Kripto Para

Binance CEO’su konuştu Bitcoin rekor kırdı

  Kripto para piyasasının en geniş hacimli borsası Binance gücüne güç katıyor. Borsanın hayata geçirdiği merkezsiz ağ Binance Smart Chain’in kullanıcılarına sunduğu avantajların üzerine Binance Coin rekor kırmıştı. BNB fiyatındaki rekorun ardından Binance borsasının trafik hacminde de yeni rekor meydana geldi. Konu ile ilgili Changpeng Zhao açıklama yaptı.

  Kripto para piyasasının en büyük hacimli kripto para borsası Binance son dönemlerde yatırımcılarına sunduğu yenilik ve gelişmeler ile sık sık gündeme geliyor. Binance borsasının hayata geçirdiği dünyanın en büyük merkezsiz ağlarından biri olan Binance Smart Chain kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Üstelik platformun işlem ücretleri de son derece düşük. Bu olumlu özelliklerin etkisi ile Binance Coin 610 doların üzerine çıkarak rekor tazelemişti. 

  Binance Coin’in 610 doların üzerine çıktığı bu yeni rekoru üzerinde, Binance borsasının token yakma işleminin etkili olduğu biliniyor. Bununla beraber borsanın hisse tokeni hizmeti başlatması da yükseliş üzerinde etkili oldu. Bu rekorun ardından borsadan yeni bir haber daha geldi. Binance borsası trafik hacmi ile de rekor kırdı.

  Binance borsası trafik hacmi ile yeni rekor kırdı

  Binance borsası yeni başlattığı hisse tokeni hizmeti bünyesinde Tesla hisselerini tokenleştirdi. Bu hamlenin etkisi ile trafik hacmi 10 milyon doların üzerine çıkmıştı. İlerlemenin devam ettiği borsa trafik hacmi ile yeni rekor kırmış oldu. Borsanın yeni rekoru üzerine Binance CEO’su Changpeng Zhao konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

  Changpeng Zhao Binance borsasının başarılı devam eden süreci üzerine Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. Borsada yeni bir rekor kırıldığını duyuran Zhao, sistemlerin de yeni rekora dayanıklı olduğunu belirtti. Ünlü CEO açıklamanın ardından Bitcoin’e göndermede bulunarak, Bitcoin’den rekor görüp görmeyeceğini merak ettiğini söyledi.

  Changpeng Zhao’nun açıklamaları üzerine Bitcoin’den de rekor geldi

  Changpeng Zhao’nun açıklamaları üzerine Bitcoin’den beklenen hareket geldi. Açıklamaların yapıldığı esnada 60 bin dolar bandında yer alan Bitcoin, tüm piyasa ile beraber yükselişe geçti. Yüzde 2 oranında değer kazanan Bitcoin, 62 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle