Kriptopara

3 Uzmandan MBL Coin Geleceği, 2022 MovieBloc Fiyat Tahmini

  Kripto projelerinin sadece finans ile sınırlı kalmayacağının bir göstergesi olarak MovieBloc alternatif arayan yatırımcılar için iyi bir seçenek olmayı başarıyor. MovieBloc projesinin vizyonu ise yeni yatırımcılar için cazip görülmektedir. MBL Coin geleceği ve fiyat tahminlerini ise sizler için derledik. Yazımızdan tüm MovieBloc detaylarına ulaşarak yatırım yapmadan önce proje hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

  MovieBloc (MBL) Coin Geleceği

  MovieBloc, Kore video platformu olan Pandora.tv tarafından yürütülen bir ters ICO projesi olarak dikkat çekmektedir. Temelde merkezi olmayan film ve içerik dağıtım platformu olması ise gelecek dönemde bu platforma olan ilginin artırılmasını sağlayabilir. Analistlerin MBL Coin hakkında görüşlerini ise proje kapsamında alınan yeni kararlar ve yakalanan yeni hedefler sonrasında revize ettikleri görülmüştür. Uzmanların MBL Coin geleceği hakkında tahminleri ise kısaca şu şekildedir:

  • 5 yıllık uzun vadeli tahminlerde Wallet Investor ciddi bir kar potansiyeli beklemektedir. +%95 seviyelerinde bir potansiyel uzun vade için pozisyonu güçlendirmektedir. 
  • Projenin Chris Kang, Jeffrey Jin ve Peter Kim gibi isimlerin etkisiyle güç kazanması ve iyi bir şirket ile temellendirilmesi de geleceğini olumlu etkilemektedir. 
  • MBL Coin Price Prediction gelecek tahminlerinde ise fiyatının 3 yıllık daha orta vadede 0,069 – 0,084 dolar bazında kalması beklenmektedir. 

  MBL Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  MBL Coin geçtiğimiz dönem dikdörtgen direnç bölgesini kırmak üzere olduğu hareketini yeniden göstermeye başlamıştır. Projenin iyi olması grafiği de olumlu yönde etkilemektedir. Analistlerin teknik değerlendirmelerine göre üçgen formasyonuna sıkışmış ve göstergelerin alım için fırsat yaratabileceği yorumları yapılmıştır. Uzun dönemli pozisyonda ise MBL Coin gelecek grafik analizleri şu an için belirsizliğini korumaktadır. 2022 yılında piyasalarda görülen sisli hava fiyatını bir süre daha negatif yönde etkileyebilir. 

  MovieBloc (MBL) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  MBL Coin, merkezi olmayan bir film ve içerik dağıtım platformu olan MovieBloc’un belirtecidir. Ekosistemdeki ekonomik faaliyetler için kullanılan bir kripto para birimidir. Premium kullanıcılar, çevirmenlere ödeme yapan içerik üreticileri, bağış yapan kullanıcılar ve ödüllendirme gibi işlemler için MBL kullanılacaktır. 

  Kore video akışı platformu olan Pandora.tv tarafından desteklenen proje, blok zincir teknolojisi ile tiyatro ve ev eğlence endüstrisinin şirketler ve holdinglerden kaynaklanan sorunları çözmek için çalışmaktadır. İçerik oluşturucular şeffaf bir gelir payı ile izleyici verilerine ve eşit gösterim fırsatına da bu platformun çalışma prensipleri sayesinde ulaşabileceklerdir. MBL’nin ayrıca diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi hem platform üzerinde hem de yatırım amaçlı olarak piyasalarda işlem çiftleri ile çalışan bir dijital varlıktır. 

  MBL Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 MVL fiyatı %moviebloc+try% TL. Döviz cinsinden ise %moviebloc+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, MovieBloc Coin 24 saatte %moviebloc+yuzde%.

  MovieBloc Coin Ne Olur?

  MBL Coin geleceğine yönelik tahminler yüksek kar beklentisi şeklinde değildir. Uzmanların daha çok uzun vade için pozitif görüş belirttikleri ve rakip projelerle mücadelesine göre yeni bir pozisyon belirleyebileceği şeklindeki yorumlar dikkat çekmektedir. Kısa vade perspektifinden bakıldığında ise 1 yıllık yatırım için riskli bir araç olarak değerlendirilmektedir. Fiyatında yaşanacak sert hareket risk yaratabilecektir. 

  Ekosistemdeki ekonomik birçok faaliyet için tercih edilecek MBL Coin, faaliyet alanın olan eğlence sektöründeki birçok soruna da çözüm üretmeyi hedeflemektedir. İzlediği stratejiler ve proje hedefleri ise gelecekte video, sinema, tiyatro vb. içeriklerin paylaşımı, dağıtımı ve gösterimi gibi hizmetlerde görülecek değişimde öncülüğü elinde tutabilir. 

  MovieBloc (MBL) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  MovieBloc projesi Chirs Kang, Jeffrey Jin ve Peter Kim gibi sektörün ileri gelen isimlerinin ortaklığında kurulmuş ve başlatılmıştır. Ters ICO projesi olarak Pandora.tv tarafından yürütülen proje, merkezi olmayan film ve içerik dağıtım platformu olarak yola çıkmıştır. Endüstriyi şirketlerin hakimiyetinden kaynaklanan sorunlardan kurtarmak isteyen vizyonu ile oldukça güvenilir bir projedir. 

  Gelecekte daha sık adından söz ettirmesi beklenen projenin belirteci olan MBL ise güçlü bir yapı kurmaya çalışmaktadır. Şubat 2020’de MovieBloc kripto topluluk hizmeti olan ve kripto cüzdanı, topluluk, gerçek zamanlı borsa, airdrop vb. birçok hizmet sağlayan Cobak’ı satın aldı. MPL Media’ı kurarak içerik IP geliştirme faaliyetlerini de profesyonelleştirmiştir. Uzmanlara göre güvenilir ve portföylere eklenebilir bir dijital varlık olarak değerlendirilmektedir. 

  MBL Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  MovieBloc’un öne çıkmasında vizyonu etkili olmuştur. İçerik oluşturucuları için şeffaf bir gelir payı ile hizmet sunan platform, izleyicilere de çeşitli içerik ve filmlere erişim imkanı sağlarken, topluluk için küratörlük, altyazı ve pazarlama materyalleri sağladıkları için ödüller de sunulmaktadır. MovieBloc şu anda 100’den fazla film veya drama ile gösterim sunmuştur. Katılımcılar için gelecekte en büyük film ekosistemini yaratmayı hedefleyen MovieBloc, birçok benzersiz özelliği ile de dikkat çekmektedir. 

  MovieBloc’u rakiplerinden ayıran başlıca özellikler ise kısaca şu şekilde sıralanabilir:

  • MovieBloc belirteci olarak MBL ekosistem içinde birçok ekonomik faaliyet için kullanılabilir. 
  • Yasadışı içerik raporu, film derecelendirmesi ve incelemesi gibi işlemler için kullanıcıların ödüllendirilmesi.
  • Blok zincir teknolojisi ile tiyatro ve ev eğlence endüstrisinin sorunlarını çözme hedefine sahiptir. 

  MovieBloc (MBL) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  MovieBloc (MBL) Coin avantajları:

  • İçerik üreticileri ve izleyiciler için şeffaf bir gelir payı ve ödüller sunar. 
  • Merkezi olmayan dev bir film ve içerik dağıtım platformu olarak güçlü ekosisteme sahip olacaktır. 
  • Gelecek projeksiyonunda pozitif bir pozisyon görülür. 

  MovieBloc (MBL) Coin dezavantajları:

  • Rakip projeler ile mücadelesi zayıf kalabilir. 
  • Uluslararası popüler platformların kripto projeleri nedeniyle sadece lokal güce erişebilir.  

  MBL Coin Hangi Borsalarda Var?

  MovieBloc 5 Mayıs 2019 tarihinde dünyanın önde gelen kripto platformlarından biri olan Gate.Io’da listelenmeye başlamıştır. Piyasaya çıktığı tarihten itibaren kısa sürede birçok popüler kripto para borsasında yerini almıştır. Resmi hizmet ise 31 Aralık 2019’da başlamıştır. MBL Coin listeleyen başlıca popüler borsalar ise şunlardır:

  • Binance
  • Upbit
  • Gate.io
  • Coincone
  • MXC
  • Bithumb
  • Indodax 

  MovieBloc (MBL) Coin Fiyat Tahminleri

  MBL Coin henüz piyasalarda şaşırtıcı bir etki yaratamamıştır. Ancak gelecek vizyonu ve sunduğu çözüm önerileri fiyat tahminlerini olumlu etkilemektedir. 0,045 dolar seviyesinden itibaren yaşanan hareketin yeniden olumlu seyretmesi için yatırımcılar yakından takip etmektedir. 

  İsabetli tahminleri ile piyasalara yön veren 3 uzmanın MBL Coin fiyat tahminleri ise şöyle:

  • Wallet Investor: Tahminlerine göre MLB fiyatında uzun vadeli bir artış beklenmektedir. Yüzde 90’un üzerinde bir kar potansiyeli görülmüştür. 1 yıllık yatırımda ise risklidir. 
  • Price Prediction: MBL Coin fiyat tahmini 2022 ortalamasında 0,022 – 0,025 dolar bandında belirlemiştir. 
  • Gov Capital: 1 yıl sonra fiyatının 0,031 dolara ulaşacağını ön gören uzmanlar, 5 yılda ise 0,14 dolar hedefini açıklamıştır. Ancak piyasa riskleri uzmanların tahminleri de yatırım tavsiyesi olmaktan çıkarmaktadır. 

  Sonuç olarak

  Yazımızda, MBL Coin geleceğine ilişkin uzmanların fiyat tahminlerine ve detaylı analizlerine yer verdik. Moviebloc güçlü bir kripto projesi olarak yer edinmiştir. Söz konusu proje hedeflerin gerçekleşmesi halinde MBL Coin piyasalarda daha iyi bir yere ulaşabilecektir. Risklere karşı yatırımcısının her zaman temkinli olması tavsiye edilmiştir. Negatif hareket kısa ve orta vade için görülebilir. Uzun vadede ise uzmanlara göre daha olumlu görünüm mevcuttur.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle