Kriptopara

BNB Coin Geleceği ve Yorumlar

  Lider kripto para borsası Binance’ın yerel kripto parası olan BNB bir çok yatırımcının ilgisini çekiyor.

  Binance Coin Geleceği

  BNB Coin analistlerin ortak görüşleri kapsamında geleceği oldukça parlak görülen bir kripto para birimidir. Analistlerin uzun ve orta vadede yatırımcısına kar sunacağını belirtileri BNB Coin’in gelecekteki durumunu ve onun için yapılan yorumları kapsamlı şekilde yazımızda sunacağız.

  CryptoHunter’dan BNB Coin Yorumu 

  Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takibe alınan ve Twitter üzerinden analizlerini paylaşan analist grup, BNB’nin ilerleyen süreçte rekor üzerine rekor kıracağını belirtti. CryptoHunter, son olarak Martta yapılan analizleri ile BNB’nin önümüzdeki aylarda %90 oranında değer kazanmasını beklediklerini ifade ettiler.

  Changpeng Zhao’dan BNB Coin Geleceği Hakkında Yorum

  Changpeng Zhao, Binance Coin’in ilk olarak dikkat çektiği 93 dolarlık seviyede, Tesla’nın etkisinin büyük olduğu ve Tesla tarafından yapılan alımın ise BNB geleceğini sağlamlaştırdığını belirtti.

  BNB için ilk adımda gündeme gelen 90 dolarlık fiyat ardından 100 dolar bandının üzerine fiyat çıkışı olacağını belirten Changpeng Zhao, bu değerin üzerinde bir rakamın şimdiden elde edildiğini ifade etti. Binance COE’su BNB’nin geleceğinin yeni adım attıkları Binance Lite uygulaması ile daha parlak hale geldiği ve hedefin 245 dolarlık seviyenin üstü olduğunu belirtiyor. 

  WalletInvestor’dan BNB Coin Geleceğine Dair Yorumlar

  WalletInvestor, BNB’nin görünümünü oldukça başarılı bulduğunu, önümüzdeki yıl içinde ise BNB fiyatının minimum %17,31’lik bir fiyat artışını gündeme getireceğini belirtiyor. BNB’nin 2020 yılında 2021 ortası için yaptıkları 50 dolar üzeri fiyat tahminin ise çok üzerine daha şimdiden çıktığını ifade etti. 

  WalletInvestor tarafından gelen yorumlarda BNB fiyatının 2021 sonunda bir değer kaybı yaşasa dahi 2022 başında etkili bir değer kazanımı ile geri döneceğine dair bilgiler yer alıyor.

  GigitalCoinPrice’dan BNB Geleceği Hakkında Yorumlar

  GigitalCoinPrice, BNB’nin Tesla tarafından alınması ile birlikte en popüler dönemine giriş yaptığını ve ünlü yatırımcıların dikkatini üzerine çekerek, geleceğini sağlamlaştırdığını belirtti. 

  GigitalCoinPrice, BNB için uzun vadeli bir analiz ve fiyat tahmini gerçekleştirerek, 2021 senesinin sonlarında 200 bin dolar üzerinde bir fiyatın hakim olacağını, 2024 senesinde ise 287 bin dolar üzeri fiyatın görülebileceğini belirttiler.

  Cryptocurrency’den Binance Coin Geleceğine Yönelik Yorum

  Cryptocurrency yapılan analizler ardından BNB’nin 2025 yılında 250 doların çok daha üzerinde bir rakam ile yepyeni bir ATH’ye ulaşacağını belirtiyor. 9 Mart 2021 tarihinde gündemde olan 245 dolarlık BNB fiyatının 2025 senesine kadar birçok iniş ve çıkışa şahit olsa da hala 250 dolar üstü seviyeye geri dönebilecek güçte olacağını ifade etti.

  Cryptocurrency BNB’nin geleceğindeki en başarılı noktanın ise 2030 senesi başında yaşanacağını ifade etti. Rekor fiyat seviyesi olacak 461 bin dolar üstü rakamı bu dönemde göreceklerini düşündüklerini belirten analistler, 2021’i BNB alımı için bir fırsat olarak nitelendiriyorlar. 

  Güncel BNB Coin Fiyatı Ne Durumda?

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance Coin 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  Sonuç Olarak: BNB Coin Gelecek Vaadediyor

  BNB coin, kripto para birimleri içerisinde en başarılı projelerden birisi sayılır. Gelecekte Binance borsasının başarısı ve istikrarı sürdükçe BNB’nin de başarılı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Üstelik Binance borsasında her geçen gün yeni avantajlarla donatılan BNB, bir çok kampanyada ayrıcalığa sahip. Tüm bu veriler ışığında BNB’nin gelecek vaadeden bir kripto para birimi olduğu görülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle