AgeOfGods (AOG) Coin Nedir, Hangi Borsada Var?

  Oyun temalı kripto projelerinde yeni trendleri yakalamak isteyenler için alternatif sunan AgeOfGods (AOG), güçlü yol haritası ve ekosistemi ile dikkat çekmektedir. Yatırımcıların da ilgilendikleri bir proje olan AgeOfGods (AOG), son dönemde popülerliği artan oyun teması ve oyna kazan sisteminin yanı sıra NFT konusunda da beklentileri karşılayarak birçok farklı kulvarda yerini almıştır. Güçlü ekibi ve gelecek planları ile dikkat çeken AgeOfGods (AOG) hakkında merak ettiğini proje detaylarını sizler için bir araya getirdik.  

  AgeOfGods (AOG) Coin Nedir?

  AgeOfGods (AOG), çeşitli oyunların oynanabildiği ve bu oyunlar ile dijital varlıkların kazanılabildiği bir oyundur. AOG belirteci ise bu oyun platformunun yerel kripto para birimidir. Oyna kazan mantığına sahip bir oyun temalı kripto projesi olarak tanımlanmaktadır.  

  AgeOfGods (AOG) Projesi ve Whitepaper

  AgeOfGods, uyurken bile yarış ve kazanç sağlamayı hedefleyen ve güçlü proje ekibi tarafından geliştirilen bir yeni nesil oyundur. Tanrılardan oluşan kendi ekibinizi kurarak, farklı stratejiler deneyebileceğiniz oyun, çevrimdışıyken bile bu oyun karakterlerinin savaşarak kazanç sağlaması hedeflenmektedir. Projenin teknik makalesinde yer alan genel başlıklara göre, tek bir kesin kazan kombinasyonu olmayan oyunda, tanrılar sınırlı ve olasılıkları ise sonsuz olarak tasarlanmıştır. NFT pazarıyla da bu özel ürünler ve karakter açısından alternatif işlemlerin de gerçekleştirilmesine olanak verilmektedir. 

  Certik tarafından denetlenen platform, güçlü ortakları, anlaşmalı oyun stüdyoları ve destekçileri sayesinde de önemli bir konuma yükselmeyi başarmıştır. Oynayarak AOG kazanma şansı sağlayarak oyun içinde birçok farklı işlemin de gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. AgeOfGods (AOG) projesine ilişkin merak edilen detaylar ve oyun platformunun resmi sayfasına ulaşmak için: https://ageofgods.net/#home güncel bağlantı adresini kullanabilirsiniz.  

  AgeOfGods Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  AgeOfGods, Crypto Exchange yöneticilerinden oluşan bir kurucu ekibe sahiptir. Juego Game stüdyoları tarafından geliştirilmiştir. Zaman içinde kapsamını genişleten AgeOfGods, Disney, Warner Bros, Amazon ve 20th Century Fox gibi markalarla ve oyun stüdyoları ile çalışmaktadır. NFT alanında da önemli çözümler üreten AgeOfGods, alternatif yatırımcılar ve oyun temasını seven kişiler için geliştirilmiş bir oyun ve kripto NFT projesidir. 

  AgeOfGods (AOG) Kullanım Alanları Neler?

  AgeOfGods (AOG), Binance Akıllı Zincir üzerinden BEP -20 platformu üzerinde çalışan bir belirteç olarak kullanılmaktadır. AgeOfGods, NFT’lerinin AOG ile takas edilebileceği pazaryerinde bu jetonların kullanılması mümkündür. AOG tokenlarnın stake edilerek aynı zamanda pasif gelir elde etmek için de kullanılması mümkündür. Oyun içi varlıkların takası, NFT pazaryerinde yapılacak işlemler ve diğer birçok işlevsel özelliği ile AOG tokenlarının kullanılması mümkündür. Piyasalarda ise AOG yatırım amaçlı tercih edilebilmektedir.  

  AgeOfGods (AOG) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  AgeOfGods (AOG), oyun temasına sahip başlıca platformlardan ve rakiplerinden birçok farklı yönüyle ayrılmaktadır. Projenin benzersiz olmasını sağlayan birçok detay arasında güçlü destekçilerinin de olması sayılabilir. Hem altyapısının geliştirilmesinde hem de projenin desteklemesinde katkı sunan birçok kurumsal ve dev marka AgeOfGods platformunu özel bir noktaya getirmektedir. Teknik açıdan da birçok özel niteliği projeyi benzersiz yapmaktadır. 

  AgeOfGods (AOG) projesinin benzersiz olmasını sağlayan başlıca özelliklerden bazıları kısaca şöyle sıralanabilir:

  • Oyun içindeki nadir tanrıların yükseltilmesi için AgeOfGods NFT’lere ihtiyaç duyulmaktadır. 
  • 5 tanrıdan oluşan epik takım oluşturularak koleksiyon yapılabilir. 
  • Stake ile pasif gelir elde etme yapısına sahiptir.
  • Gate.io, Serdao, Alpha, Spıder Sılk Capital gibi güçlü yatırımcı ve ortaklar tarafından desteklenmektedir. 

  AgeOfGods (AOG) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  AgeOfGods (AOG), sahip olduğu avantajları kadar dezavantajları ile de dikkat çekmektedir. Günümüzde NFT ve oyun teması ile geniş bir alanda faaliyet gösteren birçok oyun projesi dikkat çekmektedir. Bu projeler oyna kazan mantığı çerçevesinde de önemli bir popülerlik elde etmişlerdir. Bu yönüyle avantaj sağlasa bile teknik açıdan sorunlar görülmektedir. AgeOfGods (AOG) projesinin avantajlarından bazıları kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Yapılan bahis sayısına göre o kadar çok yüksek VİP seviyesine ulaşılması sağlanır. VİP seviyesi uyurken bile daha fazla deneyim kazanılmasını sağlamaktadır. 
  • AOG stake ederek pasif gelir elde edilir. 
  • Oynayarak AOG token kazanılabilir. 
  • Yüksek verim ile risksiz stake ederek token kazanma fırsatı sunar. 
  • Yeni oyuncu davet edenler için pasif gelir sunar. 

  AgeOfGods (AOG) dezavantajları ise kısaca şöyledir:

  • Teknik açıdan bug, sistem sorunları ve güvenlik açıkları bulunabilir,
  • AOG, piyasalarda inişli çıkışlı bir yapıdadır. 

  AgeOfGods (AOG) Coin Hangi Borsalarda Var?

  AgeOfGods (AOG), güvenilir kripto para borsalarında ve platformlarda yer almaktadır. AOG al – sat işlemleri için yatırımcıların bu platformları güvenle kullanmaları mümkündür. Öne çıkan bu kripto para piyasalarından işlem yapmadan önce borsa güvenilirliğinin de incelenmesi tavsiye edilmektedir. AgeOfGods (AOG) listeleyen başlıca kripto para borsaları şunlardır:

  • Gate.io 
  • PancakeSwap (V2)
  • Biswap 

  AgeOfGods (AOG) Coin Piyasa Bilgileri

  AgeOfGods (AOG), maksimum 270 milyon arza sahiptir. Toplam ve maksimum arzı eşit olan AOG gelir akışının %100’ü, AOG belirtecinin değerini artırarak toplam dolaşımdaki arzı azaltarak piyasadan belirteçlerin geri toplanması amacıyla kullanılması planlanmaktadır. Tüm gelir piyasadan satın alınmak ve yakmak için kullanılacaktır. %100 geri alım stratejisi ile piyasalarda da dikkat çekmektedir. 

  AOG NFT’leri ise Binance NFT, Galler ve kendi NFT pazaryerinde takas edilebilmektedir. Her alım satım için telif ücreti, 1 özel geri satın alma cüzdanında AOG geri almak için kullanılmaktadır. Piyasa değer ve işlem hacmi ile kripto para piyasalarında gelecek vaat eden projeler arasında yer almaktadır.

  AgeOfGods (AOG) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  AgeOfGods (AOG) satın almak isteyenler AOG listeleyen borsalardan kolayca işlem yapabilmektedir. AOG satın almak için şu adımlar izlenebilir:

  • 1. Adım: Gate.io gibi AOG listeleyen borsaların mobil/web sitelerine erişim sağlayın.
  • 2. Adım: Hesap oluşturma adımlarını takip edin.
  • 3. Adım: Kimlik doğrulaması ile onaylana hesaba banka hesabından veya diğer araçlarda para gönderimi yapın. 
  • 4. Adım: Hesaba gönderdiğiniz bakiye ile işlem sayfasına giriş yapın.
  • 5. Adım: BUSD, CAKE, USDT işlem çiftleri ile AOG alım emri verin. 
  • 6. Adım: Güvenilir hesaplarda saklayın. 

  Özet Olarak

  AgeOfGods (AOG), genel hatlarıyla umut vaat eden bir projedir. NFT, oynayarak jeton kazanma ve diğer birçok yeni nesil fırsatı yatırımcısına sunmaktadır. Oyun teması ve güçlü destekçileri ise dikkat çekmektedir. Gelecek vaat eden bir proje olsa da piyasalarda AOG yatırımı riskli olarak görülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle