Kripto Para

Binance borsasından MTLX airdrop etkinliği müjdesi

  Kripto para sektörünün en popüler borsası Binance, yeni bir airdrop etkinliğini duyurdu. Buna göre borsa kullanıcıları arasında Fetch.ai (FET) sahiplerine airdrop olarak Mettalex (MTLX) dağıtılacağı açıklandı…

  Kripto para yatırımcıları, airdrop duyurularını ve etkinliklerini yakından takip etmeye devam ediyor. Bedava kripto para birimi kazanmak isteyen yatırımcılara yönelik başlatılan airdrop etkinliklerinin sonuncusu Binance borsasından geldi. Kripto para sektöründe işlem hacmine göre en büyük borsa olan Binance, kullanıcıları arasında Fetch.ai sahiplerine yönelik airdrop etkinliği başlattı.

  Yapılan duyuruya göre Binance borsasında gerçekleştirilecek Mettalexx (MTLX) airdrop etkinliği 50 gün boyunca devam edecek. Fetch.ai teknolojisi ile oluşturulan Mettalexx, Binance borsasındaki FET token sahiplerine bedava olarak dağıtılacak. Bu etkinlikten yararlanarak MTLX kazanmak isteyen Binance kullanıcılarının cüzdanlarında en az 10 bin FET token bulunması şart koşuluyor.

  Mettalexx (MTLX) Airdrop Katılım Şartları

  Binance borsası kullanıcılarının cüzdanlarında yapılacak snapshot sırasında, en az 10 bin adet FET token bulunması gerekiyor. Borsanın açıklamasına göre bu tokenların, spot cüzdanlarında, marjin hesaplarında veya birikim hesaplarında bulunması yeterli olacak. Airdrop etkinliği kapsamında kripto para yatırımcılarına MTLX dağıtılacak.

  Snapshotlar her hafta belirtilen saatte ve günde yapılacak. Haftalık snapshotlar sırasında borsada bekleyen FET işlemleri dikkate alınmayarak sadece kripto para cüzdanlarındaki bakiyeye bakılacak. Binance kripto para borsasının kullanıcıları bu koşullara uygun hareket ettiğinde airdrop üzerinden FET token sayısına bağlı olarak MTLX kazanabilecek. 

  Kaç Adet MTLX Dağıtılacak?

  Binance kullanıcılarına dağıtılacak MTLX sayısı, snapshot sırasında cüzdanlarda bulunan FET token sayısına göre belirlenecek. Bu kapsamda cüzdanında her 10 bin FET tokenı bulunan kullanıcı 1 MTLX token kazanacak. Etkinlikte 250 bin FET tokenı olan kullanıcılara, airdrop etkinliği kapsamında 25 MTLX dağıtılmış olacak. Kripto para kullanıcıları, üç aylık airdrop etkinliğinin sonunda elde ettikleri MTLX ile Binance borsasındaki hesaplarından işlem yapabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle