Kriptopara

THETA Geleceği ve Yorumları 

  Gelecekte son derece başarılı fiyat değerleri ile adından söz ettirmesi beklenen THETA Coin hakkında analist yorumlarını bu yazımızda sunacağız. Sadece kripto para analist toplulukları tarafından değil geleneksel borsa analistlerinin de gözüne takılan THETA Coin’in geleceğine ilişkin tahminleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. 

  Analistlerin THETA Yorum ve Gelecek Tahminleri

  Andy Hecht THETA Geleceğini Yorumladı

  Analist Andy Hecht, THETA Coin’in yenilikçi blok zinciri ile dikkat çektiğini ifade ediyor. Ona göre Theta Coin hem eğlenceli bir varlık hem de yatırım açısından değerlendirmeye uygun. Spor, müzik, film yayınlama ve kurumsal konferanslar yapma amacıyla kullanılabilen Theta ağının dikkat çekici olduğunu belirtiyor. 

  Andy Hect, Bu ağdan yararlanmak isteyen herkesin ağda daha yüksek avantajlarla işlem yapmak amacıyla THETA alımına yöneleceklerini savunuyor. Ünlü analist ve yazar, 2021 yılsonunda THETA Coin’in 14 dolar fiyat düzeyine çıkabileceğini belirtti. 

  THETA Coin’in Gelecekte ise kurumsal şirketler tarafından daha fazla tercih edileceğini düşünüyor. Ona göre, kurumsal şirketler bültenlerini, konferanslarını ve eğitimlerini hedef kitlelerine daha hızlı ulaştırmak için THETA ödemeli paylaşımı tercih edecekler. 

  WalletInvestor’dan Theta Geleceğine İlişkin Görüşler

  WalletInvestor tüm kripto para birimlerinin en yakın takipçisi olarak biliniyor. Bu analiz platformu gündemin nabzını tutan bir analist ekiple öne çıkıyor. Altcoileri son dönemde daha yakından inceleyen platform, THETA Coin’i ele aldı. Analistler Theta Coin’in 2021 yılsonunda 17 dolar seviyesinde olacağını düşünüyorlar.

  Onu gelecekte başarılı iş ortaklıklarının beklediğini ifade ediyorlar. WalletInvestor 2025 senesine kadar THETA, LINK, ETH, Tezos, DOT, DOGE gibi altcoinlerin değer kazanımına koşacaklarını savunuyor. 2022 yılında ise oldukça parlak bir imajla 18 dolarlık fiyatın TEHTA Coin için gündemde olacağını belirtiyorlar.

  Shanghai International Exhange Analist Gurubunun THETA Yorumu

  TEHTA Coin için bir değerlendirme aslında geleneksel borsa sistemine daha yatkın olan analistlerden geldi. Shanghai International Exhange ve enerji sektörü hisseleri ile yakından ilgilenen analist grupları THETA Coin’den söz ediyorlar. 

  Onun kripto para dünyasında yeni bir soluk olarak var olacağını düşünüyorlar. 2021 senesinde THETA Coin’in 17,02 dolarlık fiyat değerine ilerlemesini bekliyorlar. Analistler bu senenin değer kazanımı ile kapanacağını, 2022’de THETA’nın XRP tahtına geçeceğini açıkladılar.

  Güncel Grafiklerinden THETA Geleceğine Yolculuk

  Güncel grafiklerden THETA geleceğine yolculuk yapmak için kripto traderları ve analistleri tarafından sunulan fiyat tahmin grafiklerini baz almak gerekiyor. Tabi bunları anlık, haftalık ve aylık bazda gerçek piyasa grafikleri ile eşleştirmek önemlidir. Sosyal ağlarda TEHTA için yapılan uzman analist yorumlarına ve ilk elden paylaşılan grafiklere bakıldığında THETA yükselişe hazırlanıyor.

  Analistlerin orta vadeli grafik verileri paylaşımlarından Theta Coin için ortak paydada buluşulan ilk nokta, 18 dolarlık 2021 sene sonu fiyatı oldu. İkinci olarak 2022 sene girişinde 18,04 dolarlık bir fiyat tahmini görülüyor.

  Asıl eğlencenin bu noktadan sonra başladığını söyleyebilir. 2021’de yatırımcılarına ideal seviyede bir kazanç sunması beklenen THETA çıtayı 2024’de yükseltecek. Analistler 2023 yılında kripto para birimlerinin doğasına bağlı olarak dalgalı bir yılın geçeceğini belirtiyorlar. THETA Coin’in 2023’de 17 dolarlık seviyeye geri dönüş yapacağı belirtildi. 2024 başında ise rekor fiyat 27 dolar gündeme geliyor. 

  Bu ortak görüş yatırımcıyı 2021 yılında en avantajlı fiyattan THETA’yı almaya ve uzun vadeli yatırıma yönelmeye teşvik ediyor. Analistlerin görüşleri böyleyken THETA geleceğinde 27 dolarlık rekor fiyatın oluşup oluşmayacağı ilerleyen süreçte netleşecek.

  Sonuç

  THETA Coin farklı uzmanlar tarafından değerli bulunan bir kripto para birimidir. 2023 yılında fiyat düşüşü beklentisi olsa da 2021 yıl sonu, 2022 ve 2024 senelerinde yatırımcılarının yüzünü güldürmesi bekleniyor. 2024 yılında 27 dolara çıkacağı öngörülen THETA’nın beklenen noktaya ulaşıp ulaşamayacağını birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle