Kriptopara

Az Bilinen ve Gelecek Vadeden 6 Altcoin

  Az bilinen ve analistlerin geleceklerini oldukça parlak gördükleri 6 altcoin, Pundi X, IOST, FTM, FTM, HOT, OKB ve BSV kripto para birimlerini sizin için inceledik. Şubat 2021 boyunca sağladıkları kazanç ile dikkatleri çeken bu değerli altcoinler hakkında bilgileri detaylı şekilde yazımızda sunacağız. 

  İşte 2021'in Geleceği Parlak Altcoinleri

  Pundi X (NPXS) Coin

  Pundi X (NPXS), kripto para pazarındaki yeni nesil altcoinlerden biridir. Pundi X (NPXS) kripto para birimi, PndiX şirketi tarafından geliştirilmiştir. Şirketin amacı ise artık kripto para biriminin kredi kartı benzeri özel bir kart içinde direkt olarak POS cihazlarından çekilebilmesini gerçekleştirmek. Geliştiriciler, NPXS’nin kredi kartı modeline yüklenebilmesini ve kişinin ise direk olarak mağazalarda kart ile alışveriş yapabilmesini amaçlıyorlar. Güncel 1 NPXS fiyatı %pundi-x+try% TL.

  Şuanda kripto para borsalarında alım-satım ve takas işlemlerinde kullanılabilen Pundi X (NPXS), Şubat ayında kripto para piyasasında kendini göstermesi sebebi ile gelecek vadeden altcoinler arasına giriş yaptı. Şubatta yaptığı %263,26’lık fiyat artışı ile Bitcoin VS ve DOGE gibi kripto para birimlerinin altında yer aldı. 

  IOST Coin

  IOST, ölçeklendirilebilir yapısı ile kripto para işlemlerinde oluşan yüksek işlem ücretlerini ortadan kaldırmak amacıyla kurulan aynı isimli protokolün yerel kripto para birimidir. İşlem hacmi yüksek kripto para borsalarında alım-satımı yapılabilir. Diğer kripto para birimlerine göre teknolojisine bağlı olarak daha hızlı işlem yapma avantajını sunması ile dikkat çeker. Buna bağlı olarak 2021 yılında kripto yatırımcılarının yeni gözdesi olacağı ifade ediliyor. Güncel IOST fiyatı %iostoken+try% TL'dir

  İşlem ücretinin düşüklüğüne bağlı olarak alım taleplerini karşılaya başlayan IOST, Şubat ayı için %141’lik değer kazanımı ile adını az bilinen ama gelecek vadeden altcoinler arasına yazdırdı. Analistler onun bu artış ile PundiX’in hemen arkasında yer aldığını belirttiler.

  Fantom (FTM) Coin

  Fantom adı ile bilinen ve akıllı sözleşmeler ile kripto para işlemi yapmaya imkan sunan protokolün yerel kripto para birimi FTM, 2021’de yükselişe geçti. Yatırımcıların dikkatini çekmeye başlayan ve az bilinen FTM, analistlerin 2021 sonu kadar yüksek değer kazanımı bekledikleri bir altcoindir. Güncel FTM fiyatı %fantom+try% TL olarak alıcı bulmakta.

  Şubat ayında %146’lık değer kazanımı ile dikkatleri ilk kez yüksek derecede üstüne çeken FTM Coin, onu deneyimlemek isteyen yatırımcıların alım taleplerini karşılamaya başladı. 933.336.026 dolar piyasa değerini aşan FTM, DOGE ve BNB Coin’in en büyük rakibi olarak görülüyor.

  Holo (HOT) Coin

  HOT Coin, ERC-20 tabanlı bir token olarak kripto para borsalarında işlem gören kripto para birimidir. Son dönemler karşıladığı alım talepleri ile dikkatleri üzerine çekti. Şubat ayı başında 7 günlük süre içinde % 203 değer kazanımı gerçekleştirerek, FTM token’ın ardında yerleşen HOT, yatırımcıların yeni gözdesi arasında yer alıyor. Şu anda güncel HOT fiyatı %holotoken+try% TL'dir

  Analistler HOT’ın 2021 yılı içinde değer kazanımı ile gündeme geleceğini ve listelerde PundiX, DOGE ve NEM altcoinleri ile yarışacağını belirtiyorlar. Bu açıdan geleceği parlak görülen HOT Coin, uzun vadede kazanç sunması düşünülen kripto para birimleri arasında işleniyor.

  OKB (OKB) Coin

  OKB, özellikle madencilik işlemleri için biçilmiş bir kaftan olan kripto para birimidir. Bu niteliği ile madencilerin dikkatini çeken ve ardından Şubat ayı içinde %151’lik fiyat artışını gündeme taşıyan OKB, analistlerin incelemelerine de giriş yaptı. Güncel olarak OKB fiyatı %okb+try% TL'dir

  Kripto para analistleri OKB’nin HOT ile benzer bir ivmede değer kazanımını bu yıl içinde yakalayacağını, geleceğinin ise yeni nesil teknolojisine bağlı olarak parlak olduğunu belirttiler. Piyasa değerini 1.188.983.407 dolar rakamının üzerine taşımayı başaran OKB, kripto para yatırımcılarına için yeni bir alternatif oldu. 

  Bitcoin SV (BSV) Coin

  BHC kadar adı duyulmayan ama etki fiyat yükselişleri ile piyasada adından söz ettiren BSV, az bilinen altcoinlerde en güçlü birim olarak seçildi. Şubat ayında kayda geçirdiği %17’lik fiyat artışı ile XRP, BNB, DOGE gibi popüler kripto para birimlerinin hemen ardında yer aldı. Güncel olarak BSV Coin fiyatı ise %bitcoin-cash-sv+try% TL'dir.

  Analistler bu 3 altcoin için yeni rakibin BSV olduğunu ve geleceğinin ise oldukça parlak olduğunu belirtiyorlar. BSV Coin değer kazanımı ivmesine bakıldığında, yeni nesil umut vadeden OKB, HOT, FTM gibi altcoinlerin ise önünde yer alıyor. 4.476.168.554 dolar rakamının üzerinde piyasa değeri ile XEM piyasa değerine en yakın noktada yatırımcının dikkatini çekiyor.

  Sonuç olarak; Bu Altcoinlerin Geleceği Parlak Görünüyor!

  Kripto para piyasalarında binlerce altcoin ve bu coinlerin altında da on binlerce token bulunuyor. Her geçen gün sayıları artan kripto paralar içerisinde doğru olana yatırım yapmak oldukça önemli. Bu iş ise doğru analiz ve araştırma ile mümkün olabilmekte. Bu nedenle yatırımcıların, yatırım kararları alırken doğru şekilde bilgi toplamalarında yarar vardır. Sizler için bu yazımızda az bilinen ve gelecek vadeden altcoinleri inceledik. Yararlı olmasını diliyoruz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle