Verasity (VRA) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Video botlarını yakalayan bir kahraman olan Verasity (VRA) Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Analistlerin geleceğini oldukça parlak gördükleri VRA Coin nasıl alınır, dezavantajları ve avantajları neler, gelecekte hangi noktada olabilir sorularına yanıt arayacağız. 

  Verasity (VRA) Coin Nedir?

  Verasity (VRA) Coin, reklamları izlemeyen ve gerçek izleyici kitlesi olmayanların tespit edilmesini sağlayan Verasity projesinin yerel kripto para birimidir. Verasity ağında reklam ve video izleyen kullanıcılara VRA Coin dağıtımı yapılır. VRA Coin, eğlenceli bir havada ve alım-satım işlemi yapmadan coin kazanmaya imkan sunar. 

  Verasity (VRA) Coin Yorum

  Analistler VRA Coin hakkında yorum yaparken onun Proof of view ile çalıştığına dikkat çekiyorlar. Bu model ağ içinde oldukça rahat bir şekilde asıl coin kazancını hak eden kullanıcılar belirleniyor. Analistler, adaleti sunan ve sahteciliğe izin vermeyen VRA Coin’in buna bağlı olarak yüksek ilgi göreceğini belirtiyorlar.

  VRA Coin yatırımcıları ise bu altcoin ile çok yönlü işlem yapabilme fırsatını sevdiklerini aktarıyorlar. Yorumlarından alım satım haricinde, yeni bir alışveriş modelinin video sektörü üzerinden döndüğünü belirtiyorlar. İzledikçe kazandıran bu modeli ise kısa sürede benimsediklerini aktarıyorlar.

  Verasity (VRA) Coin Geleceği

  Verasity (VRA) Coin, geleceği Michael Van de Poppe, WalletInvestor analistleri tarafından oldukça parlak görülen bir altcoindir. Analistler onun kendisi için hiç sonu gelmeyecek bir piyasa alını yarattığını belirtiyorlar. Anlistler VRA coin’in aynı zamanda Bitcoin yükselişlerinde de pozitif bir tepki verdiğin ifade ediyorlar.

  Bu açıdan onun 2021 yılı ikinci yarısında 0.055 dolar düzeyinin üzerine çıkacağını belirttiler. 2021 ilk yarınsı da değer kazanımı ile kapatması beklenen VRA Coin’in 2025 yılında oldukça etkili bir altcoin haline geleceği açıklanıyor.

  Verasity Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 VRA coin fiyatı %verasity+try% TL. Döviz cinsinden ise %verasity+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Verasity fiyatı 24 saatte %verasity+yuzde%.

  VRA Coin fiyatı piyasa volatilitesine göre her an değişebilir. Bu yüzden onu ve diğer tüm kripto para birimlerini alıp-satarken anlık fiyat takibi yapılmalıdır.

  VRA Coin Nasıl Alınır?

  Verasity (VRA) Coin almak için Binance, Bittrex, Huobi Global, Bitfinex, Gate.io, WazirX, Bitvavo, BITEXLIVE, CoinEX, Bitnbs, Coindeal, HitBTC, Omgfin kripto para borsalarından tercih edilen internetten erişim sağlanır. Platformun ilk sayfasından “kayıt ol“ sekmesine tıklanır. Ekrana gelecek tablo üzerine e-posta ve kimlik bilgileri girilerek, hesap kaydına onay verilir.

  Yeni sayfa üzerinden “hesaba para yatır“ sekmesine tıklanır. Açılan tablodan aktarılmak istenilen para birimi seçilip, banka hesabı veya kredi kartı bilgileri girilerek, hesaba bu kanallardan pata transferi yapılır. Son pencereden “ kripto para alım“ sekmesine girilir. Gelen tablodan VRA altcoin’i ve miktarı seçilip, say-tın alma meri verilir. Alınan VRA Coin miktarı sanal hesaba yansır.

  Avantajları Neler?

  VRA avantajlarından biri arbitraja oldukça uygun olmasıdır. Diğer bir avantajı ise sadece bireysel yatırımcılara değil kurumsal şirketlere de geniş bir fayda kazanımı sunmasıdır. VRA işlem hacmi geniş ve likiditesi farklı birçok borsada işlem görüyor Bu yüzden onu farklı fiyatlardan bulmak ve en avantajlı şekilde satmak mümkündür.

  VRA Coin aynı zamanda sadece reklamları izleyen gerçek kullanıcılara dağıtılıyor. Bu kapsamda Verasity ağında reklamı olan kurumsal firma dağıtılan VRA Coin miktarına bakarak reklamı gerçek kaç kişinin izlediğini öğrenir. Nasıl bir verim sağladığını gerçekçi şekilde öğrenme avantajı kazanır.

  Dezavantajları Neler?

  VRA Coin dezavantajı fiyat oynaklığının yüksek olmasıdır. Diğer yandan onunla aynı piyasa sektöründe yarış halinde olan rakipler de bulunuyor. Bu yüzden kendini sürekli yenilemek zorunda olan bir altcondir.

  BTC fiyat değeri hareketlerinden anından etkilenen bir yapıya sahip. Bu fiyat yükselişinde bir avantaja dönüşse de fiyat düşüşlerinde dezavantaj olması muhtemeldir. Fiyat anlamında yükselişi biraz da reklamcılık projesinin başarısına bağlı. Günümüzde dünyada kökleşen reklam devleri ile ne derece yarışabileceği konusu akıllarda soru işareti.

  Sonuç

  VRA Coin bireysel yatırımcılar için alım-satım olmadan da coin kazanabilmeyi, kurumsal yatırımcılar için ise reklam denetimi yapabilmeyi sağlayan bir altcoindir. Analistler avantajları ile 2021 yılında değer kazanımı yapacağını belirtiyorlar. VRA Coin fiyat anlamında beklentileri ne kadar karşılayabileceğini ilerleyen süreçte birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle