Kriptopara

XLM Coin Geleceği Ve Yorumları

  Stellar yani XLM Coin geleceği belirli analistler ve analiz firmaları tarafından parlak görülüyor. Başka bir kesim ise XLM’nin 2024 yılına kadar daha fazla yükselemeceği kanısında. Kripto dünyasını ikiye bilen XLM Coin hakkında yorumları ve geleceğini etkileyen detayları bu yazımızda sizlere sunacağız. 

  Analistlerden XLM Coin Yorumları

  Trading Beasts’ın XLM Coin Yorumları

  Trading Beasts’ın tahminlerine göre, 2021 yılının sonunda XLM Coin 0,19 dolar seviyesinde şekillenecek. 2023 yılında ise 0,20 dolar düzeyinin üzerinde bir fiyatn hakim olması bekleniyor. Trading Beasts’ın paylaşımlarına ve analiz sonuçlarına göre, XLM’nin gelecekle fiyat erimesi yaşayan altcoinler arasında yer almayacağı ancak hızlı bir yükseliş ivmesinde de olmayacağı belirtiliyor.

  Wallet Investors’den XLM Coin Yorumu

  Wallet Investors, XLM Coin’in geleceğinin parlak olduğunu ve 2021 yılı içinde ilk fiyat hedefinin ise 0,20 dolar düzeyinin üstü olacağını belirtti. Kripto para birimlerinin analizler sonunda uzun vadeli fiyat tahminlerini sunan şirket, 2024 yılı öncesinde XLM fiyatının 0,20 dolar ile 0,44 dolar bandı arasında dalgalanacağını belirtiyor. 

  Yapılan yorumlamalar kapsamında ise XLM’nin uzun vadede yatırımcıları için kazanç sunabileceği, geleceğinde ise rekor bir fiyat beklentisinin söz konusu olmadığı aktarılıyor.

  Coinliker’den XLM Coin Yorumu

  Coinliker, XLM kripto para biriminin geleceğe güçlü bir çizgi ile baktığını belirterek, 2021 yılı içinde değer kazanımına şahit olacağını belirtti. Diğer analist şirketlere göre XLM’yi daha başarılı bulan Coinliker, kripto para biriminin 4 yıl içinde 3,62 dolar rakam düzeyinin üzerine çıkacağını belirtti. Bu kapsamda uzun vadeli yatırımcılarına yüksek kar sunabilecek olan XLM için 2 yıl içinde rekor fiyatın ise 1,20 dolar üzeri olacağı belirtiliyor.

  XLM Coin Gelecekte Yükselecek mi?

  XLM Coin’in kripto para piyasasında uzun bir geçmişi bulunuyor. Buna bağlı olarak analistler döngüleri tahmin etmekte daha avantajlı koşullardan yararlanabiliyorlar. Kripto para dünyasının ünlü analistlerinin ortak görüşlerine bakıldığında ise XLM’nin 3 farklı döngüde 19 fiyat artışını gündeme getirdiği görülüyor. Son olarak ise 2021 yılında 20. fiyat artışını yaşaması beklenen XLM için ortamla hedef fiyat 1 dolar olarak şekilleniyor. 

  XLM’nin Geleceği Neden Parlak Görülüyor?

  Bilindiği gibi yakın dönemde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Pipple ve iki yöneticisine karşı bir dava açtı. Bu kapsamda kripto borsa listelerinden çıkan XRP’nin yatırımcı ağının ise XLM Coin alımına yöneldikleri belirtiliyor. Analistler yeni bir XRP arayışında olan yatırımcı ağının XLM için alım işlem hacmini yükselttiklerini bunun ise fiyat artışlarını ve geleceğe güvenli bakışı destelediğini belirttiler. 

  Ukrayna İşbirliğinin XLM Geleceğine Etkisi Nedir?

  Yakın dönemde Ukrayna Hükümeti ile Stellar, blokzinciri üzerinden Ukrayna’nın resmi para birimi olan Grivna’yı dijitalleştirmek için beraber çalışma kararını almışlardı. Bu karar ise XLM kripto para biriminin yerel altcoin olduğu ağı popülerleştirdi.

  Haber ardından XLM’ye olan güvenin yükselmesi ve başarılı bir ortaklık ile adından söz ettirmesi değer kazanımına ortam hazırladı. Her iki tarafın anlaşmasının gündeme yansıması XLM için yeni bir kitlenin alım talebini gündeme getirdiğinden geleceğe yönelik güçlü duruşu oluşturuyor.

  Güncel XLM Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 XLM fiyatı %stellar+try% TL. Döviz cinsinden ise %stellar+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Stellar fiyatı 24 saatte %stellar+yuzde%.

  Sonuç

  Özellikle son dönemde yaptığı yeni güncellemeler ile gündeme gelen Stellar (XLM), genel anlamda geleceği parlak görülen kripto paralardan biri. Kripto para camiasında adı sıklıkla XRP ile anılır ve kardeş coinler olarak bilinirler. Bunun nedeni kurucusunun aynı zamanda XRP kurucularından birisi olmasıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle