Kriptopara

Ethereum Geleceği ne olur? İşte Analistlerin Fiyat Tahminleri

  Altcoin piyasalarının lideri olarak görülen ETH, 1 yıl içinde 5.000 dolarlık fiyat düzeyini aşması beklenen bir kripto para. Bu konuda analistlerin yorum ve fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik!

  Ethereum Geleceği 2021

  Gelecekte BTC ile yarışan kripto para birimi Ethereum hakkında ünlü analistler tarafından yapılan çarpıcı yorumları bu yazımızda ele alacağız. Ayrıca ETH fiyatının düşüş ve yükseliş olasılığına ilişkin tüm detay bilgileri sunacağız. 

  GalaxyBTC’den Ethereum Geleceği Yorumu

  Kripto para dünyasının yakından takip edilen analisti GalaxyBTC, ETH için çarpıcı bir yorum paylaştı. Twitter’dan yayınladığı analizinde Ethereum’un birkaç aylık süre içinde 5.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini ifade etti. ETH’nin geçmişteki 650 dolarlık dikkat çekici seviyesini önceden tahmin eden bu tahmini ile adından söz ettiren analist, Ethereum’un 2021 senesi sonunda değer kazanımında bir rekor kıracağı yönünde bir yorumlama yaptı.

  James Todaro’dan ETH Tahmini

  James Todaro son analizi ile Ethereum’un değer kazanımını ile gelecekte yatırımcılarına yüksek kar sunacağını vurguluyor. 2021 senesinin son çeyreğinde Erhereum’un 9.000 dolarlık fiyatı görebilecek gücü sahip olduğunu açıkladı. 2024 senesinin Ethereum için en parlak sene olacağını ve bu yılda 100 bin dolarlık fiyat ile gündeme geleceğini ifade ediyor.

  Ark Capital Kurucusu Brain Schuster Fiyat Tahmini

  Ark Capital kurucusu Brain Schuster, Ethereum’u en çok değer kazanacak olan kripto para birimleri listesine dahil ediyor. ETH cephesinde 2021 yılında ilk olarak 1.900 dolar seviyesinin gündeme geleceğini ardında en kısa sürede 2.000 dolarlık fiyatın görüleceğini düşünüyor. 

  Schuster tarafından ETH için uzun vadeli yapılan tahminde ise 2023 yılı sonunda 100 bin dolarlık fiyat değeri yer alıyor. Kripto para dünyasında popüler olan bu isin ETH’yi en dikkat çekici kripto para birimlerinden biri olarak gösterdi.

  Gov Capital:

  Gov Capital geride bıraktığımız senelerde Ethereum 2.0 güncellemesi ardından ETH’nin 700 dolar düzeyine en yakın konuma geleceğini ifade etmiş ve bu dönemde ETH 650 dolarlık bir fiyatı gündeme taşımıştı. Tahminleri ile dikkat çeken Gov Capital bu kez Ethereum’un 2021 sonunda 2.000 dolar düzeyine en yakın konumda olacağını ve 2022 senesi başında ise 2,500 dolar düzeyinin üstünü göreceğini açıkladı.

  Prime XBT’den ETH Fiyat Tahmini

  Prime XBT, Fibonacci dizilimine göre yaptığı tahmindeler ile Ethereum’un önümüzdeki iki sene içinde 5.000 dolarlık fiyat rakamını tablolara yansıtacağını ifade etti. Prime XBT, ETH’nin ilk adımda 2021 ikinci yarısında 3,700 dolar seviyesine en yakın noktaya geleceğini, ardından 5.000 dolar ile 5.100 dolar bandında hareket edecek rekor fiyatını sergileyeceğini yorumlarında aktarıyor. 

  Joseph Raczynski:

  Ünlü analist, Joseph Raczynski Ethereum fiyat tahminleri ele alındığın önemli bir figür olarak öne çıkıyor. Joseph Raczynski, son analizinde ETH’nin 3.000 dolar üzerine 2021 yılı sonunda çıkabileceğini ifade etti. Ethreum’un kripto para dünyasında lider bir figür haline gelmek için savaş verdiğini düşünüyor.

  Tom Lee

  Fundstrat Global Advisors’ın kurucu ortaklarından Tom Lee, ETH’nin 2021 ikinci yarısında 1.900 dolar seviyesini kırarak ardından 3.500 dolar rakamının üzerine hareket edeceğini yorumlarında açıkladı. Önümüzdeki iki ay içinde ise etkili değer kazanımı beklediğini ifade etti.

  Sonuç; 2021 Yılı ETH Yatırımcıları İçin Kazançlı Olabilir!

  Ethereum, analistlerin 2021 yılında kısa vade içinde değer kazanımı beklediği kripto para birimlerinden birisi. Ethereum 2.0 güncellemesi ve ardından gelen geçmiş fiyat artışları ile çıtasını yükselten ve BTC ile yarışan Ethereum’un bu tahminler ile paralel bir yönde ilerleyip ilerlemediğini önümüzdeki dönemde göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle