Mart ayında patlama yapabilecek altcoin projeleri

  Kripto para sektörünün ünlü isimlerinden Austin Arnold, yeni açıklamaları ile gündem oldu. Popüler analist mart ayında kripto para piyasasında patlama yapabilecek potansiyeldeki altcoin projelerini sıraladı…

  Yeni bir kripto para konusunda paylaşım videosu yayınlayan Arnold, gelecek vaat eden altcoin projelerini açıkladı. Kripto para analisti bu listenin başına Bondly’yi (BONDLY) koydu. Non funginble tokenların yani NFT’lerin dijital koleksiyon paralarının hızlı büyüyen bir trende sahip olduğunu söyledi. Logan Paul NFT’sinin satışını kolaylaştıran Bondly (BONDLY) hakkında önemli ifadeler kullandı.

  NFT’lerin hala ısınma modunda olduğunu belirten analist, insanların NFT’ler ile giderek daha fazla dilgilenmeye başladığını vurguladı. Ünlü analist bu sayede piyasada her zaman iniş ve çıkışlar olmasına rağmen insanların NFT’ler ile ilgilendiğini söyledi. Altcoin Daily kurucusu, listesine ikinci sıradan Cardano (ADA) kripto para birimini soktu.

  Öne Çıkan Altcoin Projeleri

  Cardano’nun mart ayında harika bir anlatısı olacağını belirten analist, Ethereum ağında hızla yükselen işlem ücretlerinin Cardano ağında daha ucuz olduğunu belirtti. Bu sayede Cardano’yu seven insanların ve tanıtan ünlülerin ön plana çıkacaklarını belirtti. Cardano’nun mart ayında izlenmesi gereken bir kripto para projesi olduğunu söyledi. Henüz piyasa yapısını kırmadığını belirttiği Cardano’nun yükseleceğini düşündüğünü söyledi.

  Popüler kripto para analisti, Chainlink (LINK) ağını da öne çıkarmasıyla dikkat çekti. Mart ayı içinde Chainlink (LINK) harika bir anlatısı olacağını söyledi. İşlem maliyetlerini on kat azaltan bu kripto para projesinin fiyatını yükselebilecek potansiyelli kripto paralardan biri olarak değerlendirdi. 

  Analistten Altcoin Tavsiyesi

  Bu ayın başlarında Umbrella Network’ün IDO’suna olan ilgiyi de ön plana çıkartan popüler analistin bu açıklamaları kripto para sektöründe ve topluluğunda büyük ilgi gördü. Söz konusu satış sırasında sadece 625 katılımcıya dağıtılan 2.5 milyona adet UMB token sayesinde 1000 rastgele seçilmiş slotlara aktarım yapıldığını kaydetti. Bu sayede yaklaşık 72 ETH toplandığını belirtti. Popüler analist Umbrella Network’ün fiyatını da mart ayı içinde patlama yapabilecek kripto para fiyatlarından biri olarak görüyor. Bu açıklamalar kripto para yatırımcılarının büyük ilgisini çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle