ADA coin kurucusu sessizliğini bozdu! "Yolumuz uzun"

  Yahoo Finance bünyesinden Zack Guzman, milyarder iş insanı Mike Novagratz ile bir röportaj gerçekleştirdi. Guzman, röportaja ait bazı bölümleri Twitter üzerinden paylaştı. Guzman’ın paylaştığı kesitte, Novagratz’ın Cardano (ADA) için “tuhaf bir kült” dediği görüldü. Bunun üzerine Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Novagratz’ın sözlerine yanıt verdi.

  Fortress Investment Group’un eski fon yöneticilerinden, kripto paraları en uzun süredir destekleyen isimler arasında yer alan, ünlü milyarder iş insanı Mike Novagratz, Zack Guzman ile kısa bir röportaj gerçekleştirdi. Zack Guzman, röportaja ait bazı kesimleri Twitter üzerinden paylaştı. Guzman’ın paylaştığı röportaja ait kesitlerde, Novagratz’ın Cardano (ADA) ile ilgili söyledikleri de yer alıyordu. Paylaşımda, Novagratz’ın Cardano için “tuhaf bir kült” tanımlaması yaptığı görüldü. Bu paylaşıma kısa sürede Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’dan yanıt geldi.

  ZAck Guzman’ın Paylaşımı, Novagratz’ın Açıklamaları

  Zack Guzman, söz konusu röportaj kesitini Twitter üzerinden şu ifadelerle paylaştı:

  “Tam röportajımızı yapamadık ancak Mike Novagratz, Cardano’nun değerlemesi karşısında şok olan akıllı insanlar listesinde de yer alıyor. ‘Bu tuhaf kültü yaratmak için bir şeyler yaptılar.’ #Cardano ADA“ 

  Cardano geliştirici ekibini şaşkına çeviren bu açıklamaların yanı sıra, Guzman’ın bu sözler ile paylaştığı röportaj kesitinde, Novagratz’ın yer verdiği ifadeler ise şöyle:

  “Cardano bu topluluğu yaratmak için bazı çalışmalar yaptı. Cardano gibi projelerin uzun vadede gidecek yolu uzun. Bu gibi kripto paralar topluluğa hitap ediyor. Bitcoin bize bir nesne ile kitleleri harekete geçirmeyi gösterdi. Artık değerli olan kod değil sosyal ilgidir. Burada önemli olan artık markadır.”

  Bu sözlerin yanı sıra Mike Novagratz ilgili röportajda bir de Cardano ile Dogecoin (DOGE) topluluklarını kıyasladı. Milyarder iş insanı, insanların DOGE değerini rahatlıkla tartışabileceklerini fakat hiciv düşüncesine karşı çıkamayacaklarını dile getirdi.

  Charles Hoskinson’un Yanıtı

  Zack Guzman’ın paylaşımına kısa sürede Cardano kurucusu ve IOHK CEO’su Charles Hoskinson’dan yanıt geldi. Hoskinson, Mike Novagratz’ın açıklamalarına şu ifadelerle yanıt verdi:

  “İzin verin Mike Novagratz’ın konuşmasını tercüme edeyim. Novagratz, uygun bir fiyat ve piyasa değerinin manipülasyondan başka bir yolla elde edilemeyeceğini söylüyor. Adil, şeffaf ve topluluk tarafından yönetilen kripto para birimleri külttür. Bunu hatırlatacağım Mike.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle