Analist kısa vadede patlama yapacak altcoinleri sıraları

  Kripto para topluluğunun tanınmış analistlerinden Altcoin Psycho, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile gündem oldu. Anonim analist, yakın zamanda patlama yapabilecek altcoin projelerini tavsiye etti…

  Ünlü kripto para yatırımcısı ve anonim analist Altcoin Pyscho, kripto para topluluğunun dikkatini çeken bir paylaşıma imza attı. Yakın zamanda patlama yapabilecek altcoin projelerini sıralayan popüler analist, önde gelen blockchain ağı Cosmos’un (ATOM) ekosistemiyle ilgili yorumlarını paylaştı.

  Cosmos ağındaki en iyi otomatik piyasa yapıcısı olarak Osmosis, yakın zamanda ilk ticaret çiftlerlini başlatacak. Altcoin Pyscho, Cosmos’a bağlı tokenlerinin değerinin bu gelişmeyle birlikte patlama yapacağını düşünüyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yaklaşık 300 bin takipçisine seslenen analist tüm dikkatleri üzerine çekti.

  Yakın Zamanda Patlama Yapabilecek Altcoinler

  Altcoin Pyscho, Osmosis platformuna bağlı altcoin projelerini örneklendirdi. Bunlar arasında ATOM, merkezsiz bulut depolama projesi Akash (AKT) ve çevre odaklı Regen Network (REGEN) öne çıkıyor. Ayrıca şifreleme platformu Sentinel (DVPN) ve birlikte çalışabilir merkezsiz finans (DeFi) aracı Persistence (XPRT) da bu listede yer alıyor.

  Deneyimli analist kısa sürede uçuşa geçebilecek projelere örnek verirken, Blockchain’ler arası AMM Iris Ağı (IRIS) örneğinde de bulundu. Analist son olarak merkezsiz açık kaynaklı Blockchain platformu Crypto.com’un CRO tokeni, takipçilerine tavsiye etti. Yaklaşık 300 bin takipçisi olan analistin altcoin tavsiyeleri büyük ilgi gördü.

  Deneyimli Analistten Altcoin Tavsiyeleri

  Teknik analiz yerine daha fazla temel inanca odaklığını paylaşan analist, fiyat hareketi traderı olmasına rağmen şunları vurguladı: “En büyük kazananlarım her zaman teze dayalı işlemler olmuştur. Bir tez üzerine erken bahis yapmak, iyi bir teknik analiz tabanlı girişten önemli ölçüde daha iyi performans gösterecektir.”

  Bitfinex kripto para borsasındaki büyük açık pozisyonlardan elde edilen kanıtlara dikkat çeken analist şunları aktardı: “Bitfinex balinaları hâlâ devasa açık pozisyonlar oluşturuyor. Hemen hemen 50 milyon dolar eklendi, toplam kavramsal değeri ise 1 milyar dolar. Görünüşe göre grafikteki sivri uçlar her dürtü hareketinden hemen sonra geliyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle