Popüler analist Bitcoin’den patlama bekliyor

  Altcoin Daily’nin kurucu ortağı ve aynı zamanda sunucusu olan ünlü analist Aaron Arnold Bitcoin ve kripto para sektörünün geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. Lider kripto para birimi Bitcoin’den patlama beklediğini açıklayan ünlü isim kripto para piyasasının devasa boyutlara ulaşmasını bekliyor.

  Aaron Arnold 634 binden fazla abonesi olan Youtube kanalında kripto para sektörüne dair yeni açıklamalarda bulundu. Ünlü isim birçok yatırımcının Bitcoin ve diğer kripto paraları ulaşacağı seviyeleri öngöremediğini belirtti. Bitcoin’in mevcut konumu ve hareketlerini anlamayan kişilerin gelecek dönemler için fiyat tahmininde bulunmasının mümkün olmadığını belirten analist, lider kripto para biriminin 58 bin dolar seviyesinde önemli bir destek oluşturduğunu belirtti.

  Ünlü analist Bitcoin’in 2013 ve 2017 boğa piyasalarındaki 9 aylık yükseliş ve patlama süreçlerini hatırlatarak, tüm zamanların rekorlarının ne şekilde kırıldığından bahsetti. Önceki rallilerden yolan çıkan Aaron Arnold, Bitcoin’in bu yaz 10 bin dolarlık seviyeyi göreceğini açıkladı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Coinbase borsası kripto para sektörünün yükselişinde önemli bir etmen 

  Aaron Arnold Bitcoin’in 58 bin dolarda önemli bir destek seviyesi oluşturduğunu, bunun yanı sıra 62 bin doların üzerinde önemli dalgalanmalar yaşayabileceğini ve sonunda büyük patlama yaşayacağını iddia ediyor. Lider kripto para biriminin yanı sıra diğer kripto paralarında devasa seviyelere ulaşacağını açıklayan ünlü isim, bu yükselişlerde Coinbase borsasının önemli bir noktada durduğunu düşünüyor.

  Coinbase borsasını kripto para sektörünün yükselişi ve yeni dönemi için önemli hamlelerde bulunduğunu açıklayan ünlü isim bunun başlangıç olduğunu da belirtti. Yakın zamanda Kraken borsasının da halka açılacağını hatırlatan Arnold, bunun çok kritik bir adım olduğunu belirtti.

  Kripto sektörü yeni bir döneme giriyor

  Ünlü analist Coinbase ve Kraken gibi borsaların hamleleri ile ilgili olumlu açıklamalarda bulundu. Borsa hamlelerin kripto para sektöründe yeni bir dönem başlatacağını iddia eden Arnold, kripto paralar için önümüzdeki 10 yılın çok daha önemli olacağını açıkladı.

  Önümüzdeki 5 yıl içinde dijital varlıkların yanı sıra hisse senedi gibi varlıkların da sert dalgalanmalar yaşayacağını belirten analist, Bitcoin ve diğer kripto paralar için öncekinden çok farklı ve avantajlı bir sürecin başladığını açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle