görmüş ve fiyat hedefini 0,16 dolar olarak aktarmıştır.
  • Tech News Leader analistleri ONSTON Coin için olumsuz görüş beyan ederek fiyatların bu yıl 0,057 dolara gerilemesini beklemektedirler.
  • Coin Arbitrage Bot tarafından değerlendirilen ONSTON Coin’de büyük bir potansiyel görmekte ve fiyat hedefini 0,53 dolar olarak paylaşarak diğer analistlere göre farklı bir yaklaşım sergilemektedir.

  Özet

  Yazımızda ONSTON Coin geleceği hakkında uzman görüşlerini yazdık. ONSTON Coin multi-metaverse olarak geliştirilmiş ve kısa sürede piyasada dikkat çekmeyi başaran potansiyelli bir metaverse coin’idir. 1 milyar adetle sınırlandırılan azami arzı ve daha az kripto para borsasında listelenmesi olumsuz olarak değerlendirilirken, KuCoin örneğinde olduğu gibi farklı borsalarda listeleniyor olması zamanla coin’e ulaşılabilirliği artırabilir. Analistler kısa vadede ONSTON Coin hakkında ihtilafa düşmüş ve büyük çoğunluk, 2022 yılında fiyatların düşeceğine yönelik tahminler paylaşmışlardır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle