Kripto Para

ADA coin aramalarında dikkat çekici gelişme

  Kripto para piyasasının son dönemdeki popüler tokenı Cardano (ADA) ününe ün katmaya devam ediyor. Google üzerinden yapılan aramalar, Cardano (ADA) konusunda en yüksek seviyeye ulaştı…

  Kripto para kullanıcıları ve potansiyel yatırımcılar tarafından Cardano (ADA) için yapılan Google aramalarında artış gözlemlendi. Arama motorundan gelen güncel verilere göre ADA sorguları, tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmayı başardı. Google üzerinde yapılan bu aramaların ADA tokenın değerinin rekor kırmasıyla aynı zamana denk gelmesi de dikkatlerden kaçmadı.

  Alım satımı yapılan borsalarda güncel olarak 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Dünyanın en büyük arama motoru olan Google Trends üzerinden gelen arama verileri, genellikle kripto para birimlerinin performansları hakkında önemli ipuçları gösteriyor. Google üzerinden yapılan aramalara bakılarak, hangi kripto para biriminin nasıl yükseldiğini takip etmek de mümkün olabiliyor. Cardano (ADA) popülerliğinin arttığı günlerde ADA fiyatları da rekor seviyelere kadar ulaşmasıyla dikkat çekiyor.

  Cardano (ADA) İlgisi Giderek Artıyor

  Cardano ağının bu popülerliği, projenin önemli gelişmeler yaşadığı ve güncellendiği şu günlerde giderek arttı. Cardano CEO’su Charles Hoskinson, yeni ortaklık anlaşmalarından ve güncellemelerden bahsettikçe popülerlik yükseliyor. Ayrıca Cardano Mary güncellemesi hafta başında başlayınca kripto para basınının gündemine oturdu.

  Cardano ağının yerel kripto para birimi olan ADA’ya olan ilgi de bu gelişmelere paralel olarak arttı. Geçen hafta Dubai merkezli bir yatırım fonu Bitcoin ve Ethereum satıp Cardano (ADA) satın almayı planladığını açıklamıştı. Bu gelişmeler kripto para piyasasında ADA fiyatının yükselmesinin arkasındaki süreci destekledi.

  Cardano Fiyatında Artış Gözlemleniyor

  Kripto para piyasasının genel anlamda değer kaybı yaşadığı şu son dönemde Cardano (ADA) fiyatındaki yükseliş dikkatlerden kaçmıyor. ADA’nın altcoin piyasasındaki bu etkileyici performansı, kripto para varlığının piyasa değerinin 40 milyar dolara kadar çıkmasını destekledi. 

  Bu gelişmelerin peşinden Cardano (ADA) kripto para birimi, rakipleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ardından piyasadaki en büyük üçüncü kripto varlık haline geldi. Deneyimli analistler ve kripto para uzmanları, Cardano ağındaki gelişmelerle birlikte bu para biriminin yükselişinin devam edeceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle