Kriptopara

2 Analistten LeverFi (LEVER) Geleceği 2022, 2023

  Analistlerin 2022 yılı sonrasına ilişkin beklentileri revize edildi. Özellikle LeverFi gibi finans ve yatırım alanına yönelen projelere karşı ilginin arttığı görülüyor. Geleceğin finans dünyası inşa edilirken LeverFi’nin nasıl bir katkı sağlayacağı ise merak ediliyor. Piyasalarda ise LEVER simgesi ile işlem gören proje, yatırımcısına da kazandırma eğilimi ile dikkat çekmektedir. Uzmanların LeverFi (LEVER) hakkında merak edilen gelecek hedefleri ve projenin detaylarına dair merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. 

  LeverFi (LEVER) Coin Geleceği

  LeverFi, gelecek hedefleri ile uzun vadede daha iyi bir görünüm elde etmeyi hedeflemektedir.  Kripto piyasalarında tüccarların hem çiftlik yapmaları hem de ticaretten yaralanmaları için kaldıraç ticaretine olanak veren LeverFi, yol haritasında belirlenen hedefleri gerçekleştirmesi halinde çok daha güçlü bir konuma gelmeyi hedeflemektedir. 2022 yılı her ne kadar belirsizliklerle dolu olsa da takip eden 5 yıl ve sonrası için negatif bir etki görülmez ise konumunu güçlendirmesi beklenmektedir. 

  LeverFi projesinin gelecek hedeflerine yönelik beklentiler ve yol haritasında yer verilen hedefler kısaca şöyle özetlenebilmektedir: 

  • 2022, 2023 ve sonrası için piyasalarda hem çiftlik hem de ticaretten yararlanma imkanını bir arada sunması ile yatırımcıları bünyesinde toplaması muhtemeldir. 
  • 10x kaldıraç ile takas etmek için varlık fiyatlarındaki değişiklikleri BTC, ETH, Uni – LP başta olmak üzere zaman içinde eklenecek daha fazla varlık için teminatlar yatırılmaktadır. 
  • Benzersiz yapıda bir kaldıraçlı çözüm olarak gelecek 10 yıl içinde daha verimli ve güçlü bir yapı sunması beklenmektedir. 

  LeverFi (LEVER) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Grafik analizlerinde LEVER görünümü kısa vade için riskli bir yapıda görülmektedir. 2022 yılında artarak devam eden belirsizlikler ve piyasa riskleri dikkat çekmektedir. Analistlerin güncel tahminlerine göre LEVER, %48’e kadar pompa için boğa BAT görünümü oluşturma eğilimi göstermiştir. LEVER yükseliş BAT modeli oluşturmasının ardından yatırımcıların takip listelerinde ilk sıralara yükselen LEVER, her ne kadar olumlu görünüm çizse de riskli yapısı nedeniyle kayıp riskine de sahiptir. Mevcut formasyona göre işlem gerçekleştirecek kişilerin kısa ve orta vadeli risklere karşı temkinli işlem gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

  LeverFi (LEVER) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  LeverFi, verim sağlayan varlıklar için 10 kat kaldıraç ticareti sunan bir platformdur. Çiftlik ve ticareti aynı anda sunmaktadır. Yatırımcıların varlık fiyatlarındaki değişiklikleri 10 kata kadar kaldıraç ile takas etmek için BTC, ETH ve daha fazlası gibi teminatlar yatırmaktadır. Çiftlik protokollerine teminat yatırarak, yatırımcıların aynı anda he getiri elde etmek hem de ticaretten yararlanmalarına olanak tanımaktadır. 

  Borç verme havuzlarına para yatırarak, kaldıraç ticaretinden borç alan kişilerden borç verenlerin gelir elde etmelerini sağlamaktadır. Teknik altyapısına bakıldığında borç verme havuzlarındaki atıl varlıklar, getiri sunması için diğer DeFi protokollerine dağıtılmaktadır. Teknik açıdan benzerlerine göre çok daha verimli bir çalışma altyapısına sahip dikkat çekmektedir. 

  LeverFi (LEVER) Kullanım Alanları Nelerdir?

  LeverFi için işlevsel özelliklere sahip bir belirteç olan LEVER, içsel değeri olmayan bir yönetim belirtecidir. Yönetişime katılmak için kullanıcıların xLEVER jetonlarını alabilmeleri için LEVER’ı belirli bir süre boyunca kilitlemeleri gerekmektedir. 6 – 48 ay arasında kilitlenmesi ile kullanılabilir. Her bir xLEVER ise yönetimde kullanılan bir oyu temsil etmektedir. Yönetim ise bunlar ile sınırlı kalmamakla beraber farklı birçok faaliyeti de denetlemektedir. 

  LeverFi (LEVER) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Kaldıraçlı spot ticareti için kripto varlıklar ile merkeziyetsiz bir şekilde çalışan LeverFi, gelecek projeksiyonlarında çok daha pozitif bir eğilim sunmaktadır. Verim sağlayan varlıklara 10 kat kaldıraç ticareti sunması ve tüccarlar için hem çiftlik yapma imkanı hem de ticaretten yararlanma fırsatı sunması ile önemli bir yapıdadır. 2022 yılı beklentilerinin birçok varlık için olumsuz olması nedeniyle LEVER fiyatında da olumsuzluklar görüldü. 

  Düşüş trendinin ve genel piyasalarda çöküş eğiliminin devam etmesinin ardından LEVER gibi projelere karşı ilgi de azalmıştır. Ancak gelecek uzun vadeli işlemlerde güçlü bir toparlanma eğilimi içinde olması beklenmektedir. Gelecek projeksiyonlarında daha güçlü bir yapı ile yatırımcılarının beklentilerini karşılama eğilimi göstermektedir.  

  LeverFi (LEVER) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  LeverFi, Ethereum, BNB Chain, Avalanche, Polygon, Arbitrium ve Optimism gibi daha birçok farklı EVM uyumlu ağlardaki kullanıcılar için kaldıraçlı ticaret yeteneklerini desteklemektedir. Teknik açıdan güven vermeyi başaran proje, arkasındaki ekiple de öne çıkmaktadır. Yatırımcıların ticaret portföyü ve teminatı, al – sat kayıplarının tasfiye eşiğini aşması durumunda tamamen tasfiye edilecektir. 2022 yılı için riskli bir görünüm sunsa da takip edecek uzun vadeli dönemde daha pozitif bir eğilime sahiptir. Proje genel hatlarıyla da güven vermektedir. 

  LeverFi (LEVER) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  LeverFi projesini benzersiz bir kaldıraç çözümü yapan birçok önemli özelliği bulunuyor. Bu özellikleri sayesinde rakiplerinin önünde yer alarak çok daha güçlü bir yapı sunmaktadır. Piyasalarda başka merkezi olmayan kaldıraçlı ticaret platformları olsa da, LeverFi benzersiz bir çözüm olarak değerlendirilmektedir. 

  LeverFi (LEVER) projesinin benzersiz olmasını sağlayan başlıca özellikler ise kısaca şunlardır:

  • Token ana paralarından LP varlıklarına kadar çok çeşitli varlıkları platformda teminat olarak kabul etmektedir. 
  • Kullanıcıların tek bir teminatlarını tek bir teminat sepetine birleştirmelerine ve daha büyük boyutlarda ticaret pozisyonlarından yararlanmalarına fırsat tanır. 
  • Eşli alım satım ve riskten korunma ya da alım satım stratejileri konusunda opsiyonlar sunar. 

  LeverFi (LEVER) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  LeverFi (LEVER) projesini öne çıkaran başlıca avantajlar kısaca şunlardır:

  • Borç verenler, borç vererek faiz getirisinden yararlanabilir. 
  • Tüccarlar aynı anda hem çiftlik yapar hem de ticaretten yararlanırlar. 
  • Teminat mevduatlarında getiri kazancı sunar. 
  • Birçok farklı ağda desteklenmektedir. 

  LeverFi (LEVER) dezavantajları kısaca şunlardır:

  • LEVER fiyatı riskli bir piyasa görünümü sunmaktadır. 
  • Merkeziyetsiz finansa karşı kısıtlamalardan olumsuz etkilenebilir. 

  LeverFi (LEVER) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  LeverFi (LEVER) listeleyen borsalardan bazıları kısaca şunlardır:

  • Tokokripto 
  • Gate.io
  • MEXC
  • Binance 

  LeverFi (LEVER) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Uzmanların LeverFi (LEVER) hakkında 2022 ve 2023 yılı tahminleri yatırımcıları nispeten tedirgin etmektedir. Mevcut görünümde piyasalarda ortaya çıkan belirsizlikler nedeniyle olası kayıplara dikkat çeken uzmanlar, uzun vade için daha umutlu bir beklenti sunmaktadır. 2 uzmanın LeverFi (LEVER) hakkında fiyat hedefleri ve beklentileri ise kısaca şunlardır:

  • Digital Coin Price analistlerine göre 2022 yılında belirsizlikler fiyatında düşüşlere neden olacağı yönündedir. Uzun vadeli görünümde ise 2031 yılı için beklenti 0,0152 dolar seviyesindedir. 
  • Wallet Investor uzmanlarına göre LEVER fiyatı 1 yıllık değişimde 2022, 2023 yılı için 0,00167 dolar olarak belirlenmiştir. 

  Sonuç 

  Kaldıraçlı işlemler, çiftlik ve ticaret için merkeziyetsiz teknolojilerle yatırımcılara fırsat veren LeverFi, gelecek hedeflerinde başarılı görünmektedir. Uzmanların kısa ve orta vade için risklere dikkat çekseler de piyasa başarısını artırması mümkündür. 2022 yılındaki risklerin ortadan kalkması halinde daha güçlü bir konuma gelmesi beklenmektedir. Genel görünümde proje hedeflerinin umut vaat ediyor olmasına rağmen kripto sektöründeki risklerden etkilenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle