Kriptopara

Analistlerden Patlama Yapabilecek 7 Kripto Para Önerisi

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistler gelecekte fiyat patlaması yapabilecek kripto para birimlerini açıkladılar. Bu kripto paralardan bazıları ise, diğerlerinden daha fazla fiyat patlaması yapabileceği ifade ediliyor. Bu yazımızda rekor fiyata yürüme ihtimali olan 7 kripto para birimini listeleyeceğiz. Ayrıca onlar hakkındaki analist yorumlarını sizlere sunacağız. 

  Patlama Bekleneni 7 Kripto Para

  Analistlerin patlama bekledikleri 7 kripto para birimi listesi şu şekilde;

  • LINK, 
  • LTC, 
  • XLM, 
  • BNB, 
  • ETH, 
  • BTC, 
  • TRX 

  Analistler bu kripto para birimlerinin 2021 ve 2022 yıllarına damga vuracağını düşünüyorlar. Gelin 7 kripto para birimi için ne tür ifadeler kullanılmış birlikte bakalım. 

  Aayush Jindal - LINK Coin Önerisi

  Aayush Jindal gelecekte LINK Coin’in büyük bir fiyat patlaması yapabileceğini ifade ediyor. Bu yüzden yatırma değer olarak önerdiği kripto para birimini LINK Coin olarak gösteriyor.Analist LINK Coin’in tarihsel fiyat incelemesine bakıldığında fiyatlanma performansının yüksek olduğunu belirtti. ICO döneminde 0.09 dolarlık bir fiyatı olan LINK Coin’in 2018 senesinde 0.43 dolar’a ulaşabildiğini vurguladı. 

  Bu performansı ardından LINK Coin’in 2019 yılında 0,93 dolar seviyesine çıktığını belirtti. 2021 senesinde 17,83 doları tabloya LINK Coin’in 2021 ortasında ise 38.97 dolara ulaştığını ifade etti. Ardından fiyat grafiğinde artış trendlerinin yoğunluğunun devam ettiğini söyleyen analist LINK Coin’in rekora yol alabileceğini düşünüyor. LINK Coin’in 2021 ve 2022 senelerinde etkili bir değer kazanımı yaşayabileceğini savundu.

  Michael Van de Poppe - Litecoin Önerisi

  Michael Van de Poppe, LTC Coin’in gelecekte pek çok değer kazanımını yaşayabileceğini açıkladı. Onu yatırma değer kripto paralar arasında gördüğün belirtti. Birden fazla rekor fiyatı 2022 ve 2023 senelerinde devreye alabileceğini ifade etti.

  Analist LTC Coin’in oldukça kıymetli bir varlık olduğunu savunuyor. Paypal kripto para listesinde yer alam haberleri ardından daha popüler hale geldiğini belirtiyor. Analist, LTC Coin’in sunduğu yüksek işlem hızına bağlı olarak tercih edilirliğinin artabileceğini düşünüyor. 2021 sene sonunda ise 300.00 ile 325.00 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini yorumluyor.

  Kaleo - Steller Lumens (XLM) Coin Önerisi

  Kaleo gelecekte XLM Coin yatırımcılarının birden fazla kez rekor fiyat görebileceklerini açıkladı. Analiste göre XLM Coin hızla popülerlik kazanabilir. Artık Ripple’ın yerini XLM Coin’in alacağını düşünüyor. Ripple projesi ile aynı temel mantık üzerinden ilerleyen ve daha sağlıklı bir kod yapısını sunan XLM Coin’in 2021 sene sonunda etkili değer kazanabileceğini açıkladı.

  XLM Coin’in kendi dijital parasını üretmek isteyen Ukrayna’ya destek sunduğunu belirten analist, bunun güven koşullarını yükselttiğini belirtti. Aynı dönemde Ripple’ın ise SEC davasıyla uğraştığını vurguladı. Artık XLM Coin’in sahnede daha önemli olabileceğinin altını çizdi.

  Cactus - BNB Coin Önerisi

  Cactus, yatırma değer gördüğü kripto para birimini BNB Coin olarak işaret ediyor. BNB Coin’in işlem hacmi geniş Binance borsasının verdiği güveni taşıdığını düşünüyor. Ona göre BNB Coin 2021 sene sonunda rekor bir fiyatı tabloya alabilir. Diğer yandan ikinci yarıda BTC hareketlerinden en iyi şekilde beslenebilir.

  Analist 2021 senesi ikinci yarısında BTC’nin artabileceğini düşünüyor. Aynı anda bundan beslenebilecek kripto para biriminin ise BNB Coin olduğunu açıkladı. Bu yüzden sene sonuna doğru rekor bir değeri bekliyorlar. BNB Coin geleceği oldukça parlak gözüküyor.

  Tom Lee - Ethereum Önerisi

  Tom Lee, ETH Coin’in 2022 senesinde birden fazla rekor fiyat değerini sahneye alabileceğini düşünüyor. Onu yatırma değer kripto para seçeneği olarak işaret ediyor. Ethereum’un yavaşlamasının ise değer kazanımı için bir risk teşkil etmeyeceği düşüncesinde. Analist ETH Coin’in sunduğu avantajların hız kaybından daha önemli olduğunu savunuyor. 

  Analist, altcoin üretmek, akıllı sözleşmeleri kullanmak ve DeFi ekosisteminde işlem yapmak isteyenlerin Ethereum’a bağlı olduklarını açıkladı. Oluşan bu büyük ekosistemin başrol karakteri gelecekte ETH Coin’in patlama yapabileceğini ifade etti.

  WalletInvestor - BTC Önerisi

  WalletInvestor analistleri, lider kripto para biriminin 2021 sene sonuna doğru bir ralli yaşayabileceğini açıkladılar. Onlara göre bu senenin ve 2022 yılının en çok konuşulan kripto para birimi yine BTC olacak. WalletInvestor analistleri Tesla’nın sermayesinin bir kısmının BTC’ye çevrilmesi ardından işlerin oldukça önemli noktalara gitmeye başladığını düşünüyorlar. Ardından önemli gayrimenkul şirketlerinin BTC ödemesini kabul ettiklerinin altını çizdiler.

  Bu gelişmeler ardından 2021 sene sonuna doğru BTC fiyat beklentilerinin 75 bin dolar ile 80 bin dolar arasına çıkış yaptığını açıkladılar. Onlara göre 2022 senesinin ilk yalarında BTC 85 bin dolar ile 90 bin dolar bandı arasında fiyatlanabilir.

  The Signalyst - Tron (TRX) Önerisi

  The Signalyst analistleri TRX Coin’in fiyat grafiklerini incelediklerinde onun rekora koşabileceğini düşündüklerini belirttiler. Analistler TRX Coin’in 2020 senesinden bu yana %120’nin üzerinden yükseliş yaptığını açıkladılar. TRX Coin’in fiyat dalgalanmalarına rağmen fiyat hacmini genişletme yolunda önemli adımlar atabileceğini düşünüyorlar.

  Sonuç

  Bu yazımızda farklı analistlerin fiyat patlaması bekledikleri 7 farklı kripto paradan bahsettik. Hepsi geçmiş fiyat hareketlerinde de belirli başarıları yakalamış olan kripto paralar. Analistlerin proje olarak da değerli buldukları bu kripto para birimleri ile ilgili en güncel haberleri takip etmekte de yarar var. Burada sayılan 7 kripto para biriminin geleceği parlak görülse de bazen çıkan güncel haberler fiyat tablolarını derinden etkileyebiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle